Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 114 10
Call-Girls 161561
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ΠΜ....Απαντησε.Μουγραψε τι προσφερει, το δωρακι που αντιστοιχει. φαινονται και στο προφιλ της.Πηρα τηλεφωνο μετα απο μερικες μερες αλλα ηταν στη θαλασσα. Εγκαρδια συνομιλια και εκει της ζητησα να κανει μια βουτια και για μενα. Μετα απο μερικες μερες την ξαναπηρα τηλ, με θυμηθηκε. Συμφωνησαμε συναντηση την επομενη στο Μπιλλ.Τραινακι και Αθηνα.Στο ενδοιαμεσο του ταξιδιου τηλεφωνημα επιβεβαιωσης.Φτανω στο Μπιλλ.Παιρνω δωματιο στελνω μνμ με τον αριθμο, ετοιμαζομαι και ακριβως την συμφωνημενη ωρα τοκ τοκ τοκ χτυπος στην πορτα.Ανοιγω και αντικριζω μια κοπελλαρα οχι ψηλη με ενα συμπαθητικο προσωπο και ενα κορμι πολυ ομορφο κατω απο το σεμνο φορεματακι.Χαιρετιθηκαμε και πηγε στο μπανιο για να ετοιμαστει. Επεστρεψε φορωντας ενα μαυρο-κοκκινο κορμακι που τονιζε τα καλοφτιαγμενα στηθη της και αφηνε να θαυμαζω τα υπεροχα ποδια της.Κορμι σφιχτο γυμνασμενο. Στηθος φτιαγμενο αλλα καλοσχηματισμενο με υπεροχη αισθηση. Θηλες ευαισθητες. Επαιξα πολλη ωρα μαζι τους.Χειλαρες γλυκες.Χαρηκα τα φιλια της.Βαθια με πολλα παιχνιδια της γλωσσας.Μετα απο λιγο αρχισε μια πιπα αργη ερεθιστικη υγρη βαθεια.Εφτασα στο κατωφλι της εκσπερματησης, αλλα δεν το περασα. Αναζητησα το νινακι της. Πεντακαθαρο νοστιμοτατο της το εγλυψα το φιλησα. Επειτα μου περασε σκουφι και ανεβηκε επανω μου. Της ζητησα reverce cowgirl. To σχολιασε"Μμμμ..πονηρουλη για να βλεπεις το κωλαρακι μου ε;". Φοβερη αισθηση με το νινακι της να καταβροχθιζει ολο τον πουτσο μου.Εχει ενα υπερωχο πωπο. Μεγαλος ο πειρασμος δεν αντεξα. Της το ζητησα. Στηθηκε στα τεσσερα. Μπηκα στην πισω τρυπουλα της σιγα σιγα για να μην την πονεσω.Βλεπετε μια παλια μου ερωμενη με ειχε χαρακτηρισει "Χοντροπουτσαρα"και προσεχω πολυ οταν μπαινω σε κουλουρακι.Υπεροχος αξεχαστος ερωτας. Ποσο να κρατησω. Υπεκυψα.Τελειωσα μεσ το κωλαρακι της. Ηττα δεν της ανταποδωσα τη χαρα που μου χαρισε. Υποσχομαι να επανορθωσω στο εγγυς μελλον. Μαριαλενακι μου γλυκο θα τα ξαναπουμε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 09, 2017
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
koumanidas
Σπουδαίος
Εγγραφή:
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
5.010
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, baroc, panagos7 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Νοεμβρίου, 2017
Τηλεφωνο της κοπελαρας που βρισκουμε;Γλώσσα
A
apostolis1988q
24 Νοεμβρίου, 2017
Τηλέφωνο;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2