Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 50 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Πριν από λίγο καιρό πέρασα από τον εν λόγω οίκο έχοντας διαβάσει κάπου εδώ μέσα ότι εκεί δουλεύει μια τύπισσα που έχει τεράστια βυζιά.
Αυτό που όμως μου κέντρισε το ενδιαφέρον και έκανε το πουλάκι μου να σκιρτήσει από νεανική καύλα δεν ήταν οι βυζάρες αλλά το πολύ τριχωτό μουνί
που κάποιος συναγωνιστής ανέφερε...
Μπαίνω λοιπόν μέσα, έρχεται το θωρηκτό Βυζέρωφ.. Μια μετρίου αναστήματος, ψιλοσάπια αφράτη μιλφ με τα πιο μεγάλα βυζιά που έχω δει. Μετά από σύντομες συστάσεις παίρνω το θάρρος και βάζω το χέρι μου κάτω από το baby doll της για να διαπιστώσω έκπληκτος ότι όντως το χει πολύ τριχωτό όπως είχε αναφερθεί εδώ μέσα!
Η ψωλίνα μου τέντωσε αμέσως και το χέρι μου πήγε μηχανικά στη τσέπη για να πιάσει το 20άρικο...
Στο δωμάτιο της αναμονής ξερόχυνα.. Μόλις ήρθε τη βάζω να ξαπλώσει ανάσκελα και να ανοίξει τα μπούτια! Έπειτα σαν καλό παιδί της άνοιξα τις μουνοχειλάρες και της έβαλα δυο δάχτυλα.
Με το άλλο χέρι έπαιζα μια με τις μουνότριχες, μια το πουλί μου το οποίο της το ακούμπαγα και την είχα λερώσει με το ξερόχυμά μου.
Δεν άντεχα άλλο και μου πέρασε την καπότα και της μπήκα από μπροστά. Το μουνί της παρ'ότι ήταν ωραίο, είχε μέτρια αίσθηση οπότε επειδή άρχιζαν να με πονάνε τα μπαλάκια μου από καύλα, της ζήτησα να μου τον παίξει καθώς με βυζαίνει με τη τεράστιες βυζορωγάρες της. Σηκώθηκε, μου έδωσε τη μια τορπίλη με την τεράστια ρώγα στο στόμα και αφού μου έβγαλε την καπότα, άρχισε να παλινδρομεί.
Μερικές παιξιές και το γάλα μου τινάχθηκε στον αέρα σε 2 δυνατές ριπές και μερικές μικρότερες και έπεσε πάνω στο χέρι της που συνέχιζε να παλινδρομεί και να αρμέγει τις τελευταίες σταγόνες κάνοντας πρόστυχους θορύβους.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Υπηρεσίες
P_G88
Μέλος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
62
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI, numpas, serafin και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Νοεμβρίου, 2017
Μεχρι τι ώρα δουλεύει?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1