Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 6 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Νίκα με ενθουσίασε απ΄την πρώτη φορά που ήρθε για τουρ στη χώρα μας....Οι φώτο της στη σελίδα του γραφείου είναι αρκετά όμορφες και σε δελεάζουν,τουλάχιστον κάποιον που του αρέσουν οι ξανθούλες...!
Το καλοκαίρι ενώ ήμουν έτοιμος να την συναντήσω,την ημέρα που κάλεσα ήταν η μέρα αποχώρησής της και έτσι το ραντεβού πήρε αναβολή...
Σήμερα μετά από λίγη σκέψη,"κατέληξα" πως αξίζει να την επισκεφτώ να μου λυθεί η απορία περί εμφάνισης και τα συναφή...
Τηλέφωνο στο γραφείο και κλείσαμε για μισάωρο πρόγραμμα των 80 ευρώ.Η κοπέλα από το γραφείο μου πρότεινε για ωριαίο πρόγραμμα αλλά επειδή υπάρχει μεγάλη διαφορά στη τιμή είπα να την δοκιμάσω στο οικονομικό πρόγραμμα της μισής ώρας...
Μόλις έφτασα στο ξενοδοχείο όπου μένει η κοπέλα,τηλεφώνησα και μου επιβεβαίωσαν τον αριθμό του δωματίου...
Ανέβηκα,χτύπησα την πόρτα και μου άνοιξε η Νίκα!Πολύ εντυπωσιακή,κοπέλα,οι φώτο είναι λίγο επεξεργασμένες αλλά δεν απέχουν πολύ απ΄την πραγματικότητα.Ξανθιά με ωραίο,μοντελέ σώμα,ενισχυμένα βυζάκια που θα μπορούσε να έχει γίνει καλύτερη δουλίτσα,όμορφο και συγχρόνως γλυκό πρόσωπο με γαλανά μάτια και ωραίο κώλο όπου δυστυχώς τον κάλυπτε το κανονικό βρακάκι που φορούσε....Τα εσώρουχά της ήταν σε κόκκινη απόχρωση κάτι που εντάξει είναι κάπως ελκυστικό...
Αμέσως μόλις γνωριστήκαμε,της έδωσα τα χρήματα ώστε να είμαι τυπικός απέναντι της...Χαμογέλασε και μου προσέφερε την πετσέτα για να κάνω ένα φρεσκάρισμα...!Έτσι και έγινε,μπήκα στο μπάνιο για να ετοιμαστώ...Μόλις βγήκα είχε αφαιρέσει το σουτιέν της και ξεκίνησε τα πειράγματα κοιτώντας με με νάζι...Μου έβγαλε τη πετσέτα και έπαιζε με την ευαίσθητη περιοχή...
Κάποια πεταχτά φιλιά στο μάγουλο και το λαιμό μου,για στόμα ούτε λόγος καθώς απέφυγε με διακριτικό τρόπο ενώ μου είπε πως δεν φιλάει...
Κατέβηκε πιο κάτω και ενώ έγλειψε λίγο τα @@@κια πέρασε το προφυλακτικό για έναρξη του στοματικού...Στοματικό μέτριο με αρκετή χρήση χεριού και πολύ λίγο σε διάρκεια...Μόλις ολοκλήρωσε το στοματικό,πήρε το τζελ από το κομοδίνο και τοποθέτησε λίγη ποσότητα πριν ξεκινήσουμε το σεξ,κάτι το οποίο δεν δείχνει καλά σημάδια...
Σεξ τώρα σε δύο στάσεις,πρώτα στα τέσσερα με καλό στήσιμο από μέρους της,άλλωστε έχει καλλίγραμμο σώμα και εν συνεχεία ιεραποστολικό όπου κατέθεσα μετά από πιο δυνατούς ρυθμούς....
Μου αφαίρεσε το προφυλακτικό και πήγα διακριτικά στο μπάνιο για να πλυθώ και να ετοιμαστώ καθώς είχαν περάσει περίπου είκοσι λεπτά...Στη συνέχεια μόλις ντύθηκα μιλήσαμε για αρκετή ώρα,δίχως ίχνος βιασύνης ενώ η ώρα σχεδόν είχε τελειώσει...Εδώ να πω πως για συζήτηση είναι πολύ ευχάριστη παρόλο που δεν γνωρίζει αρκετά αγγλικά,προσπαθεί και έχει διάθεση να μιλήσει για διάφορα θέματα...!
Συμπερασματικά η Νίκα ήταν μία συνάντηση που δεν άφησε και πολλά να θυμάμαι.Είναι όμορφη δε λέω αλλά είναι κάπως αρχάρια δεν γνωρίζω πως να το χαρακτηρίσω...Στο κομμάτι επικοινωνίας όπως αναφέρω είναι καλή,γλυκιά και γενικά το προσπαθεί,αλλά στο κομμάτι το βασικό του σεξ υστερεί σε αρκετά κομμάτια...
Όπως έγραψα και στον τίτλο με λίγη εξάσκηση σε προκαταρκτικά,στοματικό και διάθεση στο σεξ μπορεί να γίνει πολύ καλύτερη απ'ότι είναι....
Πιστεύω να σας βοήθησα με την παραπάνω κριτική μου για την Νίκα,τώρα κάποιοι μπορεί να έχουν διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Νοεμβρίου, 2017
Στο πρόγραμμά της αναγράφεται ξεκάθαρα DFK σαν παρεχόμενη υπηρεσία.
Άρα ΔΕΝ ΤΗΡΗΘΗΚΑΝ οι προβλεπόμενες υπηρεσίες...
14 Νοεμβρίου, 2017
τα γλωσοφυλλα αν δεν υπαρχουν ειναι deal breaker
14 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι σωστα!Χμμμ;
14 Νοεμβρίου, 2017
Γλωσσοφιλα δεν εδωσε....Και το στοματικο ήταν με προφυλαξη....
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4