Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 440 10
Μασατζίδικα 642064
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
πριν μερικες βδομαδες επισκεψη με την αντριαννα. (βαριεμαι να γραφω οποτε θα ειμαι συντομος και περιεκτικος). απο τις τρεις που παρελασαν ηταν η πιο εμφανισιμη. εμφανιση συμπαθητικη λιγο καλο βυζι τα αλλα μετρια. συμπεριφορα αρνητικη χωρις ορεξη, με δυσκολια πιπα ακαποτη {αφου τον μυρισε πρωτα !!!!). δεν με καβλωσε με την κρυα συμπεριφορα της , κακη στυση ειχα εξαιτιας της. οταν εχυσα με μαλακια φωτιστηκε το προσωπο της εδειξε ζεστασια αλλα ηθελα να της σπασω το κεφαλι... εβγαλε αβιαστα 60 €. συμφωνω με ενα συναδελφο. τερμα τα μασαζ, μονο κολ γκερλ
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
delipas
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
19 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
9.660
Πόντοι:
24.351
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Διαγραμμένο μέλος 163859, TOMCRUISE και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Νοεμβρίου, 2017
εκανα λαθος αντριαννα απο delight η κριτικηΚεφάλι σε τοίχο!
15 Νοεμβρίου, 2017
αχ, τυπε, γιατι την επαθες ετσι?Χμμμ;
Κι εγω παραλιγω να μπω με την λεγαμενη, αλλα κατι καπως μου κοψε το πορνοενστικτο, και πανω που με μπουκαρε στο δωματιο εφαγα φλας, κι εγινα λουης από κει!
Υστερα διαβασα ότι επρόκειτο για φολα ολικης!
Δεν διαβασες λιγο πρωτου μπεις ρε τυπε? Θα το χες γλυτωσει το 60αρι ρε τυπε!
17 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τα κοβω τα μασαζ, παω για κολ γκερλ
18 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε μου τις φόλες μπορεί να τις φάμε παντού ειδικά όταν κάνουμε κασκαντεριλίκια (που καμμιά φορά βέβαια χρειάζονται και αποδίδουν), πάντως εγώ έχω καταλήξει ότι για τα λεφτά τους, τη διάρκεια, τις υπηρεσίες τους και το περιβάλλον που έχουν τα περισσότερα, τα μασσαζάδικα είναι το πιο VFM στην αγορά αυτή τη στιγμή...υπάρχουν αρκετές κοπέλες που οι υπηρεσίες τους στα 80€ είναι ισάξιες των περισσότερων CG της κατηγορίας των +/- 100€ + το χοτελι...απλά θέλει λίγο προσοχή και διάβασμα για το τι προσφέρει η κάθε μια ... κι εγώ τον τελευταίο καιρό έφαγα 2 άκυρα από CG, το ένα το έστειλα από την αρχή δίνοντας της ένα 20ρικο για το ταξί (+ το ξενοδοχείο) και προχθές άλλαξα κατά τη διάρκεια τη 1,5 ώρα που είχα κλείσει για να υπάρχει άνεση χρόνου σε 1 ώρα, κι αυτό το ψιλομετάνοιωσα ... τι να κάνουμε ή μάχη έχει και απώλειες !!! Καλά να περνάμε !!!
27 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αν μπορεις δωσε καμια καλη προταση, δεν εχω λεφτα για πεταμα
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5