Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 130 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επισκεψη στη Φωτεινη την λεπτη, στην 3η βάρδια, πριν 3 ημερες. Η Φωτεινη είναι 45-50, δεν είναι κατι το ιδιαιτερο εμφανησιακα, και ειδικα αμα την δεις εξω ντυμενη με κανονικα ρουχα, περναει απαρατηρητη. Για την ηλικια της, το σωμα της είναι πολύ καλο, αλλα γενικα δεν είναι το τουμπανο που βγαζει ματια, ουτε εχει βυζαρες ή κωλαρα. Κωλο δεν δινει, ουτε αφηνει δαχτυλα στην κωλοτρυπιδα της, ενώ δεν προσφερει και γλυφοκωλαδα. Αυτά είναι τα αρνητικα (αν τα εκανε και αυτά,τοτε για να πας μαζι της θα επρεπε να κλεισεις ραντεβού μαζι της 1 μηνα πριν!!)ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Και τωρα παμε στα θετικα. Πρωτα από όλα, είναι μεσα στην καυλα. Ζει για το γαμησι οσο ελάχιστες γυναικες, και το παθος της είναι το κατι άλλο. Με αρχισε στα γλωσσοφιλα αμεσως μολις μπηκε, και προσπαθουσε να χωσει τη γλωσσα της μεχρι τις αμυγδαλες μου Ναι! Χαδια και φιλια παντου, και φυσικα από την αρχη αρχισε να τριβει το μουνακι της ακα πανω στον πουτσο μου. Με φιλησε στο λαιμο, στα αυτια, ρωγες, στην κοιλια, και μετα αρχισε 1 πολύ ωραιο καραμελωμα στις μπαλες. Στη συνεχεια αρχισε να μου γλυφει τον πουτσο από το πλάι, και μετα τον πηρε στο στομα της. Ειδα πολύ μεγαλη βελτιωση στις προσπάθειες της για να τον παρει ολο μεσα, σε σχεση με όταν πρωτοηρθε σε αυτόν τον οικο - η επαναληψη είναι η μητερα της μαθησης !! Ναι!Ναι!
Πραγματικα με ειχε καυλωσει στο φουλ, το κορμι της εβγαζε απιστευτη ζεστασιά, και μεσα στην παραζαλη, της τον ετριψα πανω στα μουνοχειλα ακα, αυτή μαθημενη από τους αμέτρητους ακα κρεμπιεδες που δεχεται κάθε μερα πηγε να τον βαλει μεσα, αλλα ευτυχως την σταματησα με το που εβαλε μεσα το πουτσοκεφαλο. ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης Αρχισα να τη φιλαω στο λαιμο και να της ρουφαω τις ρωγες, ενώ συγχρόνως τις ειχα βαλει 3 δαχτυλα μεσα στη μουναρα της, η οποια ηταν μουσκεμα ΚαπέλοΚαπέλο
Την εβαλα παλι να μου τον ρουφηξει, και μετα περασμα καποτας και με καβαλικεψε από πανω. Αρχισε να χοροπηδάει σαν μανιασμενη πανω στον πουτσο μου, ενώ συγχρόνως εβγαζε καυλωτικα βογγητα - μιλαμε η γυναικα εκανε λες και εβλεπε πρωτη φορα πουτσο. ΠροσκύνημαΠροσκύνημα Στη συνεχεια ανεβηκα εγω από πανω της, την πιστονιασα κάμποσες φορες, και όταν ενιωσα το τελος να πλησιαζει, εβγαλα την καποτα και εβαλα το πουτσοκεφαλο ακριβως αναμεσα στα μουνοχειλα, χωρις όμως να τον βαλω μεσα στο μουνι της, και την γεμισα σπερμα Ναι!Ναι!

Τι να πω, Φωτειναρα με τα όλα της, σουπερ service και συμπεριφορα, αλλα θελει μεγαλη προσοχη, διοτι δεχεται ακα κρεμπιεδες χωρις κανενα δισταγμο, οποτε με όλα αυτά τα χαδια και τα φιλια και το ωραιο τσιμπουκι της, είναι πολύ ευκολο να παρασυρθεί καποιος και να της τον χωσει ακα - προσοχη παιδια, δεν παιζουμε με αυτά Γερο-μύστηςΓερο-μύστης

- η τσατσα χτυπησε αυστηρα στο 10-λεπτο, αλλα η Φωτεινη δεν πτοηθηκε καθολου. Ο χωρος αρκετα καθαρος

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Φωτεινή
brujeria69
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
3.797
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 coscoras, bane4444, wert04 και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Νοεμβρίου, 2017
ωραια περιγραφη τυπε αλλα η τυπισσα πρεπει να εχει τα παντα απο ΣΜΝ πανω τηςMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
20 Νοεμβρίου, 2017
Οντως πολύ καλη περιγραφή!!
Εχω παει πολλές φορες κ εγώ οντως της αρέσει το sex..
Ποτε μα ποτε όμως δεν εχει κάνει κίνηση για ακαποτο..ευτυχώς η δυστυχώς..
20 Νοεμβρίου, 2017
Κασκαντεριλικια κανεις παιχταρα μου...ελπιζω να μη σου βγει ξινο
20 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συμφωνω, πολύ καυλα μεν, επικινδυνη δε. Θελει πολύ αυτοσυγκρατηση για να μην παρασυρθεί κανεις
20 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Λιγο θαρρος να της δωσεις συναγωνιστη, θα τον βαλει αμεσως ακα στο μουνι της. Θελει προσοχη
22 Νοεμβρίου, 2017
Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;υπάρχει περίπτωση να το κάνεις ακά? Είπαμε να περάσουμε καλά και όχι αυτοκτονία. Όσο και να σε καυλωνει το θεωρώ ρωσική ρουλέτα με τρεις θέσεις γεμάτες στον μύλο και όχι μόνο μια σε 6σφαιρο. Όπως και το ακά μπουκι Money MouthMoney MouthΕμμμμΕμμμμΕμμμμ. Προσωπική άποψη πάντα και σέβομαι την επιλογή του κάθε χρήστη των συγκεκριμένων υπηρεσιών.
06 Ιανουαρίου, 2018
η τσατσά είναι αχώνευτη... χτυπάει πόρτα στο πεντάλεπτο και έχει ένα ύφος γκεσταπος Κεφάλι σε τοίχο!
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7