Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 24 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Συννάντηση με την κυρία πρίν απο ένα χρόνο περίπου και αν θυμάμαι καλά 2 φορές σε διάστημα 4 μηνών. Πρίν ξεκινήσω να γράψω όμως οτιδήποτε θα ήθελα να επισημάνω ότι πρόκειται για προσωπική κριτική-άποψη....με ότι συνεπάγεται αυτό όπως πχ υποκειμενικότητα μέχρι ένα όριο, ή και σύγκριση με αντίστοιχες εμπειρίες. Στο ζουμί τώρα! Πρόκειται για γυναίκα με 'Γ' κεφαλαίο. Είναι ευπαρουσίαστη έχει πολύ προσεγμένη εμφάνιση και είναι επαγγελματίας σε όλα της. Ξέρει να συμπεριφερθεί και έτσι όπως την έκοψα είναι σε θέση να ανταπεξέλθει και σε ποιο κυριλέ καταστάσεις αν συνδυάσει κανείς το ήπιο του χαρακτήρα της σε συνδυασμό με τα καλά αγγλικά. Οι φωτογραφίες την αδικούν (ίσως και λίγο παλιές) σε μεγάλο βαθμό αλλά τονίζουν το δυνατό της σημείο που είναι η κωλάρα της. Πολύ καλή στα προκαταρτικά....ξέρει να σε καυλώνει χωρίς όμως να σου βγάζει και το τρελό πάθος. Στα σίγουρα κατατάσεται στην κατηγορία των GFE. Οι υπηρεσίες της θα μπορούσε να πεί κανείς ότι ήταν ικανοποιητικές και μάλλον περισσότερο προς το καλές. ΑΛΛΑ......(όπως λέει και ο τίτλος της παρούσας κριτικής) ο ανταγωνισμός θεωρώ ότι είναι μεγάλος και σε συνδυασμό με το υψηλό κόστος σε σχέση με άλλες περιπτώσεις (για όλα τα γούστα) την καθιστά ως επιλαχούσα στην κατάταξη μου. Προσωπικά δεν είμαι περίεργος με την εξωτερική εμφάνιση και θα μπορούσα να κάνω αρκετές υποχωρήσεις. Όμως δίνω μεγάλη σημασία στο αν ο συμπαίκτης μου ιδρώνει την φανέλα. Γεγονός που δεν το αντιλήφθηκα σε καμία απο τις δύο συνναντήσεις. Συνοψίζοντας μια ωραία γυναίκα ευγενική και έξυπνη που απλά θα έχω στα υπόψην ΑΝ ΠΟΤΕ ξεμείνω απο επιλογές.

###########################
####### KEEP CALM #########
########## AND ############
####### FUCKING HARD ######
###########################

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
13 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
159
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, leonidas72, mixalis mixoy και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Νοεμβρίου, 2017
ενταξει ρε μεγαλε δεν μιλαμε, δεν μιλαμε εμεις οι φτωχοι, αλλα μεχρι ένα σημειο. 350 ευρω για να πηδηξεις 1 γυναικα. με αυτά τα λεφτα γαμας 10-20 γυναικες και σιγουρα καποιες θα είναι και πιο ομορφες ή πιο θερμες ή ότι άλλο θες. καλα γαμησια εχοντα και κατεχοντα Καπέλο
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
16 Νοεμβρίου, 2017
Η Μαρία αξίζει πολλα για την εμφάνιση και λιγότερο για την απόδοση της. Ειναι και οι πολλες μετακινήσεις που οσο να ναι ειναι κουραστικές.
16 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

......Ναι!Ναι!Μεγάλο χαμόγελο
Τα είπες ΟΛΑ συνμπουρδελιάρη nik1410!!!
Εύγε!!
Καπέλο
I
ILIAS1339
17 Νοεμβρίου, 2017
Λεςγυναίκα με 'Γ' κεφαλαίο ΑΛΛΑ εσύ τη γράφεις με μικρό ...Γερο-μύστης
17 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καταρχήν καλησπέρα ρε μεγάλε.Καπέλο
1. δεν αποκάλεσα κανένα φτωχό,
2. δεν αναφέρθηκα πουθενά ότι είμαι πλούσιος,
3. κουμαντο στην τσέπη μου κάνω μόνο εγώ και κανείς άλλος,
4. κουμάντο πόσες θα γαμήσω κάνω πάλι μόνω εγώ και κανείς άλλος,
5. σκοπός της κριτικής δεν είναι ούτε να το παίξω κακομοίρης ούτε πλούσιος αλλά να βοηθήσω όσους ενδιαφέρονται με όσο το δυνατόν μεγαλύτερη αντικειμενικότητα,
6. τα σχόλια κάτω απο τις κριτικές τα έχουν όχι για να επιτίθεσαι, όχι να χαρακτηρίζεις, αλλά για να συζητάς σχετικά και να εκφράζεις την άποψη σου,
7. το έχοντα και κατέχοντα άσε να το κρίνουν άλλοι που με ξέρουν καλύτερα.
8. όπως κατάλαβες στο μόνο που συμφωνούμε είναι στο "καλά γαμήσια"

Οπότε καλά ΓΑΜΗΣΙΑ Ναι!
17 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μάλλον έχεις δίκιο συνάελφε!
17 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Βλέπε απάντηση στον nik1410 Καπέλο
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7