Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 158 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Κάθε φορά που λέω να φύγω και να μην μπώ τελικά πολλές φορές λέω "μπές εδω ενα τελευταίο" και ναι εκεί είναι που θα δώσω το 20άρικο και πάντα το κλαίω γιατί δέν μου βγαίνει σε καλό, ποτέ όμως.. Money Mouth

Ξεκίνησα καρφωτός με στόχο την Άννυ στο Φ86Α μιάς και την Βερόνικα την έχω δοκιμάσει δις.. Μπαίνω λοιπόν μέσα και όλα τα δωμάτια πιασμένα συν κάποιοι συναγωνιστές περιμένανε σειρά στο σαλόνι. Ε δεν γίνεται λέω να περιμένω τόση ώρα, σε λίγο χαρτάκι προτεραιότητας θα κόβουμε... Ξεκινάω λοιπόν την βόλτα μου για άλλες κορασίδες.
Αφου δεν βρίσκω τίποτα αξιόλογο λέω να πάω να φύγω και την ώρα που μπαίνω στον τελευταίο οίκο αντικρίζω μια Ρωσσίδα καθαρά Σοβιετικής Ενωσης όπως την περιγράφουν οι παρακάτω. Διαβάζω τις λίγες αλλά καλές κριτικές και αμέσως δίνω παράβολο.

Η κοπέλα είναι γύρω στο 1.75 με κορμάρα, ηλικίας κάπου 30, μακριές ποδάρες, μοντελέ σώμα, μικρό στήθος, γλυκό πρόσωπο, κοντό αντρικό μαλάκι και με σαλονάρισμα γεμάτη αυτοπεποίθηση με την ωραία ένοια και όχι το ψωνίστικο που έχουν κάποιες.
Όντως σαν απο στριπτιζάδικο.

Και τώρα λοιπόν αρχίζουν τα δυσάρεστα... Λύπη

Μπαίνει στο δωμάτιο και δεν ξέρει γρί Ελληνικά αλλά ούτε και Αγγλικά. Και να η παντομοίμα και να εγώ να προσπαθώ να κουμαντάρω την τύπισα για να καταλάβει ποια στάση θέλω και να αυτή κάθε λίγο και λιγάκι "ne panimayu". Θυμός
Το μόνο που ήξερε και το έλεγε και καλά ήταν το "Χυσε με" που το είπε καμιά 10αριά φορές απο την ώρα που μπήκα μέσα της.
Ευτυχώς ελέγχω πολύ καλά τον εαυτό μου και μετά απο αλλαγή 2 στάσεων ήρθε το τέλος για να ξεκουμπιστώ να φύγω.
Στο ιεραποστολικό δε η κοπέλα κοίταγε αλλού να δεί μήπως περνάει κάνα τραίνο μην το χάσει.
Να'ναι καλά η τσατσά που είπε πως η κοπέλα δεν βιάζεται μέσα....φαντάστείτε να βιαζότανε κιόλας.

Σημειωτέον η τσατσα διαφήμιζε και ισπανικό...με ποιο στήθος κοπέλα μου, θα μας τρελάνεις?? Κεφάλι σε τοίχο!

Δέν την συνιστώ και ενοείτε πως δεν θα ξαναπάω γιατί δυστηχώς η εμφάνιση μόνο δέν φτάνει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Stefanos the grait
Σεβαστός
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
59
Likes:
913
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, nikos708, professorx και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Νοεμβρίου, 2017
Κεφάλι σε τοίχο! Κρίμα ρε συνμπουρδελιάρη. Σε καταλαβαίνω. Κι εγώ έχω βρεθεί στη θέση σουΛύπη
Πάρε τη Λίλιαν.... να ρεφάρειςΜατάκι
I
ILIAS1339
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1