Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπεριζω απαντες..εγινα μπουρδελο παλι με τη κυρα και ανοιγω τη λιστα με τ αγαπημενα μπουρδελα κ επιλεγω λογο αποστασης κ τιμης μεταξι.ερχομαι απο πειραια κ βαριεμαι ως φυλης..τεσ πα..αποφασιζω να παω στο εν λογω μιας κ ειναι το 2ο σε σειρα σπιτακι αγαπημενο απ τα 4 του μεταξιου.
απλα εψαχνα αλλη κ αλλη βρηκα...μπαινω μονος κανεις στο σαλουν , βγαινει η τσατσα κ μου παρουσιαζει ενα ντολμαδακι γυρω στο 1.55 στρουμπουλο με μετριο προσωπο κ ενα μαυρο νεγκλιζε δαντελωτο..λεω δε γαμιεται κοντη εχω να γαμησω απ τη προπροπροτελευταια σχεση μου που ταν καργιολα κ 1.43..εγω μαγκες 1.85..φανταστειτε τι γινοταν.
Κ με αυτη τν εγκεφαλικη διεγερση δινω το κοκκινελι κ μπαινω..δωματιο καθαρο.
Ερχεται η μικρη κ με πετυχαινει ορθιο.γεια μου λεει ειμαι απο ρουμανια καθως γδυνοταν..εγω τη κοιταγα αμιλητος κ χαμογελαστος σα το κακο λυκο πριν φαει τη γιαγια της ξεσκιστροσκουφίτσας κ λιγο σαλακι να τρεχει απ τα χειλη στο πλαι...
.χαδακια φιλακια σωμα..στο στομα δε δινει ..φοβερο βυζι τορπιλάτο σχεδον χωρις ρογα..κοιλιτσα την οποια τσιμπουσα κ τραβαγα σοσο μ εγλυφε κατι που της φανηκε κ περιεργο..μιση ανορθωση κ βαζει λαστιχο, το καθαριζει με μωρομαντηλο κ αρχιζει πιπα δυνατη κ βαθια με πολυ ντιπ θροουτ..γινομαι πυραυλος κ της ζηταω να βγαλει τη καποτα κ να συνεχισει το τσιμπουκι μιας κ ανακοινωθηκε κ εγω σ αυτα δε χαριζω αυτη καθιστη κ γω ορθιος μπροστα της..εκει πηγα να τη χυσω κ λεω ωωωωπα! Φακ τωρα..
Παει να μου κατσει με ανοιχτα ποδια ανασκελα κ τη τραβαω κ τη γυρναω στα 4..ανεβαζω στο 70 % της ταχυτητας του καρφωματος κ της ριχνω κ μπατσακια στο κολαρακι της..λιγοι αναστεναγμοι απο κεινη κ τη γυρναω ιεραποστολικο σταυρωτο της περναω το χερι μου απο πισω της κ της κλειδωνω τη λεκανη σφιγγοντας το κολομερι της, της τραβαω τη λεκανη στη δικη μου κ ανεβαζω στο 110 %..βογγητα..αχ βαχ..κκρατιεμαι κρατιεμαι κ της τα ριχνω στο μουνακι της..ευχαριστησα της ειπα οτι ειναι καλη στο κρεββατι ενα φιλακι πεταχτο στο φευγα της αφου ντυθηκε..
συνοψις-τυπικο γαμησι, αχρωμη κοπελα απλη, θετικη σε ολα, λιγομιλητη..ηταν το πιο αμιλητο κ ανοργανωτο γαμησι που χω κανει ποτε..με 10 ομως αξιζε το κοπο για τη πιπα της κ το μουνι της το οποιο ηταν το ποιο ρηχο που χω γαμησει σε πουτανα..να στε καλα κ με τα κονταρια σας ψηλα σηκωμενα..επομενος στοχος..νικη κ.32γ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Kinkey
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
521
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ThE, FAT BASTARD και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού