Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 14 10
Call-Girls 46424
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το κορίτσι το ξέρω από τα πρώτα βήματα του, 2+ χρόνια πίσωΚουλ
Είχαμε όμως πολύ καιρό να βρεθούμε, καθώς 2-3 φορές δεν ταίριαξαν οι χρόνοι μαςΣπασίκλας

Προχθές ανταλλάξαμε καναδυό μνμ και συμφωνήσαμε για την επόμενη. Ενα μνμτην επόμενη για επιβεβαίωση- ως είθισται- και η κουκλιτσα στην ώρα της χτύπησε την πόρταΜατάκι

Μάλλον πιο αδύνατη από το παρελθόν, με αστραφτερό χαμόγελο, και πανέμορφο ελληνικό πρόσωποΧαμόγελο
Γρήγορο catch-up για το χαμένο χρόνο, μπανάκι, και εμφάνιση της καμπυλωτής κουκλίτσας με το πανέμορφο πρόσωπο και στήθοςΜατάκι

Η κοπέλα είχε κέφια, εξαιρετικό μπλόουτζομπ, γκάγκινγκ μέχρι σκασμού, ξανά και ξανάΝαι! Μάλλον αυτά τα'μαθε από τη ΜαριαλέναΣπασίκλας
Αφού την περιποιήθηκα και εγώ (δεν με άφηνε αν δεν έχυνε πρώτα), ξάπλωσα ανάσκελα και την ανέβασα στο κατάρτι, όπου χτυπήθηκε στα κύματα, φόρτσα, όρτσα, κόντρα, και τανάπαλινΝαι!....παίξαμε 5-6 σελίδες του κάμα και την έχυσα βυζαίνοντας τα όμορφα βυζιά τηςΘυμός

Μπανάκια εκατέρωθεν, και μιά απ'τα ίδια, με έμφαση στο πισωκολητό αυτή τη φορά, καθ'υπόδειξη και προτροπή τηςΜατάκι
Στο 59' είχαν παιχτεί 2 ωραίες μπάλες, και χαιρετηθήκαμε μέχρι τον επόμενο αγώναΚαπέλο Καλά να περνάμεΜατάκι

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
GEORGE G
Σπουδαίος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
1.798
Πόντοι:
2.426
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MiKappa2, George Mitsibonas, TASSOS karipidis και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Νοεμβρίου, 2017
Καπετάνιε η μαρκησια δεν εχει αναγκη μαθηματων από την Μαριαλενα. Όχι πως η Μαριαλενα δεν είναι αριστη, αλλα νομιζω ότι η μαρκησια είναι doctor. και μολις ερθω Αθηνα θα παω για μαθηματα !
17 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΑ μαζι σου τυπε. Το κοριτσι αυτοσχεδιαζει..!ΚαπέλοΠροσκύνημα
01 Δεκεμβρίου, 2018
Καλησπέρα
Πως μπορούμε να επικοινωνήσουμε με τη κοπελα παιδιά ?
14 Ιανουαρίου, 2019
Μπορούμε να βρούμε το τηλ;; Κάποιος να μου το στείλει με pm??
24 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και εγώ θέλω να πάω για μάθημα αλλά δεν την βρίσκεις εύκολα στο τηλ...
28 Απριλίου, 2023
Η κοπέλα σταμάτησε δυστυχώς, εδώ και πολύ καιρό.
Κάτι είχα ακούσει για παντρεμένη πλέον, ίσως και με παιδί.
Αν τυχόν αλλάξει κάτι, είναι δλδ ξανά διαθέσιμη, ενημερώστε άμεσα, ήταν από τις παρά πολύ καλές περιπτώσεις.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6