Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 65 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είχα διαβασει ορισμενες κριτικες και αποφασισα να παω στοχευμενα να ...μαδησω τη Μαργαρίτα. Άφιξη κατα τις 13:00 στο Ιασωνος 2β (όροφος) και τσατσα μου επιβεβαιώνει οτι δουλευει η Μαργαρίτα, που εκεινη την ωρα ηταν στο δωμάτιο. Δινω δεκαρουμπα και μπαινω στο δωμάτιο. Καθαρο πολυ , μονο το κρεβάτι ηταν στενο, αλλά τα σεντονια στρωμένα και καθαρα. Περιμενα κανα 10λεπτο και μετα ηρθε η ωριμη πουτανιτσα. Ειναι γυρω στο 1.62 ύψος, φοραγε κατι γοβες με τακουναρες, ενα κοκκινο μεσοφορι για να καλυπτει την κοιλουμπα της. Ξανθιά με φουλ πλατινε μαλλι ως τους ωμους, με εντονα βαμμενα ματια και βλεφαριδες, λευκη καθαρη επιδερμιδα, ξυρισμενο μουνακι, κανα 3αρι βυζι πεσμενο, αρκετα κιλα στο σωμα, κωλαρα, μεγαλη κοιλια και νυχια ποδιων βαμμένα κόκκινα με ωραια δάχτυλα. Ηλικια σιγουρα 50-55. Αρχισε αγκαλιές, χαδια και φιλια στο σωμα και το λαιμο, εγω την πλακωσα στα γλωσσοφιλα και την εβαλα να χαϊδεύει την πουτσα μου που ηδη ηταν καγκελο! Με ρωτησε πως θελω την πιπα, της λεω ακα και αφου ξαπλωσα στο κρεβατι (εκει της ειπα, αφου εβγαλε μεσοφωρι και στρινγκ, να βγαλει και τις γοβες, υπακουσε αν και ειπε δε με ενοχλουν αλλα εγω ηθελα να χαϊδέψω τις ποδαρες της) και ξεκινησε μια ερεθιστικη, βαθιά πιπα. Εγλυψε και αρχιδια και ξανασυνεχισε την πιπα , οπου της ζητησα να κανει πιο σιγα να μην τελειώσω με τη μια. Αφου βγήκε μου φορεσε προφυλακτικό και της ειπα να ξαπλωσει ανασκελα. Την σφυροκοπησα για λιγα λεπτα ανοιγοντας τα ποδια της και εκεινη βογκουσε διακριτικα. Μετα την γυρισα στα τέσσερα, ενω διαλεξε να κοιταει προς τον καθρέφτη και να με βλεπει να της τον χωνω απο πισω. Μετα απο 2-3 λεπτά παλινδρομησεων τελειωσα μεσα στη μουναρα της , στο προφυλακτικό φυσικα. Βγηκα σιγα σιγα και αφου με ευχαριστησε πολλες φορες εφυγε, αφηνοντας με να πλυθω στο νιπτήρα. Παραμονη 10-12 λεπτα , χωρίς καμια ενόχληση απο τσατσα. Βγαινο τας η τσατσα με ευχαριστησε ευγενικά μου ευχηθηκε καλο ΣΚ και η Μαργαριτα με χαιρετησε φωναχτα απο την κουζινα. Κοστος 10€ που αξιζε με το παραπανω. Στο Μεταξι ειχε κινηση απο συναγωνιστες και αρκετα Πακιστανια, καθως και ζακια εκει γυρω στο νουμερο 10 με 20 που βαραγαν τις ενεσουλες τους! Ηρεμα ομως μπορω να πω. Καμια ενοχληση. Η Μαργαριτα θα ξανατιμηθει, ενω θελω να δοκιμασω και την Κατερίνα στο ιδιο μπουρδελο. Εκτος αν τις πετυχω και τις δυο και τις παρω τουζα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαργαρίτα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
3.723
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, iuakoya, perseas και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Νοεμβρίου, 2017
ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΡΑ λίρα 100 στο 10άρικο για ματούρ . Η Κατερίνα επίσης , αν και εχω διαβάσει οτι δουλεύει Κολωνου 45 στο δεξί
τα πρωινά .
Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1