Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λόγο του ότι είναι η δεύτερη κριτική με αυτό το προφίλ και επειδή η βαθμολογία δεν μου δίνει τη δυνατότητα να βάλω αυτό που αντιπροσωπεύει τη κοπέλα παραθέτω αναλυτικά παρακάτω :

Οι φωτογραφίες : Ειλικρινά το ποσο άγχος είχα δεν περιγράφεται μετά από απανωτές φόλες που έχω φάει από το συγκεκριμένο γραφείο...Αυτή τη φορα όμως 10/10!!! Τα ματια το πρόσωπο τα μαλλιά (με extention βεβαια) αγγελικά πλασμένα!!!

Εμφάνιση / σώμα : η κοπέλα ήρθε με πουκαμισάκι / ταγιεράκι σαν θα υπογράφαμε επαγγελματική συμφωνία...ειλικρινά αν είχε φορέσει και γυαλιά θα είχα εκσπερματώσει πάνω της πριν προλάβει να μπει μέσα στο δωμάτιο!!! Μια λέξη ΚΥΡΙΑ!!!! 10/10

Στο σώμα είναι "βατσικη" αλλα όπως όλες οι συντοπίτισσες της έχει ένα αλαβάστρινο άσπρο σαν μάρμαρο δέρμα!!! Οποιος είναι fan σε Skinny να προσπεράσει!!! 08.5/10

Επικοινωνία : Δυστυχώς εδώ θα βάλω ένα 02/10 διότι δεν καταλαβαίνει λέξη εις την Αγγλική...ούτε τα βασικά οποτε η επικοινωνία γίνετε στη νοηματική...

Sex συμπεριφορά : εδώ θα περιγράψω μονο ένα πράγμα...είναι η πρώτη φορα που αφήνω να μου κάνουν "ακαποτη" πίπα εδώ και 47 χρονια νομίζω αυτό τα λέει όλα!!!!!
Δεύτερον είναι η πρώτη φορα με επί χρήμασι κοπέλα μετά από σχεδόν 1 1/2 χρόνο που χύνω στο καπάκι 2 φορες εχω παει πανω απο 30 κοπελες με τα τη πρωτη τρωγανε πορτα!!!! ΤΕΛΟΣ δεν νομίζω ότι μπορώ να πω κάτι άλλο........

Ειλικρινα θελω να ακουσω κριτικες και αποψεις απο αλλα μελη γιατι ποτε δεν προσπαθησα να παραπλανησω και μετα απο πολυ καιρο δεν εκλαψα τα λεφτα μου!!!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 14, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
AmoKomA
Ανώτατος
Εγγραφή:
7 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
77
Likes:
4.064
Πόντοι:
11.396
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pannap, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ΜrKavlopoulos και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Νοεμβρίου, 2017
Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
Λόγο του ότι είναι η δεύτερη κριτική με αυτό το προφίλ
Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1