Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 170 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 490889
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Γεια σας καυλιαρηδες ....ξεκινωντας να γραψω οτι η ημερομηνια ειναι ενδικτικη στα δικα μας τωρα στο σπιτι πηγα κατα της 4 με 4 και 30 το πρωι για αυτο και ειμαι επιοικης στις αποψεις μου !!!
μπαινοντας μεσα με υποδεχτικε μια γυναικα σχεδον νυσταγμενη ξεκινοντας μου παρουσιασε την βαλεντινα(νομιζω)μια κοπελα πιο κοντα στα γουστα μου )και μετα την παολα οπου ηταν και ο λογος που πηγα δεν αφησα το ενστηκτο να μιλισει και μπηκα με την παολα αν και εδω να τονισω οτι η κυρια μου ειπε οτι η βαλεντνα (δεν θυμαμαι καλα το ονομα )ειναι πολυ καλη στο δωματιο εγω επεμενα παολα(καλα να παθω).
δινω το 70αρι μου ερχεται η θυγατερα μπαινει αποθετει σουτιεν και ερχεται και μου βαζει τις ρωγες της στο στομα μου και ξεκιναει να μου παιζει το καυλι.....μου αρεσε αυτη η φαση αλλα δεν ειναι τοσο καυλιαρικη οσο την φανταζεστε ηταν τελοιως γλυψε να καυλοσεις να χυσεις να τελοιωνουμε και ετσι αποφασιζω να ξαπλωσω αυτο το διμετρο κορμι και να ευχαριστιθω ενα ωραιο παχουλο κολομβιανικο μουνι.....δεν υπαρχουν λογια για το ποσο ζελε ειχε αυτο το μουνι αδερφια....30 ποντους να τον ειχα τοσο ζελε δεν θα χρειαζοτανε εκλαψα και αφου λεω βαλε καποτα μαλακα θα παθεις καμια δηλητηριαση με τοσο λαδι ξεκιναω στα τεσσερα.....ο κωλος της κοπελας δεν γινεται να ειναι αληθινος ειμαι σιγουρος οτι εχει πηραχθει απο γιατρο οπως και το στηθος της ...φυσικα δεν υπηρχε καμια αντισταση που να λεγεται μουνι οποτε την γυρισα εκατσα με τα γονατα πανω της τον επαιζα και που και που εβαζα και λιγο κεφαλακι στο μουνι της οταν μου σηκωθικε για τα καλα της εριξα και δυο καλες σπρωξιες και εχυσα ....
Αυτα πανω κατω.....συνοπτικα μιλαμε για μια εντυπωσιακη υπαρξη με ωραιο κορμι και κωλαρα αλλα........τετοιες εποχες αυτα τα λεφτα πρεπει να πιανουν τοπο η κοπελα δεν ειχε καμια συμμετοχη και για να σοβαρολογουμε ειπαμε κανουμε το κεφι μας με κοριτσια που ξερουν τι κανουν ειναι συνηδητοποιημενες τα αλλα τα κοριτσια που το κανουν ΙΣΩΣ ΧΩΡΙς να το θελουν καλυτερα να μην τα πειραζουμε εμεις οπως και καλυτερα να μην τα βαζουν για δουλεια οι ειδημωνες!!να στε καλα ολοι μαγκες στο ΕΠΑΝΕΙΔΙΝ!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Πάολα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
93
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 STAVROS6969, TZOYLI, dimmits και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Νοεμβρίου, 2017
Αν παω εγω θα φερω και γρασσο απο το συνεργειο μου να βαλει στο μουνί της;Money Mouth
A
apostolis1988q
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1