Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 155 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
H Πωλίνα είναι νέα άφιξη στο μαγαζί, ωστόσο παλαιότερα θα πρέπει να έχει ξαναδουλέψει στην χώρα μας. Πρόκειται για κοπέλα Ρωσόφωνη, καλλίγραμη, ψηλή, με μαλλιά καστανά τα οποία είχε πιασμένα πάνω,λεπτή με λίγα πιασιματάκια στην περιφέρεια,στήθη μικρά.Σαν κοπέλα είναι αρκετά όμορφη και αποφάσισα να την δοκιμάσω.
Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο, η συνεννόηση μαζί της γίνεται άνετα στην Αγγλική γλώσσα την οποία και μιλάει καλά.Ακολούθησαν κάποια κοπλιμέντα για τη ομορφιά της. Όταν της είπα ότι είναι μοντέλο αυτή χαμογέλασε και με μετριοφροσύνη μου είπε ότι έχει δεν είναι καθώς έχει βάλει λίγα κιλά. Αυτό με εξέπληξε ευχάριστα γιατί δείχνει ότι παρόλο που είναι αρκετά όμορφη γυναίκα έχει γνώθεις αυτόν και δεν έχει καβαλήσει καλάμι.
Μου είπε να ξαπλώσω στο κρεββάτι και να χαλαρώσω.Ξεκίνησε τα προκαταρκτικά απαλογλείφωντας με στα πλευρά,κατόπιν εσωτερικά των μηρών και τέλος στους όρχεις.Η ανόρθωση επιτεύχθηκε. Κατόπιν ξεκίνησε το τσιμπούκι της, το οποίο ήταν σε καλά επίπεδα και ήταν σχετικά καλής ηδονικότητας με περιθώρια βελτίωσης.
Η επόμενη πρόταση μου ήταν να έρθει σε στάση 69 για να την γλείψω και εγώ την οποία αποδέχθηκε ευχάριστα λέγοντας μου όμως ότι δεν είναι ξυρισμένη. Αυτό μου άρεσε ιδιαίτερα μιας και πλέον στην εποχή μας τα τριχωτά μουνάκια είναι σπάνια. Πήρε σωστή θέση και άρχισα να την γλύφω και να απολαμβάνω το μουνάκι της.Η Πωλίνα ανταπέδιδε το τσιμπούκι με θέρμη.
Αφού η κοπέλα πέρασε προφυλακτικό,ξεκινήσαμε το σεξ με την στάση της γελαδάρισας (cowgirl).Kαβάλησε το εργαλείο και σαν Αμαζόνα κάλπαζε πάνω του.Το κορμί της ευθυτενές,το καβάλημα της σίγουρο και σταθερό.Αποφάσισα να την δαμάσω.Την έφερα κοντά μου και άρχισα να την γαμάω ενώ η κοπέλα απαλοέγλειφε το αυτί μου και βογγούσε ηδονικά.
Επόμενη στάση το πισοκωλητό, όπου στήθηκε πολύ όμορφα επιτρέποντας μου βαθιές διεισδύσεις και καρφώματα ενώ ως άλλος έφιππος καβαλάρης κάλπαζα με μανία βαστώντας της απο τα καπούλια.
Στην στάση του ιεραποστολικού, την πήρα σε στενή επαφή αρχικά και εκεί ήρθαν και τα πρώτα φιλιά. Κατόπιν γονατιστά,ενώ έβλεπα το μουνάκι της με την όμορφη υβή πάνω του.'Επειτα σήκωσα τις ποδάρες της ψηλά στον αέρα ενωμένες και έδινα καρφώματα και έπειτα ξανά σε στενή επαφή. Η Πωλίνα είπε κάτι στα Ρώσικα το οποίο μεταφράζοντας το σήμαινε ότι είμαι αρκετά δυνατός.
Για το φινάλε αφαίρεσα την φαλλική ασπίδα ξάπλωσα και αφού την έβαλα να μου γλύψει τα αρχίδια,κατόπιν τον έβαλα στο στόμα της και δέχθηκε το πολύτιμο ζωοποιό υγρό. Είχα πλέον δαμάσει την Αμαζόνα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Πωλίνα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, vlaxos57 και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Νοεμβρίου, 2017
ΣΥΜΦΩΝΩ απολυτα με ολα η διαφορα με μενα ηταν επειδη ζητησα 69 να μην κανουμε σεξ διοτι θα περναγε ο χρονος ,δεν ξερω αν αλλαξε την σταση της ,η συνεδρια μου εγινε μεσοβδομαδα που μας περασε ,θα της δωσω μια ακομη ευκαιρια πιστευω την αξιζει ,διοτι δεν την γαμησα και θελω πολυ να της τον βαλω καλη εβδομαδα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1