Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη στην Αλιοναρα μετα από παρα πολύ καιρο. Με το που την ειδα στο σαλονι, θυμηθηκα την καυλα που εκπεμπει αυτή η γυναικα - πραγματικα είναι γεννημενη για να περιποιείται πουτσους και αρχιδια ΠροσκύνημαΠροσκύνημα Εχει παρει καποια κιλακια, αλλα εγω την βρηκα ακομα πιο καυλιαρα ετσι! Με το που μπηκε στο δωματιο, αρχισα να καυλωνω. Εγλειψα τις βυζαρες της, και στη συνεχεια αφεθηκα στα σαρκωδη χειλη της. Γλείψιμο αργο και αισθησιακο παντου - λαιμο, αυτια, στηθος, ποδια, και μετα επικεντρωθηκε στο καυλι μου. Το τσιμπουκι της από τα κορυφαια, βαθυ και πολύ υγρο Ναι! Τελειο καραμελωμα στις μπαλες, γλυψιμο βαθυ στην κωλοτρυπιδα και την γυρω περιοχη, και μετα παλι μπούκωμα με τον πουτσο μου. Προσκύνημα
Πραγματικα σε καποια φαση νομιζα ότι ειχα πιει 20 λιτρα redbull και εβγαζα φτερα. Με ρωτησε για γαμησι, αλλα της ειπα να συνεχισει την πιπα. Τον ρουφουσε με μανια και συγχρόνως με κοιτουσε στα ματια, ενώ εσταζαν τα σαλια της πανω στον πουτσο μου. Φυσικα δεν αντεξα και παρα πολύ, και κατεθεσα μια γεναια ποσοτητα σπερματος στην στοματικη της κοιλοτητας. Τον ρουφηξε καλα ώστε να μην αφησει ουτε σταλα, τα εφτυσε στον νιπτυρα, και με αποχαιρετησε κοιτωντας με πονηρα!
Η τσατσα δεν ενοχλησε (δεν αντεξα πανω από 10 λεπτα), και ο χωρος πολύ καθαρος.

Γεια σου ρε Αλιονάρα τσιμπουκλου ΚαπέλοΠροσκύνημαΚαπέλοΝαι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 11, 2017
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
brujeria69
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
3.797
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 coscoras, bane4444, wert04 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Νοεμβρίου, 2017
Φίλε νόμιζα πως είχε σταματήσει να γλύφει κωλοτρυπιδα....Γερο-μύστηςΧμμμ; ίσως χρήζει επίσκεψης επειγόντως Καπέλο
14 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γεγονος είναι ότι δεν ασχοληθηκε τοσο πολύ όπως εκανε παλιά, όμως μια μικρη κωλονοσκοπηση την εκανε με τη γλωσσα της
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2