Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 48 10
Cinema 175204
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Γενική Εντύπωση
 
7.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
8.0
Ποιότητα προβολής
 
5.0
Είμαι 45 χρονών. Πάνε 3-4 χρόνια που είχα επισκεφθεί το Αβέρωφ τελευταία φορά και είχα την πρώτη μου εμπειρία σε δημόσιο χώρο, προσφέροντας το στόμα μου για την ικανοποίηση του διπλανού μου. Από τότε δεν μπόρεσα να βγάλω ποτέ από το μυαλό μου την εμπειρία και ήθελα πάντα να τον επισκεφθώ ξανά. Έγινε πριν 2 Κυριακές. Ακόμα ο καιρός ήταν καλοκαιρινός και έτσι φορούσα μόνο μία φόρμα και ένα μπλουζάκι.

Η ώρα ήταν 10 και μισή. Άφησα την μικρή μου κόρη σε μια Κυριακάτικη πρωινή δραστηριότητα που έχει στο Θησείο και είχα 3 ώρες να σκοτώσω. Το πήρα απόφαση και με τον ηλεκτρικό ήμουν σε 10 λεπτά Ομόνοια και μετά περνούσα την πόρτα του Αβέρωφ. Έχοντας διαβάσει τόσα σχόλια εδώ μέσα, αποφάσισα να πάω κατευθείαν εξώστη. Βρέθηκα σε ένα φωτεινό χώρο με δύο αντικριστά καναπεδάκια. Στο ένα 60άρης αραχτός απολάμβανε τσιγάρο. Με έκοψε από πάνω μέχρι κάτω, τον προσπέρασα και κινήθηκα δεξιά προς το εσωτερικό του εξώστη. Μέχρι να εξοικειωθούν τα μάτια μου στο σκοτάδι έκανα κάποιες προσεκτικές, αργές κινήσεις προς ένα κάγκελο που υπάρχει περιμετρικά του εξώστη. Τα διπλά καθίσματα περιμετρικά και πλάι στο κάγκελο είχαν αρχίσει να ξεχωρίζουν σιγά-σιγά. Σε ένα από αυτά, ηλικιωμένος, γύρω στα 65 απολάμβανε ένα διπλό γαμήσι στη μεγάλη οθόνη και έτριβε τον πούτσο του πάνω από το παντελόνι του. Στην μικρή τηλεόραση από πάνω δύο τύποι τσιμπούκωναν έναν τρίτο και το βλέμμα του πήγαινε και σε αυτή την οθόνη. Βρήκα ένα κενό μεταξύ των καθισμάτων και του κάγκελου και πήγα κι έκατσα όρθιος λίγο στα δεξιά του και μισό μέτρο μπροστά του. Χάιδευα τον πούτσο μου μέσα από τη φόρμα και τα χέρια μου την είχαν κατεβάσει ελαφρώς αποκαλύπτοντας τη χαραμάδα του κώλου μου. Στον διάδρομο στο πλάι, περνούσαν ρίχνοντάς μου ματιές (άλλοι γρήγορες άλλοι πιο επίμονες και διαπεραστικές) διάφοροι τύποι, διαφόρων ηλικιών και εθνοτήτων.

Οι παλμοί στη καρδιά μου διπλασιάστηκαν και ο πούτσος μου αναπήδησε μόλις αισθάνθηκα το χέρι του 65άρη στο κώλο μου. Έκανα δύο βήματα πίσω και βρέθηκα μπροστά του. Η φόρμα μου, μαζί με το σλιπάκι, κατέβηκε στα γόνατα, τα χέρια του μου άνοιξαν τα κωλομάγουλα, ένα δάχτυλο βολτάρισε στη κωλοτρυπίδα μου και μετά αισθάνθηκα τα δόντια του στο δεξί μου κωλομέρι. Μετά με άφησε. Γύρισα και τον είδα να ξεκουμπώνει το παντελόνι του, να το κατεβάζει ελαφρά και να πετάει έξω ένα μισοκαυλωμένο πούτσο. Μου έκανε νόημα να κάτσω δίπλα του. Έκατσα. Το χέρι μου τυλίχτηκε γύρω από το καυλί του και αφού τον έπαιξα 5-6 φορές, έβαλε το χέρι του στο κεφάλι μου και με έσπρωξε κάτω. Ένιωσα την αλμυρή του γεύση στο στόμα μου αλλά μύριζε όμορφα. Γονάτισα στο κάθισμα, κατέβασα το παντελόνι του στα γόνατα και τον πήρα στο στόμα. Ανεβοκατέβαινα στο καυλί του ενώ ο κώλος μου ήταν τουρλωμένος προς τη μεριά του διαδρόμου. Αισθάνθηκα χέρια να μου ανοίγουν τον κώλο και ένα δάχτυλο να μου γαμάει ρηχά τη κωλοτρυπίδα. Ούτε και ήξερα ποιος ήταν.

Ο 65αρης είχε περάσει τα χέρια του κάτω από τη μπλούζα μου και μου τράβαγε τα βυζιά και τις ρώγες (τα έχω λίγο τροφαντά είναι η αλήθεια). Σηκώθηκα και του τα έδωσα στο στόμα. Με δάγκωνε και μου ρουφούσε τις ρώγες. Παίζοντας το καυλί του με το ένα χέρι, γύρισα και είδα στον διάδρομο πίσω μου δύο τύπους, έναν ίδιας ηλικίας περίπου και έναν νεότερο να τον παίζουν. Ο μικρότερος, γύρω στα 45-50, όσο ήμουν γυρμένος πάνω στον 65άρη με τα βυζιά μου στο στόμα του, ήρθε πίσω μου και άρχισε να τρίβει τον πούτσο του πάνω κάτω στη χαραμάδα του κώλου μου. Με έσπρωξε λίγο να σκύψω, άνοιξαν λίγο τα κωλομέρια μου και το τρίψιμο της πούτσας του γινόταν πλέον πάνω-κάτω στη κωλοτρυπίδα μου. Ο 65αρης όμως είχε απαιτήσεις.

Με σήκωσε, με γύρισε με την πλάτη μου προς αυτόν και μου ζήτησε να κάτσω πάνω στο καυλί του. Έκατσα αλλά δυστυχώς δεν μπορούσε με τίποτα να μπει μέσα μου λόγω μηδαμινής στύσης. Απλά τριβόταν πάνω στον κώλο μου και μου τραβούσε τα βυζιά. Ο άλλος, μπροστά μου τώρα, βρήκε την ευκαιρία και μου τον έβαλε στο στόμα, ενώ ο άλλος ηλκιωμένος που ήταν στο πλάι, πλησίασε, πήρε το χέρι μου και το έβαλε στο καυλί του. Και ξαφνικά γίνεται διάλειμμα και ανάβουν τα φώτα. Και γίνομαι θέαμα σε όλο τον εξώστη, να τρίβομαι πάνω στο καυλί του καθισμένου 65άρη, να τσιμπουκώνω τον άλλο μπροστά μου και να τον παίζω στον άλλο ηλικιωμένο στα δεξιά μου. Γρήγορα ήρθαν 4-5 ακόμα γύρω-γύρω και έπαιρναν μάτι. Ψιλοκομπλάρησα με τη φάση αλλά ταυτόχρονα χοντροκαύλωσα. Μου έβγαλαν το μπλουζάκι και συνέχισα το ίδιο "έργο". Τα φώτα σε 5-10 λεπτά έσβησαν, ακριβώς τη στιγμή που ο τύπος που με τσιμπούκωνε, με πίεσε πανω στον πούτσο του και έστειλε τα χύσια του κατευθείαν στο λαρύγγι μου. Ο γέρος από κάτω δεν έχυνε με τίποτα και ο άλλος που του τον έπαιζα απομακρύνθηκε.

Σηκώθηκε, γύρισα και κοίταξα τον παππού που μου είπε ευχαριστώ, σήκωσε το παντελόνι του κι έφυγε. Έβαλα το μπλουζάκι μου ξανά, σήκωσα τη φόρμα και κάθισα όρθιος πάλι, λίγο πιο μέσα στον έξώστη, σε μία γωνιακή κολώνα με κάγκελο μπροστά. Μετά από κανένα 10λεπτο με διπλάρωσαν δύο Πακιστανοί, Ινδοί ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων. Ο ένας πανύψηλος, κόλλησε πίσω μου και άρχισε να τρίβεται στο κώλο μου και ο άλλος στο ύψος μου, μπροστά μου, σήκωσε τη μπλούζα μου και άρχισε να μου δαγκώνει και να μου γλύφει τη ρώγα. Ο πίσω μου έσκυψε, μου έγλυψε το λαιμό και μου είπε με σπαστά ελληνικά κάτι για ξενοδοχείο. Του είπα όχι και με παράτησαν μπουκάλα και έφυγαν.

Πέρασε κανένα τέταρτο ακόμα και ένας δίμετρος, μάλλον ρώσος, πολωνός ή κάτι αντίστοιχο, άρχισε να κάνει κινήσεις γύρω μου και να με παρατηρεί. Έκανα το κορόιδο, έτριβα το καυλί μου με τη φόρμα λίγο κατεβασμένη και κοίταζα μανιωδώς τη gay τσόντα στη τηλεόραση μπροστά μου. Με πλησίασε και το χέρι του άρχισε να χαϊδεύει το κώλο μου. Δεν αντέδρασα φυσικά και γρήγορα το χέρι ήταν μέσα στη φόρμα και μέσα στο κώλο, με τα δάχτυλα να επεξεργάζονται τη τρύπα μου. Στο χέρι μου αισθάνθηκα έναν επιτέλους καλά καυλωμένο πούτσο και ξεκίνησα κατευθείαν το "μασάζ". Μου είπε ότι έχει ένα φίλο του στην άλλη μεριά του εξώστη στα καθίσματα και αν θέλω να πάω από εκεί μαζί του. Μαζεύτηξα και τον ακολούθησα.

Κατέληξα στην απέναντι μεριά του εξώστη με δύο θηριώδεις τύπους. Με γάμησαν και με τσιμπούκωσαν και οι δύο στα καθίσματα και παρέδωσαν τον κρεμώδη οβολό τους στο λαρύγγι μου για ακόμα μία φορά εκείνο το πρωί. Ενδιάμεσα, τα φώτα του διαλείμματος είχαν ανάψει ακόμα μία φορά και βρέθηκα και πάλι με 5-6 ζευγάρια μάτια να απολαμβάνουν το θέαμα.

Γενικά όμως, ήταν ένα υπέροχο Κυριακάτικο πρωινό που δεν μπορώ να περιμένω να επαναλάβω κάποια στιγμή. Τώρα σχετικά με καθαριότητες κλπ στον κινηματογράφο, ούτε που πρόλαβα να αντιληφθώ και να κρίνω κάτι.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 04, 2017
vyro
Μέλος
Εγγραφή:
16 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
26
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 4 review reaction 1 Kariolitsa, Luka Bazuka, gfn1985 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Νοεμβρίου, 2017
τύπε η αναφορά στη μικρή σου κόρη δε χρειαζόταν καθόλου
16 Νοεμβρίου, 2017
Νιώθεις περήφανος και καλά με τον εαυτό σου με όλο αυτό το σκηνικό;Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
16 Νοεμβρίου, 2017
καλα ρε φιλε, εκανες τοσα πραγματα με τοσους ανδρες χωρις καμια προφυλαξη;;;; δν φοβασαι;;
GF
gym freak
17 Νοεμβρίου, 2017
πολυ φαντασια εχειϛ να γραψειϛ καμια νοβελα σημερα γραφτηκεϛ σημερα τα εκανεϛ ολα αυτα
17 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αυτά έγιναν πριν 2 εβδομάδες και διαβάζοντας άλλα σχόλια γράφτηκα για να καταθέσω κι εγώ την εμπειρία μου. Είναι αφύσικο αυτό; Συγγνώμη αν προσβλήθηκες!
17 Νοεμβρίου, 2017
Και ύστερα από όλα αυτά πήγες και πήρες αγκαλιά την κόρη σου?
18 Νοεμβρίου, 2017
Εχεις συγγραφικο ταλεντο και μεγαλη φαντασια!!
20 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τι σχεση εχει η περηφανεια???εσυ νιωθεις περηφανος που βαρας μαλακια σε αυτην την σελιδα????
K
kendavros
06 Ιανουαρίου, 2018
Τύπε μπράβο για την ειλικρίνιά σου Ναι!Ναι!.Πολλοί παντρεμένοι με μικρά παιδιά είναι έτσι λόγω ελλεινίδας συνήθως αλλά δεν το παραδέχονται ΜαλακίαΜαλακίαΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!.
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9