Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Να ξεκινησω την κριτικη με κατι λιγο ακερο.Καθε φορα που εγραφα κριτικη και εγραφα στα ελληνικα την αγγλικη λεξη deepthroat εβλεπα απο κατω να σχολιαζεται πως γραφεται αυτη η λεξη.Λες και δεν ειχαν τιποτα αλλο να σχολιασουν! Ξερω πως γραφεται αυτη η λεξη! Ελεος! Απλως βαριεμαι να αλλαζω γλωσσα στο πληκτρολογιο! Τεσπα , σε αυτη την κριτικη θα το γραφω συνεχεια στα αγγλικα! DEEPTHROAT! Για ολους εσας που σχολιαζατε.

Παμε λοιπον σε κατι πιο ουσιαστικο.Παμε στην περιγραφη της συνευρεσης που ειχα με την Νατασα.Προκειται για μια Ρωσιδα μιλφαρα με μετριο σε ομορφια προσωπο , ισιο μαυρο μαλλι λιγο πανω απο τους ωμους , μικρα φυσικα ελαφρως πεσμενα φυσικα βυζακια , λευκο δερμα , κανονικο αναστημα , μικρη κοιλιτσα και σωμα με πιασηματα αρμονικα κατανενημενα.Εχει μια μικρη χαλαρωση στην κοιλια που δεν φαινεται ομως με τα ολοσωμα που φοραει.Παντως δεν ειδα κυτταριτιδα στο σωμα της.Η κοπελα αρχικα δουλευε στο Φυλης 109β ισογειο.Κατι ομως με εκανε να διστασω να την παρω στο 20ρικο.Ειχα διαβασει οτι η Μαρια απο Φυλης 109α δουλευε και στο Ιασωνος 46 στο 10ρικο.Οποτε μετα απο λιγο καιρο διαβασα οτι και η Νατασα εκανε την εμφανιση της στον ανωτερο οικο του Μεταξιου!

Η τσατσα ανακοινωσε τα παντα ολα πλην πρωκτικου με 10 ευρω.Εδωσα λοιπον το 10ρικο και περασα στο δωματιο.Ξαπλωσα στο κρεββατι και υστερα απο λιγο ηρθε η ευδιαθετη κοπελα.Μιλαει καλα Αγγλικα.Πρεπει να καταλαβαινει και λιγα Ελληνικα.Αυτη εβγαλε το φορεμα της και ξαπλωσε πανω στην καυλωμενη μου πουτσα! Αυτη αρχισε να τριβει με μανια το μουνι της πανω στην πουτσα μου! Ακομη και στο πουτσοκεφαλο! Εγω χουφτωνα την κωλαρα της και η στυση μου βαρουσε κοφτες! Αυτη χαμηλωσε το προσωπο της και αρχισαμε να γλωσσοφιλιαζομαστε παθιασμενα και βαθια! Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτη την σταση.Αυτη εδειχνε να γουσταρει και πετουσε στα Αγγλικα Super! Super! Μου φανηκε πολυ ρομαντικη η ολη φαση αλλα δεν εκανα καποια περαιτερω κινηση.Αυτη κατεβηκε χαμηλα προς το καυλι μου και κοιτουσε με δεος το καυλι μου και μου ελεγε οτι ειναι πολυ μεγαλο!...χαχα...Της ειπα να μου εφαρμοσει προφυλακτικο.Δεν ειναι για κασκαντεριλικια το Μεταξι!!! Αυτη εφαρμοσε το προφυλακτικο και ξεκινησε την τσιμπουκοδρομια.Η πιπα της ειναι λιγο μονοτονη για μιλφαρα.Μου εχουν παρει και καλυτερες πιπες οι μιλφαρες.Ειχε και λιγο χρηση χεριου.Το θετικο ειναι οτι ειναι πολυ βαθια η πιπα της.Σχεδον deepthroat! Εκανε αρκετες φιλοτιμες προσπαθειες να τον παρει πολυ βαθια.Αλλα δικαιολογηθηκε οτι ειναι μεγαλος για να τον παρει ολο μεσα στο λαρυγγι της.Εγω παντως της πατουσα το κεφαλι οταν αυτη ηταν μπουκωμενη.Δεν ακουστηκαν δηλαδη τα χαρακτηριστικα γλουπ γλουπ!!!...χαχα...Οταν σταματουσε την πιπα τοτε μου εγλυφε και μου ρουφουσε τα μπαλακια! Πολυ ρομαντικο το καραμελωμα της! Μου εκανε πολυ ωρα καραμελωμα.Οταν σταματουσε την πιπα τοτε επαιρνα το καυλι μου και το βαρουσα στα χειλη και το στομα της.Η πιπα της ειχε μεγαλη διαρκεια.Αυτο το βαζω στα θετικα της συνευρεσης.

Οταν σταματησε την πιπα τοτε την ξαπλωσα ανασκελα.Της εφτυσα το μουνακι της και της εχωσα ενα δαχτυλο μεσα στη μουναρα της.Μετα εχωσα και δευτερο δαχυλο μεσα στη μουναρα της και το στρυφογυρισα μεσα της.Αφου ανοιξα το μουνακι της ηρθε η ωρα να της χωσω το καυλι μου.Της τον καρφωσα μεσα και αυτη εβγαζε επιφωνηματα καυλας! Την γαμουσα και τα φιλια στο στομα συνεχιζονταν ακαθεκτα! Δεν ειχα ομως πολλες αντοχες.Με ειχε πεθανει με την πιπα της! Οταν ενιωσα το τελος να πλησιαζει τοτε βγηκα απο μεσα της και πεταξα στα γρηγορα το προφυλακτικο και την εχυσα πανω στην κοιλια της.Αυτη περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Αυτη σκουπιστηκε , εβαλε την φουστα της , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Νατασα ειναι μια μιλφαρα αξιολογης εμφανισης.Κανει προκαταρκτικα , η πιπα της ειναι πολυ βαθια και μεγαλης διαρκειας.Κανει ωραιο καραμελωμα διαρκειας.Συμμετεχει στο κυριως σεξ με αληθινα βογγητα και γλωσσοφιλα.Δεν εδειξε καθολου ιχνη βιασυνης και η ευγενικη τσατσα δεν μας ενοχλησε.Αυτο το βαζω στα θετικα ειδικα για την περιοχη του Μεταξιου.Ειναι μια ευγενικη και ρομαντικη μιλφαρα.Παντως στο σαλοναρισμα της δεν διακρινεται κατι τετοιο.Στο σαλοναρισμα ειναι πολυ χαμηλων τονων.Οποτε το μεγαλο της οπλο ειναι η καλη και βαθια της πιπα.Περασα πολυ καλα με ενα δεκαρικο.Πιστευω σε αυτους που αρεσουν οι μιλφαρες αξιζει να την δοκιμασουν! Ελπιζω να σας βοηθησα!


Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νατάσα
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, panos nikas και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Νοεμβρίου, 2017
(Δεν ειναι για κασκαντεριλικια το Μεταξι!!! Αυτη εφαρμοσε το προφυλακτικο και ξεκινησε την τσιμπουκοδρομια.) Χμμμ; Tύπε πρώτα αναφέρεις αυτό και μετά μάς αναφέρεις ότι κάνατε γλωσσόφιλλαΧμμμ; Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
20 Νοεμβρίου, 2017
Μια χαρά πέρασες και πάντα τέτοια. Ερώτηση. Όταν αποφεύγεις τσιμπουκι ακά, γιατί δεν σηκώνει κασκαντεριλικια και πολύ σωστά το λες. Πώς κάνεις γλωσσοφιλα? Χμμμ;Χμμμ;Money MouthMoney Mouthτι φοβάσαι στο τσιμπουκι και δεν φοβάσαι στο γλωσσοφιλο? Να καταλάβουμε τι είναι κασκαντεριλικια για να προσέχουμε. Τα δάχτυλα στο μουνι? ΕμμμμΧμμμ;Money Mouth
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2