Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 440 10
Μασατζίδικα 642203
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
ΜαλακίαΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!ΜαλακίαΜαλακία
Η επίσκεψη έγινε σήμερα το απόγευμα γύρω στις 8 οπότε πρέπει να περάσαμε στο δωμάτιο στις 8 και5 ήρθε η κοπέλα στο δωμάτιο... είναι σημαντικό ως προς το θέμα χρόνου.
Με υποδέχτηκε η γνωστή κυρία που βρίσκεται στο γραφείο καθώς μπαίνεις στον 6ο όροφο και άρχισε να παρουσιάζει τις κοπέλες όπου πρώτη παρουσίασε την Αντριάνα όπου θυμήθηκα τις κριτικές που είχα διαβάσει σχετικά με αυτήν και την απέφυγα στη συνέχεια ακολούθησαν τα υπόλοιπα κορίτσια μέχρι που εμφανίστηκε η γνωστή πιτσιρικά Αλβανίδα στην καταγωγή μία αδύνατη κοπέλα 20 χρόνων με σπαστό μαύρο μακρύ μαλλί και ωραίο σώμα δεν μιλούσε γρι ελληνικά και έδειξε Λίγο ενδιαφέρον όπου και την πάτησα.
Αφού έκανα το ντους μου μπήκε στο δωμάτιο και καμιά σχέση με αυτό που έδειξε... Αμήχανα αγκαλιά και πολλά άλλα... Κρίμα τα 80... Καλή πιπα.. Δεν λέω και σχετικά καλή συμμετοχή αλλά χαλί μαυροο... Ξεκινάει το μασάζ δεν βρίσκει λάδι και με πλακώνει στο γαλάκτωμα... Της λέω πήγε ναι πάρε.. Ακόμα και σε αυτό βαριόταν... Άθλιο τελείως... Το πιο άθλιο που μπορείς να κάνεις.... Καλύτερα πάρε μια καρέκλα μασάζ από κοτσωβ...
Να κοίτα συνεχώς την ώρα... Να σου λέει σχόλασα τώρα... Ενώ είχε μόνο 35 λεπτά στο δωμάτιο και να σου λέει... Δε κουράστηκες; Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Έλεος! Μου λέει εγώ σχόλασα τώρα φεύγω πάω σπίτι... Καλλιθέα... Χεστηκα ! Καλά... Για δεύτερο γύρο δεν το συζητάμε καν....
Με ξενέρωσε τόσο πολύ που απλά ήθελα να φύγω... Τι να έλεγα στην πόρτα? Ότι? Είναι ζώο? Ακόμα και αυτό το θεώρησα πολύ για αυτήν...
Δεν μου αρέσει να γράφω κριτικές... Δεν είμαι ο κατάλληλος αλλά πρέπει να μαζευτούν γιατί έχουν ξεφύγει και μας βγαίνει το λάδι για να τα μαζέψουμε και Ν κάνουμε κάτι για εμάς...
Πήγε γρήγορα ντύθηκε και ήρθε ντυμένη να με πάει στην πόρτα.... Πάλι καλά που δεν μπήκε και στο ασανσέρ μαζί μου...
Αυτά να τα διαβάζει και να τα βλέπει η διεύθυνση... Μπας και ξαναγίνουν όπως πριν...
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 17, 2017
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
131
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dimmits, tribal, BLADESINGER και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού