Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 12 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τι ΤΟΥΜΠΑΝΟ ειναι το Σοφακι ρε σεις!!
Τι κολασμενα σέξυ γυναίκα είναι αυτη??
Πόση όρεξη κ πόσο παθος έβγαζε σε όλη τη συναντηση..

ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο

οπως ειπα ειμαι αντικειμενικος. Δεν ξερω τι να πρωτοπω για αυτη τη συναντηση (εγινε την προηγουμενη βδομαδα). Καταρχας εφτασε νωριτερα απο μένα (10-15' νωριτερα) σε γνωστο ξενοδοχείο νοτιων προαστιων και μου ειπαν με περίμενε στη ρεσεψιον. Φτάνω και κ σκεφτομαι να της πω 1-2 καλες κουβεντες μη βγαλει καμια ξινιλα που περιμενε. Πλησιαζω κ τη βλεπω καθιστη και όχι μονο είναι τερμα τουμπανο, αλλα κοντρα σε αυτο που περιμενα λόγω πορνοσταρ, εχει ενα γουστόζικο σεξυ ντυσιμο με φουστιτσα καλτσον γοβες - καθόλου πουτανέ ρε- και με υποδεχεται με φουλ χαρα σα φίλο της που ειχε να δει χρόνια. Παιχτες μου πριν μπω στο δωματιο ηξερα τι θα γινει.

Λοιπόν μια κ ΔΥΣΤΥΧΩΣ εφυγε δε θα γραψω πολλα, btw μου ειχε πει θα εμενε 2 weeks, γιατι εφυγε?? Χμμμ;

Η υπόθεση ειχε κρασακια λίγο χορό σε μουσικη που βαζει η ίδια όπου σε όλες τις φασεις βρισκει τον τρόπο να συμμετεχει και να σε αναβει, γλωσσόφιλα και γενικα φιλιά φουλ, προκαταρκτικά του θανάτου, γουστάρει και αυτη πολύ την περιποίηση (γουσταρει σιγουρα και GFE για αρχη), στην πίπα κανει τα παντα και ότι της πεις. Ε οπως καταλαβαινετε και στο κυριως πιατο, δεν τη λες τεμπέλα.. Ναι!

2ο γυρο δε μπήκαμε στο τζακουζι, οπως συνηθιζω για λίγο, γιατι ετυχε να μην εχει ζεστο νερο Money Mouth (αλλα νταξ 1η φορα στο χοτελι συμβαινει αυτο) κ μου κανει ένα μασαζ τύποι.. με χερια, βυζια, σωμα, όλα, της εκανα κι εγω μετα γιατι με ειχε αφησει μαλακα.

Τελος παντων σε οποια χώρα και να την πετυχετε, ορμηστε χωρις 2η σκέψη!

Sofaki come back! το τηλεφώνα δε μας κανει Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 07, 2017
Διάρκεια
1μιση ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
816
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, chris1955, iuakoya και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Νοεμβρίου, 2017
εμφανιση σωμα 10 σε μια που δεν εχει βυζια? δηλαδή στην ιδια αν ειχε και βυζια ποσο θα εβαζες?
στα αλλα συμφωνω μαζι σου φαινεται κουκλι, αλλα χωρις βυζια ταβανι 8 σωμα, τα βυζια είναι το κυριωτερο σωματικο χαρακτηριστικο των γυναικων, αν δεν εχουν δεν μπορει να εχουν αριστα.
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1