Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα σε όλους !!!

Παρακολουθώ κάμποσο τα γραφόμενα εδώ και ήθελα να μοιραστώ κι εγώ τη δική μου εμπειρία μιας και για την εν λόγω κοπέλα δεν υπάρχει ακόμη review.

Δεν θα μιλήσω για τον οίκο ο οποίος είναι απ τις πιο αξιοπρεπείς περιπτώσεις που έχω επισκευθεί, το ίδιο ισχύει και τα τις κυρίες του.

Ηλέκτρα λοιπόν το κορίτσι, απο Ρωσσία λέει 25 ετών λέει... εκεί γύρω είναι πάντως, ξανθιά με κανα 5άρι κιλάκια παραπάνω, δεν δείχνουν άσχημα, κάμποσα piercing, 2άρι στήθος, λίγο πεσμέ λοκό αλλά η πουτανιά στο βλέμμα με έκανε να καταθέσω παράβολο.

Ηταν η δεύτερη φορά που την επισκευτόμουν και λίγο πρίν το τέλος της βάρδιας της, μπήκε δωμάτιο, θυμόταν οτι έιχαμε ξανασυναντηθεί πρόσφατα, με λίγο χιουμοράκι σπάει τον πάγο, μιλάει ΜΟΝΟ ΑΓΓΛΙΚΑ... πέφτουμε κρεβάτι και ξεκινάει μια καλή ακάποτη πίπα... την γυρνάω σε στάση 69, μου λέει οτι της αρέσει να της χαιδευουν κλειτορίδα και πως σπίτι το κάνει και μόνη της συνέχεια... και καλά...

Ερχεται απο πάνω με πολύ καλή συμμετοχή κι όταν αντιλαμβάνομαι το τέλος μου, τη γυρναω στα 4 οπου η κωλάρα της και η πλάτη της μπροστα μου ήταν ένα πολύ ωραιο θέαμα, καλό στήσιμο και συμμετοχή.... κάτι σκέφτομαι και ψιλοξενερώνω απο μόνος μου, της λέω να βγαλώ καπότα και να μου τον πάρει πάλι στομα, έμεινε εκεί μέχρι που τελείωσα πάνω στη γλώσσα της χωρίς σντίρρηση και μαλακίες... οκ δεν τα κατάπιε κιόλας αλλα έδειξε πολύ πρόθυμη να τα πάρει στη μούρη.

Αυτό ήταν το κερασάκι στη τούρτα που με έκανε να την επισκευτώ ξανά σε σύντομο χρονικό διάστημα.

Κοινώς η κοπέλα το γουστάρει αυτό που κάνει και δεν φέρνει αντιρρήσεις. Μια πολύ καλή επένδυση 20ευρου.

Ελπίζω να βοήθησα στο πρώτο μου review, καλή συνέχεια σε όλους.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ηλέκτρα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
104
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 statusorama, AntifitCondom, Kaloeros και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Νοεμβρίου, 2017
Ευγε παίχτη,ωραίο μουνί πήρεςΓλώσσα,την πήρα και εγώ πολύ καύλα η κομενα
A
apostolis1988q
18 Νοεμβρίου, 2017
Αδερφέ θελω να σου πω ότι καθε κριτική βοηθάει και καλως ήρθες στους συγγραφεις κριτικών!Συνέχισε να γράφεις!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2