Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 27 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την είδα τρεις φορες. Τις προηγούμενες δυο δεν έγραψα κριτική απο κουτοπονηριά... δεν ήθελα να πω ποσο καλή ειναι για να μην μου την πειράξει κανένας αλλος....
Σαράνταβάλε χρονων μαλακας , και γύριζα μετα σπιτι και σκεφτομουνα το κοριτσάκι.
Είμαστε αδιόρθωτοι τελικά. Οσο χρόνων και να φτάσουμε οτι και να πάθουμε στη ζωη μας είμαστε προγραμματισμένοι να είμαστε μαλακες.
Τλσπ σημερα η μικρή ήτανε γεμάτη μελανιές και πτώμα απο την πολύ δουλεια που ειχε εχτες (προφανώς και άλλοι όταν γαμάνε καλα κανουνε τα κουνέλια και δε μιλάνε). Παρ ολα αυτα παλι ειχε ολη τη στη διαθεση να κανει οτι καλύτερο μπορούσε. Το εντυπωσιακό ειναι οτι ειναι απίστευτα δωτικη σε φιλια κλπ χωρις όμως πραγματικό σεξουαλικο αντικείμενο για αυτήν. Ενώ σημετεχει με όλες τις δυνάμεις να την πας ενα βήμα παραπάνω ειναι πολύ δύσκολο και μάλιστα μεσα σε μια ωρα και υπό αυτές τις συνθήκες. Δυστυχώς εγω ως μαλακας δεν αρκέστηκα σε αυτα που μου έδινε (και που ελάχιστα κορίτσια που κάνουν αυτη τη δουλεια δίνουν σε τέτοια ποσότητα και ποιότητα) και πήγα να παρω ακομα περισσότερα... (σεξουαλικα πάντα - μην παρεξηγηθώ, δεν το πήγα άλλου , ειμαι βλάκας αλλα οχι τοσο...)
Εδω λοιπόν ερχετε η φωνή της συνείδησης και λεει "που πας ρε Καραμήτρο ;" το κορίτσι αυτο για να λειτουργήσει όπως περίμενα στο σεξ θελει reset και επαναπρογραμματισμό. Όμως αυτο που συμβαίνει ειναι πλήρως εν γνώση της. Εν γνώση της εχει βγάλει απο τη ζωη της το κανονικό σεξ για να μπορει να κανει αυτη τη δουλεια και να εχει την άνεση τον υπόλοιπο καιρο να κανει αυτα που την ευχαριστούν. Τίμια επιλογή και θα ξεκαθαρη. Εγω βλαξ τα μπέρδεψα και πήγα να παρω με 130 euro κατι που κανονικά (ειδικά στην ηλικία της) θελει χρονο και προσπάθεια. Επειδη λοιπόν κανένας (ελπιζω) δεν την έβγαλε στο κλαρί με το ζόρι , επειδη ξερει τι κανει και γιατι το κανει και επειδη το κανει εξαιρετικά πηγαίνετε οσο ειναι ακομα εδω.
Μακαρι σε άλλες συνθήκες να υπήρχε ο χρόνος και η δυνατότητα να μπορούσα να έπαιρνα (αλλα και να έδινα) αυτο που ήθελα.


Υ.Γ. 1 σε συνέχεια των παραπάνω δεν μου πολύπαει να την περιγράψω όπως άλλες . Οι φωτο ειναι ακριβέστατες.
Υ.Γ.2 Κρητικές συνήθως γράφω για να θυμάμαι τις κοπέλες. Αυτήν δεν νομιζω να την ξέχναγα, περισσοτερο γράφω τωρα για αυτοψυχαναλυση....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Virginios_Richter
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
2.336
Πόντοι:
5.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Spanter1979, doc_lin και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Αυγούστου, 2022
Αν και τη συνάντησα 5 χρόνια μετά από εσένα, σε νιώθω πλήρως!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1