Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έκλεισα το ραντεβού σε γνωστο βιζιτοξενοδοχείο κοντά στο Δέλτα Φαλήρου. Κόστος 130 ευρώ για μια ώρα με δυο πιστολιές. Τα δωμάτια του ξενοδοχείου είναι καθαρά και ήσυχα παρεμπιπτόντως άλλα λίγο μικρά.
Άργησε κάνα μισαωρο-3/4 στο ραντεβού. Όσο τη περίμενα έκανα μπανάκι και έβαλα μια τσόντα να δω.
Με το που φτάνει βλέπω οτι είχα δεί και στις φωτογραφίες. Αθλητικό κορμάκι με κωλάρα και βυζιά 2ρια. Πρόσωπο γλυκό αν και έχει μεγάλη μύτη. Είναι γλυκιά στη συμπεριφορά της και έχει ωραίο χαμόγελο.
Η αλήθεια είναι ότι είχα καυλώσει από το πρώτο λεπτό που μπήκε στο δωμάτιο και αφού συστηθήκαμε τη πλησίασα και άρχισα να τη χαϊδεύω όπως ήταν με τα ρούχα και αυτί χαμογελώντας μου πρότεινε να με βοηθήσει στο γδύσιμο.
Πήγα απο πίσω και έτριβα το καυλωμένο πούτσο μου ανάμεσα στη κωλαρά της. Με τα ρούχα αυτή/με το μπουρνούζι εγώ.
Κατάλαβε ότι έχει να κάνει με καυλωμένο και τρελό και χαμογελώντας άρχισε να συμμετέχει στα βίτσια μου, να γδύνεται σίγα σιγά, όσο την άφηνα γιατί έγινα πραγματικός κολλιτσίδας.
Την χάιδευα απαλά σε όλο ο σώμα, γυρνάω και τη φιλάω. Στην αρχή δεν ανοίγει καλά το στόμα και κάνει επιφανειακά φιλιά, με την ώρα κάνουμε ωραία ζουμερά γλωσσόφιλα.
Όπως είμαι καυλωμένος μου προτείνει πίπα άλλα αρνούμαι, ζητάω να μου βάλει σκούφο και τη γαμάω στα όρθια. Δεν ήθελα και πολύ τόσο καυλωμένος που ήμουν και έχυσα μέσα στη καπότα οσο τη γαμαγα στα όρθια.
Μέτα από αυτό το σημείο και αφού άρχισα να σκέφτομαι κανονικά, χωρίς τη πίεση από τα χύσια στο μυαλό μου, αρχίσαμε να μιλάμε λίγο, -όσο επιτρέπουν τα σπαστά ελληνικά της- και συνειδητοποίησα οτι είναι ωραίο τυπάκι με καλό χαρακτήρα.
Αυτό με καύλωσε ακόμα περισσότερο και όσο περίμενα να φρεσκαριστεί τον έπαιζα και με το που βγαίνει απο το ντους... να σου πάλι όλος πανω της... να τη φιλάω και να τη χαϊδεύω στη κωλαρά της τη γυμνασμένη και στα ωραία δυνατά πόδια της.
Τη ξαπλώνω στο κρεβάτι και της γλείφω το πεντακάθαρο μουνάκι της με μανία, εν μέσω ήχων καύλας και ηδονής από μέρους της.
Πάλι δεν αντέχω να περιμένω μου κάνει πίπα γιατί θέλω να τη γαμήσω. Βάζω προφυλακτικό να τη γαμήσω ιεραποστολικά, με επαφή των σωμάτων μας. Μετά πισωκολλητό με θεα την κωλαρά με τα τατουάζ στα μπούτια της καθώς και το πρόσωπο της στο καθρέφτη με τα κλειστά μάτια να με κάνει τούρμπο
Βγάζω τη καπότα και της τα δίνω στη πλάτη και στο κώλο μέχρι να αδειάσω τελείως, μέχρι τελευταίας σταγόνας.
Καλή η Βαλερί με κάλο γυμνασμένο σώμα και κάλο τυπάκι. Τόσο καυλωμένος που ήμουν δεν άντεξα να κάνουμε γνωριμία και τέτοια όσο θα ήθελα, αλλά νομίζω είναι περισσότερο GFE και λιγότερο PSE όμως δεν έφερε αντιρρήσεις όπως τη γάμαγα σα μανιασμένος.
θα την ξαναπάρω ισως άλλη μια φορά τουλάχιστον να δοκιμάσω πίπα και ήρεμο σεξ μαζί της!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 12, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
PetranGTi
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
595
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 serafin, doc_lin, napoleonV1 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού