Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 180 10
Call-Girls 693243
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από αρκετές ανεπιτυχείς προσπάθειες για συνάντηση με την Ανδριάννα , μια ο Γιάννης δεν μπορεί μια ο κώλος του πονεί , καταφέραμε να βρεθούμε ένα μεσημεράκι στο κέντρο, μια και από ότι μου είπε μόνο εκεί συχνάζει.

Με καθυστέρηση μισάωρου περίπου , να αναφέρω ότι με ειδοποίησε τηλεφωνικά, έφθασε στο δωμάτιο σχεδόν ξεβράκωτη.

Πάνω σε 2 γόβες υπερπαραγωγή κατακόκκινες και με ένα κοντό μαύρο φορεματάκι που περισσότερο έμοιαζε με εσώρουχο.

Το πρόσωπο για τα δικά μου γούστα είναι λίγο άγριο με έντονες γωνίες , αλλά σε καμία περίπτωση δεν το λες άσχημο .

Το σώμα της είναι ο ορισμός του μιλφ , τέλειες αναλογίες , βυζάρες να γουστάρεις να πιπιλάς , κωλάρα να γεμίζει το χέρι , κοιλιά χωρίς περιττά , ποδάρες καλοσχηματισμένες ......σε γενικές γραμμές σώμα 45αρας άξιο προσοχής και άκρως αξιαγάμητο στα δικά μου μάτια.

Η μίλφ που έχουμε δεί όλοι στα milf videos της BRAZZERS .

Η κυρία πεντακάθαρη και μοσχομυριστή χωρίς ίχνος ανεπιθύμητης μυρωδιάς ....κωλοτρυπίδι σκέτο τριαντάφυλλο λέμε.

Δεν θα αναφερθώ σε λεπτομέρειες της συνάντησης γιατί έχουν ειπωθεί αρκετά αναλυτικά από τους προηγούμενους , απλά θα πώ ότι ανεξαρτήτως ηλικίας και εμπειριών του καθενός είναι μια συνάντηση που στο τέλος θα αφήσει θετικές εντυπώσεις και κάτι να την θυμάσαι.

Αυτά από εμένα καλή συνέχεια και καλά να περνάμε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Geoman76
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
767
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Reporter, doc_lin, leonidas72 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Νοεμβρίου, 2017
αδελφε ζεις ΜατάκιΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
TK
TASSOS karipidis
17 Νοεμβρίου, 2017
ωραίος παίχτη...Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2