Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
...στα ρωσικα σημαινει φλογα.Με την ονομασια αυτη ειναι γνωστος ο αυτοματος εκτοξευτης βομβιδων των 30mm ΑGS-17 που εξοπλιζε τον Σοβιετικο Στρατο και τωρα πλεον σε νεοτερες εκδοσεις εξοπλιζει τον Ρωσικο Στρατο.Ομως νομιζω οτι η ονομασια αυτη θα μπορει να αποδωθει και στην Αφροδιτη γιατι ειναι ικανη να εμπνευσει φαντασιωσεις με σημεια του σωματος της που εκ πρωτης οψεως δεν προσφερονται για κατι τετοιο.Κι ομως...
Παντα θεωρω καθε μου εμπειρια μαζι της ξεχωριστη ομως τωρα υπηρχε κατι αντικειμενικα ξεχωριστο διοτι θα ηταν η πρωτη μου φορα στον νεο χωρο που παρεχει τις υπηρεσιες της μαζι με την γνωστη και αρκετα εξυπηρετικη τσατσα επι της οδου Νικηφορου Ουρανου 1Β .Μετα τα καλοριζικα και τις ευχες ηρθε και η σειρα μου να...εγκανιασω τον νεο χωρο με το προγραμμα που περιλαμβανει μασαζ προς 50 ευρω.Υπηρχε χρονος αναμονης ομως αυτο ειναι κατι που συμβαινει ενιοτε και δεν με πτοησε.Φορουσε ενα κοκκινο σετακι με παιχνιδιαρικες λεπτομερειες.Ηταν γλυκεια και περιποιητικη και εν μεσω κουβεντας ανταλλαξαμε τις ικανοτητες μας στο μασαζ .Στην συνεχεια μπηκε στο παιχνιδι και το στομα της το οποιο αφου μου εβαλε το προφυλακτικο εκανε μασαζ και σε μια περιοχη του σωματος μου στην οποια ανεβηκε το αιμα στο κεφαλι απο τον ενθουσιασμο για τις περιποιησεις της.Η προσοχη μου επικεντρωθηκε στα σημεια που η πλαστικη χειρουργικη αγγιξε την τελειοτητα κατι που το καταλαβε και η Αφροδιτη και με δικη της πρωτοβουλια καναμε και ισπανικο.Με καβαλησε και αρχισε να κοπανιεται πανω μου με ενεργεια που με ξαφνιασε και μετα αρχισε να ανασυρει απο το μυαλο της στασεις Kama Sutra.Βεβαια προσθεσα και εγω την δικη μου πινελια καθως δεν μπορουσα να διανοηθω οτι θα την ειχα σε σταση reverse cowgirl χωρις να γευομαι ταυτοχρονα και τα δαχτυλακια των ποδιων της.Μετα απο εναν ξεφρενο γυρο με πισωκολλητο που γινοταν ακομα πιο ερεθιστικο καθως οι καθρεφτες λειτουργουσαν ως πολλαπλασιαστες της ενεργειας του καυτου μας συμπλεγματος αποφασισα να μοιραστω μαζι της την φαντασιωση μου:να με τελειωσει με τις μασχαλες της!Τις ειχα γευθει πολλες φορες στο παρελθον ,καποιες φορες ειχαμε κανει και μασχαλατο αλλα ποτε τελειωμα εκει ουτε με την Αφροδιτη ουτε με καποια αλλη.Εντυπωσιαστηκα οταν μου ειπε οτι κανενας δεν το ειχε κανει αυτο αρα θα ηταν κατι πρωτογνωρο και για τους δυο μας.Μετα απο αλλη μια περιοδο στοματικων περιποιησεων απο την Αφροδιτη ηρθα πισω απο την πλατη της και αρχισα να τον εφαρμοζω εναλλαξ στις μασχαλες της που αυτην την φορα δεν εγλειψα,οπως και τον αφαλο της,κατι που εκανε τον ποθο μου για αυτες ακομα πιο εντονο.Σε καποια φαση ειπα...θεα Αφροδιτη δεξου την θυσια μου...εκεινη ειπε...δεχομαι...και ενω μου τον ειχε κλεισει στην αριστερη της μασχαλη γεμισα αλλο ενα προφυλακτικο αφιερωμενο στην χαρη της θεας του ερωτα και της ομορφιας.
Eφυγα μαγεμενος.Δεν ηταν μονο οτι πραγματοποιησα μια φαντασιωση μου αλλα ηταν και το οτι αυτο ηταν κατι που δεν το ειχε κανει και η ιδια ποτε πριν.Ενω ηδη ενιωθα να πεταω μεσα σε ενα ευωδιαστο συννεφο ,τα βηματα μου με οδηγησαν στην 26ης Οκτωβριου οπου σε μεγαλο μερος της διαδρομης υπηρχε ενα πραγματικο ευωδιαστο στρωμα απο κιτρινα φυλλα στις ακρες του δρομου.Συνειδητοποιησα οτι μερικες φορες το ονειρο και η πραγματικοτητα μπορει να μην ξεχωριζουν και ειχα την τυχη αυτο να το βιωνω...δεν περιγραφω αλλο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 14, 2017
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Υπηρεσίες
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.524
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 graf, big_boy, al pacino και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Νοεμβρίου, 2017
Χμμμ;Χμμμ;γραπσε βιβλιο γινε πιοιτησ..εισαι καλιτεχνισ..
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1