Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 3 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση με την Ρόζα πριν κάνα 2βδόμαδο ύστερα απο την ανακοίνωση του γραφείου ότι θα συνεργάζεται η εν λόγω κοπέλα! Βρίσκοντας χρόνο απο τη δουλειά παίρνω τηλέφωνο το γραφείο και κλείνω ραντεβού σε ξενοδοχείο νοτίων προαστίων για το βράδυ! Φτάνω κανα μισάωρο πιο πρίν για να προετοιμαστώ (μπανάκι) και περιμένω με ανυπομονησία να ακούσω τον χαρακτηριστικό ή ο της πόρτας... Μετά απο λίγη ώρα ο ήχος της πόρτας ακούστηκε στ’ αυτιά μου όπως ο ήχος του ντελιβερά που περιμένεις την παραγγελία σε ημέρες τσουλού... Ανοίγω, βλέπω την Ρόζα με το χαρακτηριστικό ροζ κοντό μαλλί και με ένα κολλητό μαύρο κολάν που αναδύκνειε όμορφα την κωλάρα της!!! Χαιρετούρες γνωριμίας κτλ και μπαίνει στο μπάνιο να ετοιμαστεί... Ξαπλωμένος στο κρεβάτι την περιμένω και μετά απο λίγο βγαίνει και έρχεται πάνω μου, πλακωνόμαστε στα γλωσσόφιλα (το σκουλαρίκι στη γλώσσα της με καύλωνε ακόμα περισσότερο), την γυρίζω να την γλύψω και στο μουνάκι της piercing, οι καύλες έχουν χτυπήσει κόκκινο!!! Τη έγλυφα κάνα τέταρτο και μετά ξεκινάει μια πίπα άλλο πράγμα!!! Deepthroat, φτυσίματα, πνιγμοί βρισιές εκατέρωθεν και μετα απο λίγη ώρα με βρήκε να τελειώνω στις βυζάρες τις!!! Διάλειμμα, τσιγάρο και κουβέντα για διάφορα... γαμώ τα τυπάκια, δεν το παίζει diva, για εμένα τουλάχιστον δεν είδα κάτι τέτοιο, μπορείς να μιλήσεις άνετα για οτι θες!!! Πιάσαμε και την κουβέντα για τις ταινίες άρχιζα και καύλωνα (έχει την χαρακτηριστική φωνή άγριας-ναζιάρας-καύλας) και ξεκινάμε για δεύτερο γύρο! Γονατίζει και τον παίρνει όλο μέσα στο στόμα της, της τον βάζω όσο πιο μέσα μπορώ και επειδή δεν ήθελα να με τελειώσει με το τσιμπούκι της πάλι, πέρασμα σκούφου και αρχίζει το πάρτυ!!! Γαμήσι σε πολλές στάσεις, hardcore καταστάσεις, δεν μου είπε όχι σε τίποτα και το τέλος με βρήκε με την Ρόζα όρθια με τα χέρια στον τοίχο και εμένα απο πίσω να τελειώνω πάνω στην κωλάρα της!!!! Ντουζάκι και η κοπέλα κάθισε κάνα δεκάλεπτο ακόμα για κουβέντα, ντυθήκαμε και κατεβήκαμε μαζί στην reception!!! Ο αποχωρισμός ήρθε με ένα γλυκό φιλί απο εκείνη και ένα θα τα ξαναπούμε σίγουρα απο εμένα... Εν κατακλείδι γιατι σας κούρασα, η Ρόζα είναι μια κοπέλα που ναι μπορεί για πολλούς να θεωρούνται πολλα τα 180 plus το ξενοδοχείο, αλλα τα τίμησε μέχρι το τελευταίο λεπτό... Όποιοι μπορούν τα διαθέσουν την συστήνω ανεπιφύλακτα!!! Keep fucking guys....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
446
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 james034, chris1955, betatzis και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Νοεμβρίου, 2017
Άμα γάμησές και πέρασες καλά αδερφέ τι 30 τι 40 τι 50 που λέει και η ταινία αρκεί να περάσεις καλά...θέλω και εγώ να την παραγγείλω...από όσα λες ...Δεν θα αργήσω!!!!!!
23 Νοεμβρίου, 2017
κι εγω αυριο νωρις σκεφτομουν..τωρα ειδα κ την κριτικη σου!
N
novusordo
13 Μαρτίου, 2018
Έρωτας
08 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χαμόγελο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4