Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Περνάει από δίπλα σου κ λες…. Τι ωραίο μουνι είναι αυτό!
Με ένα SMS μόνο - και η Μαρία ήρθε την επομένη στην ώρα της .
Περάσαμε μαζί 1 ώρα ερωτικού πάθους καύλας και sex σε ολο του το μεγαλείου.Μια ωρα ονειρο ***
Αλλά ας τα πάρουμε τα πράγματα με τη σειρά…
Η πόρτα χτυπά και αντικρίζω μια αντικειμενικά όμορφη κοπέλα περίπου 27-30 με ωραίο ντύσιμο
Ένα μπλε κολλητο φόρεμα που τόνιζε το στήθος της και το πισω σύστημα
- πολύ ομορφα μαλλιά με τις τακουναρες της - ωραίο άρωμα – ζουζούναρα μουναρα τι άλλο θες ?
Ψηλή κοπέλα που με τα τακούνια λίγο ήθελε να με φθάσει στο ύψος.
Με το που μπαίνει μια ζεστή αγκαλια και ένα γλωσσοφιλο με διαρκεια παρε ναχεις... γεια σου Μαρία ***
Δεν έχασα την ευκαιρία και πέρασα το χερι μου κάτω από το μίνι που φορούσε
Άγγιξα το δαντελωτο μαύρο εσώρουχο και χάιδεψα το όμορφο σφικτο κωλαρακι της.
Η Μαρία ήρθε με όρεξη - χαρούμενη αν και σχετικά νωρίς κατά τις 11,00 μπανάκι και η πετσέτα φευγει
Τι να σας πω ρε παιδια … ένα θαυμάσιο σφικτο σώμα Θυληκος με πολυ ωραιες αναλογίες ..,
Καθως ήμουν όρθιος, κατσε όπως εισαι μου λεει - γονάτιζει & μου πηρε μια πιπα μα τι πιπα ποίημα! – τη σήκωσα και την έριξα στο κρεββάτι για να απολαύσω το όμορφο σώμα της που μοσχοβολούσε με μια απαλή και σφικτή επιδερμίδα – που δεν χορτενες να χουφτωνεις να χαϊδεύεις να γλυφεις δυο υπεροχες ρογες – Δεν είπε όχι σε τίποτα ξεκινήσαμε με 69 που απόλαυσα ένα μυρωδάτο νινάκι μες τη καυλα – και ανταπέδωσε πάραυτα -
Ο σερούλης έγινε τουρμπο και η Μαρία καβάλα να το παιρνει βαθια χωρις σταματημο να με γλύφει με τη γλώσσα της
Να σπαρταραει από καυλα που να αντέξω – Το τέλος ήρθε και η συνέχεια ήταν ακόμα πιο καλή μιας και μιλήσαμε γελάσαμε -
Ώσπου άρχισε παλι να με φιλαει και να με καραμελονει παντου…,
Δεν άργησα να την περιποιηθώ και γω και ζήτησα να γλύψω το μουνάκι μιας και της αρεσε !!
Τα πραγματα αρχισαν να σοβαρευουν όταν με τα χέρια της με εσπρωχνε ολο και πιο βαθιά γιατι ερχοταν η καυλα
και έδειχνε ότι ήθελε της αρεσε …. Και δεν αργησε η ωρα με ωραια βογγητα να φθασει στο αποκορυφωμα της , και αυτό μου άνοιξε την όρεξη για 2Η φορα.
Την εστησα στα τεσσερα να απολαυσω το ομορφο σωμα της και το όμορφο κολαρακι της
Τι να σας πω περασα και τα δυο μου χερια από την μεσουλα της , και για κανενα πενταλεπτο δεν σταματησα το σφυροκοπημα χωρις καμμια διαμαρτηρια από μερους της.
Τα ριμαδοχρονια εχουν περασει και δεν μου επετρεψαν 2ο Ημιχρονο –
Η χημεία με τη Μαρία υπήρξε από την πρώτη στιγμή αμοιβαία – πάντα προσπαθώ να βρω κάτι που να βοηθήσει σ αυτό για να περάσουμε καλά – είναι πολύ σημαντικο …
Να σταθώ στο πολύ όμορφο σώμα της Μαρίας – τα περιποιημενα πλατινε μαλλιά της και το ωραίο σφιχτο καυλιαρικο κολαράκι της - ήταν πεντακάθαρη - εχει τα σαρκώδη χείλη και το βυζάκι της που είναι φτιαχτο αλλα είναι πολύ ομορφο στην αφη με πολύ ωραία ρογα –
Εμένα δεν με χάλασαν – προτιμώ το φυσικο αλλά Οκ. αυτή είναι η Μαρία.
Ήταν μια τίμια καυτή συνάντηση – είχα πολύ καιρό να περάσω τόσο καλά –
και τα χρήματα τα τιμά μέχρι και το τελευταίο €. έφυγε με χαμόγελο – και με ένα νάζι ζηλώντας να καταφέρω να τη ξαναδώ
Ένα πολύ φιλότιμο κορίτσι με πολύ όρεξη να σε κάνει να περάσεις καλά !
Ευχαριστώ ΜΑΡΙΑ..,
Η βαθμολογια θα ηταν μεγαλυτερη αν μου το επετρεπε το συστημα..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 11, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
ser2000
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
1.202
Πόντοι:
376
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 panagos7, rodriguez65, Εκλεκτικός και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού