Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Είχα πολύ καιρό να κατέβω Φυλής και ακόμα πιο πολύ να επισπευτώ τέτοιο σπίτι. Συνήθως προτιμώ τα studio ή ανεξάρτητες, κυρίως για λόγους καθαριότητας.
Πήγα κατ ευθείαν στο 86Α για μια από τις 2 κοπέλες που τόσα έχουν γραφτεί. Ήταν μεσημέρι και πέτυχα την Άννυ. Δεν είχε πολύ κόσμο στο σαλόνι, αλλά τα δωμάτια γεμάτα. Περίμενα κάνα 10 λεπτο και βγαίνει η κοπέλα στο σαλόνι. Πρώτη εντύπωση, θετική. Πολύ ωραίο γυμνασμένο σώμα, μέτριο ύψος και κάπως σκληρό πρόσωπο με γωνίες, αλλά πολύ καυλωτικό.
Ο ένας που περίμενε φεύγει και μένω μόνος. Κάνω κίνηση πως θα περάσω και ρωτάω τη τσατσα πόσο χρεώνει το μισάωρο. Μου λέει στα 60 € και της τα δίνω. Με περνάει στο μέσα δωμάτιο δεξιά με τη ντουζιέρα.
Φρεσκαρίζομαι και περιμένω την Άννυ. Δεν άργησε πολύ. Ότι έβγαινα απ το ντουζ. Αρχίζουμε αγκαλιές και γλωσσοφιλα και συγχρόνως έβαζα και χέρι από κάτω….
Ξάπλωσε να σε φτιάξω μου λέει (φτιαγμένος ήμουν αλλά….) ξεκινάει ένα στοματικό ακάποτο που πραγματικά με έστειλε. Χωρίς χέρι, μια αργά μια γρήγορα και με περάσματα κι απ τη γύρω περιοχή. Σειρά μου τώρα της λέω και παίρνει θέση να τη περιποιηθώ κι εγώ. Με γλώσσα και με δάχτυλα έκανα ότι σχεδόν ήθελα, χωρίς μα και μου, νοιώθοντας μόνο τη καύλα της και ακούγοντας τις ανάσες που έπαιρνε. Εδώ με σταμάτησε, γιατί δεν ήθελε να χύσει (έτσι μου πε) Της λέω, θέλω μόνο κώλο!!!! ΟΚ Νο problem μου λέει και παίρνει την κρέμα/gel και βάζει στη τρύπα της. Στήνεται λοιπόν στα 4 με ιδανικό τρόπο. Παρόλο όμως το λιπαντικό, μπήκα δύσκολα, κάνοντας την να φωνάζει λίγο, αλλά μετά όλα πήγαιναν μια χαρά. Ανάσαινε βαθιά, φώναζε αλλά έδειχνε πως της άρεσε. Θα πέρασε κάποιο διάστημα με πιστονιές (10λεπτο σίγουρα) και ζητάω να τελειώσω με στοματικό. Έτσι κι έγινε!!!! Με μεγάλη ένταση, τα πήρε όλα στο στόμα και συνέχιζε και λίγο ακόμα. Πήγε τα έφτυσε στο νιπτήρα και ήρθε να με χαιρετήσει με βαθύ γλωσσόφιλο.
Πρέπει να έμεινα μέσα πάνω από 30 λεπτά. Πέρασα πολύ καλά, κάτι που δεν περίμενα.
Αν η κοπέλα, τελικά, είναι τόσο καλή όπως η Αννυ, ίσως συμφέρει το μισάωρο πρόγραμμα σε ντελο, μη πω και της μιας ώρας…… Θα επανέλθω σύντομα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννυ
mad_max
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
12 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
4.731
Πόντοι:
22.915
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, Ettore, Eisenfaust και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Νοεμβρίου, 2017
Τιμη παραβολου για ολα αυτα?
17 Νοεμβρίου, 2017
Φίλος έβγαλε μερέντα ;η ηταν καθαρη;
A
apostolis1988q
17 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλά ρε αδερφέ δεν διάβασες την κριτική του φίλου το γράφει ..ΣπασίκλαςΣπασίκλαςΚεφάλι σε τοίχο!
f21
f21
17 Νοεμβρίου, 2017
Ρε φίλε διάβασε και λίγο.... 60€ έγραψε ο άνθρωπος...
18 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πεντακάθαρη παντού και σε όλα!!!!
18 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Με πρόλαβαν, το γράφει καθαρά νομίζω.
19 Νοεμβρίου, 2017
Αν πληρώσω για την κανονική ώρα και της ζητήσω μόνο κώλο λέτε να δεχτεί ?
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7