Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Χθεσινή συνάντηση με την κοπέλα στο γνωστό χοτελ για μια ώρα.Εφτασα στην ώρα μου και όταν άνοιξε την πόρτα αντίκρισα ένα ρωσσιδακι 25-26 χρονών με συμπαθητικό πρόσωπο με πράσινα μάτια,σώμα με πιασίματα και διάφορα τατου και συλικοντα καλοφτιαγμενα βυζια.Τα αγγλικά της είναι στοιχειώδη και έτσι δεν μπορείς να αναπτύξεις εύκολα συζήτηση μαζί της.Η συμπεριφορά της όμως ευχάριστη και πρόθυμη να ευχαριστήσει τον άλλον.
Απ την αρχη της συνευρεσης επαιρνε πρωτοβουλιες και είχε μπόλικη ενεργεια.Με φουλ προκαταρκτικα,βαθιά γλωσσοφιλα,χάδια και γλυψιματα σε όλο μου το σώμα αφήστε δε που είχε γατζωθει πάνω μου.Η πίπα τέλεια,με πνιξίματα,το έβαζε όλο μέσα στο στόμα της χωρίς καμμια αντιρηση, την γλωσσα της την χρησιμοποιουσε αρκετά για γλυψιματα και την ευρυτερη περιοχη την περιποιηθηκε.Στο σεξ έβγαζε αρκετό πάθος καθως σε ολες τις στασεις που δοκιμασαμε δεν σταματησε ούτε λεπτό να κοπανιεται πάνω μου και να βγάζει καυλωτικες κραυγες.Καποιες απ τις στάσεις ήταν ιεραποστολικο πισωκολλητο και αυτή από πάνω.Το τελος με βρηκε στην πανω στην κοιλια της.Δευτερος γυρος δεν ακολουθησε απλως αρκεστηκα σε ενα καλο μασαζακι απ την μιλανα
Συνοψιζοντας η συμμετοχη της μιλανας με εντυπωσιασε και σιγουρα θα την ξαναεπιλεξω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
mihla
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
7.166
Πόντοι:
30.298
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, mad_max, NikitasI και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Νοεμβρίου, 2017
Καλησπερα φιλε!Καταρχας εχεις βοηθησει αρκετα με τις κριτικες σου,ενα αυτο.Το ερωτημα μου ειναι το εξης γενικα απο τις κριτικες που βλεπω gia του εν λογου γραφειου τα κοριτσια, "δυσκολευονται" για 2 γυρο ενω αυτο ειναι μεσα στο προγραμμα συναιβει σε μενα 2 φορες...δλδ θελω να πω εσυ δεν ηθελες η σου ειπε δεν υπαρχει πολυς χρονος και να χαμε να λεγαμε...το ρωταω γτ η συγκεκριμενη ειναι και new entry μηπως πεφτει δασκαλεμα...merci
16 Νοεμβρίου, 2017
σε εμενα προσωπικα καμια κοπελα του γραφειου δεν μου ειχε αρνηθει για δευτερο γυρο ουτε προσπαθησε να τον αποφυγει
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2