Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 57 10
Call-Girls 132362
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
θα ξεκινήσω με τον τίτλο που είναι βγαλμένο απο την ταινία "ο στρίγκλος που έγινε αρνάκι" και ήταν η αγαπημένη ατάκα του Κωνσταντάρα στους υιούς του. Βλέποντας φώτο και βίντεο του Athensdiva και διαβάζοντας τις κριτικές των προλαλήσαντων ήξερα ότι πρόκειται για μια safe επιλογή αλλά επ ουδενί δεν μπορούσα να φανταστώ για αυτό που θα έβλεπα και θα ζούσα.
Χτυπάει η πόρτα στην ώρα της και με το που ανοίγω βλέπω ενα κουκλί ζωγραφιστό, προσωπάρα , σωματάρα , με ενα κωλαράκι πεταχτό που σου τρέχουν τα σάλια. Το μωρό μες το νάζι ευδιάθετο και γλυκομίλητο που σε κάνει να νοιώθεις άνετα με το καλημέρα.
Στα του αγώνα τι να πω , είναι 19χρονών και έχει εμπειρία 30αρας και βάλε ,ξεκινήσε με πίπα η οποία είναι για σεμινάριο, τον εξαφανίζει όλο με μπόλικο σάλιο και όση ώρα θέλεις, στη συνέχεια αφού μου εξήγησε οτι για λόγω ανεπάρκειας υγρών, κάτι που όντως διαπίστωσα, της έχει πει ο γιατρός να χρησιμοποιεί λιπαντικό, κατά την είσοδο μου τον άλειψε λίγο χωρίς όμως να χαλάσει την αίσθηση της στενότητα της γλυκιάς τρυπούλας της, το μωρό γουστάρει να γαμιέται έβγαζε κραυγές ηδονής και μου ζήτησε να την πάρω στα 4 γιατί αυτό είναι το αγαπημένο της.
Αυτό ήταν αδέρφια μου, η όψη στα 4 άκρως μεθυστική , το είδωλο στον καθρέφτη απολαυστικό κάτω απ'αυτές τις συνθήκες με ελάχιστο σφυροκόπημα και δεν άντεξα και της τα έδωσα στο στόμα που τα κατάπιε όλα μέχρι την τελευταία σταγόνα.
Διάλειμμα για διαφημίσεις και για τις απαραίτητες ανάσες, βέβαια ο μεγάλος είχε άλλες βλέψεις γιατί στην ουσία δεν έπεσε ποτέ, απο τις λίγες φορές που μου συμβαίνει αυτό αφού πάντα χρειάζομαι τουλάχιστον ένα 20λεπτο, μάλλον έχει να κάνει με αυτό το ναζιάρικό και καυλιάρικο που είχα αγκαλιά.
Δεύτερος γύρος για να μην τα πολυλογώ είχε μόνο στα 4 με ατελείωτο σφυροκόπημα για αρκετή ώρα με τράβηγμα μαλλιών και μπατσάκια στα καυτά κωλομέρια με το μωρό να σκούζει απο ηδονή. Δεν ξέρω τι να πω συναγωνιστές μου , μάλλον αυτό το φτερωτό μπασταρδάκι που σου γαμάει την ζωή στα ξαφνικά με κάτι βελάκια με πέτυχε με την Λίλα, τι να πω;
Γι' αυτό σας λέω το νου σας ρεμάλια μη μου το στεναχωρήσετε και το χάσουμε, είναι ενα μπιμπελό που θέλει τρυφερότητα και στοργή και θα σας το ανταποδώσει στο τριπλάσιο.
Ήδη μετράω τις μέρες αντίστροφα μέχρι να σε ξαναδώ αστέρι μου.
Πωωωω τι έχω πάθει ρε παιδιά, θα πιω κάνα gin να στανιάρω!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
2.577
Πόντοι:
6.745
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, VAGGELIS VARVATOS, petla και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Νοεμβρίου, 2017
Χάρμα πέρασες dxounia, με τη καυλίτα...Ναι!
.....'σ' ωραίος.... πάντα τέτοια.... https://www.youtube.com/watch?v=8otIURKQXSg
I
ILIAS1339
review reaction 1 hornyasfuck
17 Νοεμβρίου, 2017
Καλημερα,150 ευρω για μια ωρα;καλα εδωσες για μια τετοια γυναικαραΓλώσσα
A
apostolis1988q
review reaction 1 hornyasfuck
18 Νοεμβρίου, 2017
δεν εχω να πω τιποτα παιδια ειναι αστερι!
review reaction 1 hornyasfuck
18 Νοεμβρίου, 2017
είναι αστέρι.. το νου σας γιατί όποιος τη στεναχωρήσει τον έφαγα!!
review reaction 1 hornyasfuck
18 Νοεμβρίου, 2017
Δεν θα την στενοχορησο απλα θα δοσο πονο στο κολαρακι της προσεχος...Ωραια κριτικη Καυλοσα!
review reaction 1 hornyasfuck
20 Νοεμβρίου, 2017
Άξιος! Καπέλο
Την επόμενη φορά προμηθεύσου ένα καραφάκι ελαιόλαδο για να κάνεις γλυφτό το κορίτσι! Μεγάλο χαμόγελο
Εγώ πάντα κουβαλάω σε ανάλογες επικίνδυνες αποστολές! Ναι!
N
Ntountaras
review reaction 1 hornyasfuck
21 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

λιγος πόνος σ'αυτο το κωλαρακι της κανει καλο!
review reaction 1 hornyasfuck
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7