Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 38 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την καλησπέρα μου στο συνδικάτο των συναγωνιστών. Μιας και έχω διαβάσει ένα σωρό κριτικές από εσάς είπα να βάλω και γω το λιθαράκι μου στην όλη αυτή προσπάθεια. Ξεκινάμε λοιπόν.

Μετά από χθεσινή απογευματινή επικοινωνία με το γραφείο και εφόσον Μαριλού και Λίλα δεν ήταν διαθέσιμες λόγω "πονόλαιμου" (τις είχαν κλείσει κάποιοι για 12ωρο και αρρώστησαν), κλείστηκε ραντεβού με την Μελίνα σε γνωστό παραλιακό ξενοδοχείο για χυσολάγνους.
Το κοράσιο έφτασε στην ώρα του ακριβώς. Δεν υπήρξε φιλάκι στην αρχή και αφού έκανε μια γρήγορη περιήγηση στο δωμάτιο, μπήκε κατ'ευθείαν για μπανάκι. Καλό αυτό γιατί δεν σπατάλησε και χρόνο. 5 λεπτά αργότερα, βγήκε με τις πετσέτες τις οποίες πέταξε πάνω στο κρεβάτι και είδα ένα κορμί ατόφιο χρυσάφι. Καλογυμνασμένο, με βυζί 4αρι το οποίο μου φάνηκε καλό στην αφή.

Ξεκινήσαμε με γλωσσόφιλα και στην συνέχεια κατεύθυνση προς τα @@ όπου μετά το καραμέλωμα, ακολούθησε βαθύ κλαρίνο. Δεν υπήρξε πολύ σάλιο αλλά ήταν ικανοποιητικό. Στη συνέχεια, με μια αλλαγή παιχνιδιού αλά Τσάρτα στα καλά του, την βάζω κάτω και ξεκινάω αντίστοιχη περιποίηση από την κορφή ως τα νύχια. Το "γατάκι" της ξυρισμένο αλλά όχι 100%. Έδειχνε να ικανοποιείται από την περιποίηση.
Στη συνέχεια, εφορέθει η σαμπρέλα με το επιβραδυντικό, η οποία ενδείκνυται σε τέτοιες περιπτώσεις και ξεκινά η μάχη. Ιεραποστολικό αρχικά και ο πόλεμος τελείωσε στα 4 όπου εδώθει μάχη αντάξια της επανάστασης των ηρώων μας.
Ομολογώ ότι ιδιαίτερη πρωτοβουλία δεν υπήρχε από μέρους της πράγμα που με ξενέρωσε λιγάκι καθώς όσο να ναι περιμένεις να μάθεις από τις δασκάλες του sex και κάτι καινούργιο. Το τελείωμα μας βρήκε στην πλάτη της, πάνω στην οποία είναι εμφανή κάποια σημάδια solarium. Μετά από καλή κουβεντούλα ημιχρόνου μπήκαμε για μπανάκι και βγήκαμε 15 πριν την λήξη της ώρας. Αξίζει να αναφέρουμε ότι το κοράσιο ήταν τίμιο και ξεκίνησε κλαρίνο και στο καπάκι 2ος γύρο. Ομολογώ ότι με εξέπληξε το γεγονός ότι δεν κοίταξε ποτέ το ρολόι της και ότι ήταν πρόθυμη για έναρξη β γύρου στα 10 λεπτά πριν τελειώσει ο χρόνος. Εν ολίγης, ο β γύρος δεν τελείωσε ποτέ καθώς ούτε σε τρεις ζωές δεν θα τελείωνα και με δική μου πρωτοβουλία διακόπηκε και συνεχίστηκε με κλαρίνο και HJ. Παρόλα αυτά και πάλι δεν κατάφερα να τελειώσω και της είπα να ετοιμαστεί.

Έκανε το μπανάκι της και μετά από ένα γλυκό φιλάκι και αγκαλίτσα, αναχώρησε.

Εν κατακλείδι, είναι μια πανέμορφη γυναίκα, 31 ετών, με πανέμορφα πράσινα μάτια και καλογυμνασμένο σώμα. Στήθος σιλικόνη, χείλια φουσκωμένα, μαλλιά extension, ψεύτικες βλεφαρίδες και πρόσωπο με λιγάκι botox. Γενικώς το αποτέλεσμα ήταν όμορφο επομένως δεν με ενοχλεί εάν έχει βάλει χέρι ο θεός ή ο πλαστικός.

Αυτά από μένα για σήμερα! Σας στέλνω τους αγωνιστικούς χαιρετισμούς μου!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 14, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
15 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
147
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, sylvio101010, Andy Dufresne και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού