Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 45 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
¨Εκανα προχθές μία βόλτα από τη Μίνωος κ χωρίς να μπω σε κάποιο άλλο σπίτι δοκίμασα στο Νο 3 .
Η τσατσα μου είπε ότι είναι μία καινούργια κοπέλα που πρσφέρει 69 κ ελεύθερο στοματικό στα 40 € κ πρωκτικό στα 50€,
Η Μάγια μου συστήθηκε σαν Βουλγάρα 24 ετών. Απο΄εμφάνιοη είναι κανονική στο ύψος με μαύρα μαλλιά ενώ έχει κανονικό στήθος.
Μου είπε ότι είναι μόλις μία μέρα στα Χανιά ενώ πριν δούλευε ένα χρόνο στην Αθήνα.
Στα του αγώνα δεν έμεινα κ πολύ ευχαριστημένος. Ξεκίνησε με το να προσπαθεί να βάλει το προφυλακτικό σε μισό πεσμένο όργανο ( τα κατάφερε ) ενώ δεν είχε καθόλου προκαταρκτικά. ¨Αφηνε να την αγγίξεις αλλά από φιλάκια ούτε λόγος.
Αν σε αυτά υπολογίσουμε ο΄τι έβαλε κ πολύ τζελ τότε προκύπτει ο τίτλος της κριτικής. Η πίπα της βέβαια ήταν αρκετά καλή αλλά δεν σώζεται έτσι η κατάσταση. Στην αρχή είχαμε την ιεραποστολική στάση ενώ στη συνέχεια την γύρισα στα τέσσερα .

Σαν επίλογο να ξανα γράψω ότι γενικά ήταν μία μέτρια εμπειρία κ όσο αν θα την ξαναέβλεπα? Ϊσως κ μόνο αν θα είχα όρεξη για πρωκτικό σεξ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μάγια
Σεβαστός
Εγγραφή:
12 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
1.452
Πόντοι:
1.660
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, Kapronikos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού