Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 51 10
Call-Girls 63656
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ειδα φωτο και μου αρεσε. Ωραια γλυκια κοπελα.Αποφασησα να τη γνωρισω. Ραντεβου στο Μπιλλ.Ευκολη συνεννοηση. Μολις ανοιξα την πορτα αντικρυσα ενα γλυκο κοριτσι χαμογελαστο προσχαρο. Ομορφο προσωπο και σωμα με καμπυλες. Δεν τη λες ψηλη.Πηγε στο μπανιο και επεστρεψε με τα εσωρουχα τα οποια δεν εμειναν πολυ επανω της.Της τα εβγαλα για να φιλησω τα υπεροχα φυσικα στηθη της.Ωραια αισθηση. Επεξα με τις ρωγιτσες της τις αναστατωσα.Μου αρεσε η επιδερμιδα της λευκη νοστιμη. Με φιλια και χαδια κατεβηκα κατω στο μουνακι της το γλυκο.Αρχισα να το γλυφω αναζητωντας το κερασακι της. Μου τοκρυβε αλλα το βρηκα. Η ανασα της εγινε πιο εντονη κουνουσε τη λεκανη της και μου ξεφευγε αλλα την ξαναβρησκα. Εβγαζε μερικες φωνουλες οχι δυνατες μου φανηκαν αληθινες. Η υγρασια αυξηθηκε και μια στιφη γνωριμη γευση αισθανθηκα στη γλωσσα μου. Οι κινησεις της λεκανης της εγιναν πιο εντονες ωσπου εγιναν σπασμοι. Δεν αντεχε πια τη γλωσσα μου. Εσφηξε το κεφαλι μου με τα μπουτακια της και εβγαλε αρκετες κραυγες.Σταματησα να τη βασανιζω.Ανεβηκα στο προσκεφαλι της και τη φιλησα. Χαμογελασε.Μετα απο λιγο μου ανταπεδωσε το στοματικο. Υπερωχο στοματακι. Γλυκια πιπα. Κρατηθηκα. μου εβαλε σκουφι και ανεβηκε επανω μου περνοντας ολο το πουτσο μου στο μουνακι της το υγρο.Υπεροχη αισθηση. Γυρισαμε σε doggy style.Εχει πολυ ομορφο κωλαρακι αλλα δεν το δινει. Τοξερα δεν το ζητησα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
koumanidas
Σπουδαίος
Εγγραφή:
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
4.998
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, baroc, iuakoya και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Νοεμβρίου, 2017
Για να καταλάβω, η Κάτυ ειναι η ιδια με την Γκαλινα στα΄αλλα προφιλ;
14 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγω τη γνωρισα Καττυ. Σαν Γκαλινα δεν την ηξερα.Αλλα για να ειναι στο ιδιο προφιλ πρεπει να ειναι το ιδιο προσωπο. Πιο υπευθυνα νομιζω οτι θα σου απαντησει καποιος Moderator η Administrator.
14 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και εν παση περιπτωσει καποιος που ξερει ότι η καττυ ΔΕΝ τα παορνει στο στομα ουτε με σφαιρες !!
(Updated: 14 Νοεμβρίου, 2017) 14 Νοεμβρίου, 2017
Ευχαριστώ για την κριτική μωρό ... Φιλάκια πολλά.
14 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι μωρό μου... ίδια είμαι!
14 Νοεμβρίου, 2017
Το Γκαλινάκι που δεν ήξερε να μιλήσει Ελληνικά όταν ήταν Σαλόνικα τα γράφει άπταιστα εδώ....Χμμμ;
14 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έκανε λάθος ο κύριος... Δεν κάνω τελείωμα στο στόμα !!!
14 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ου γαρ μόνον. Αναγνωρίζω το λάθος. Δεν έπρεπε να αφήσω να περάσει τόσος χρόνος για να γράψω κριτική. Μάλλον μπέρδεψα το τέλος με άλλη συνεύρεση. Αναλαμβάνω τις συνέπειες του λάθους οποίες κι αν είναι
review reaction 3 alpula
14 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγω το ξερω καλη μου. Ο υπερβολικος δεν το ηξερε και διαδιδει ψευτικες ειδήσεις ?
review reaction 1 alpula
16 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

έγινε διόρθωση ζήτησε και συγνώμη ο συνάδελφος...
review reaction 3 alpula
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2