Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 199 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 441836
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εύκολη η πρόσβαση στο ίδρυμα, πάρκινγκ σχετικά εύκολο, επί της υποδοχής ξανθό μιλφ με πολλά υποσχόμενο βλέμμα,λόγω του ότι ήταν αργά προς το τέλος της ημέρας παρέλασαν όλες οι θεραπευτριες , Έλενα, Γιασμίν, Ναταλια, Κίρα και Στεφάνια, μόνο η Ειρήνη ήταν στο δωμάτιο, την είδα μετά βγαίνοντας στριμωχτήκαμε λίγο στο διάδρομο της έπιασα και λίγο το κωλαρακι Γλώσσα θα τιμηθεί προσεχώς. Επί το προκείμενο επιλέγω την Έλενα για τις υπηρεσίες της και γιατί είχα ανάγκη από μάσαζ στο ταλαιπωρημένο μου σώμα καθώς και το μπαμπάτσικο αλλά νόστιμο ρωσσίδι τη Ναταλία, η αδυναμία της διπλής πίπας πάντα με συναρπάζειΈρωτας.

Μετά τον καλοπισμό και το μπανάκι πλάκωσαν οι δυο θεραπενίδες, ελληνιστί soulhealers Μεγάλο χαμόγελο, αποφάσισα να τιμήσω πρώτα τα κορίτσια στις σεξουαλικές τους επιδόσεις και να αφήσω για μετά το μασαζ.

Στα του αγώνα βαθιά γλωσσόφιλα και με τα δυο τα μιλφ αγκαλιά, τα βυζακια της Ελένης με το πρώτο γλείψιμο γίνανε κρεμάστρες από τη καβλα, με κέρασε και λίγο γαλατάκιΧμμμ;. Με το ένα χέρι στο μουνι της Ναταλίας και το άλλο στο κωλο της Ελένης προσπαθούσα να δαμάζω τα δυο άτια εις ματηνΧμμμ;, όποτε μπήκανε τα μεγάλα μέσα μπροστά πετάω τη Ναταλια στο κρεβάτι και αρχίζω το γλυφομούνι, όπου το μωρό βόγκηξε, το άλλο όμως δεν κάθησε ήσυχο, ήταν από πίσω μου μου την έπαιζε και με κωλόγλυφε.Ντροπή
Για να μην αφήσω παραπονεμένη τη Ναταλια τη ξαπλώνω στο μασαζοκρεβατο και την αρχίζω ένα σπατουλάρισμα δίχως αύριο, ζηλεύει και η Έλενα και έρχεται και γλύφει και εκείνη, δυο γλώσσες στο μουνι της Ναταλίας, και τα ζουμιά ποτάμι, τι Ντα, πριβιετ, χαράςσω, πέσανε δεν λέγεται.Μεγάλο χαμόγελο
Μετά τη γυμναστική στα μουνια των κοριτσιών, ήρθε η ώρα να απολαύσω και το στοματικό τους, πρώτη μου τον έφαγε η Ναταλια, ωραία πίπα, με γλείψιμο των αρχιδιών και του κορμού αλλά και προσπάθειες DT, εναλλαγή με την Έλενα όπου τα είδα όλα, μου τον εξαφάνιζε για πλάκα και μου έγλειφε με τη γλώσσα τη βάση του μιλάμε για το deep throat,, μέχρι πνιγμού και ντουπαλιν. Ναι! Εναλλαγή στα δυο στόματα, στο σημείο που έχασα τη μπάλα, η μια είχε του πουτσο η άλλη τα αρχιδια και οι δυο το πουτσοκέφαλο και τον κορμό, πως κρατήθηκα ούτε που ξέρω, κάποια εκατομμύρια μικροί μητσοι παίζαν τρελό χώρο στα αρχιδια μου επιμένοντας να βγουν.

Για να μη χύσω λέω ας γαμησουμε τα μωρά τώρα, πέχτηκε ένα σόου με τις καπότες, οι οποίες μάλλον ήταν από Κίνα μεριά με μεγέθη για Κινέζους, αισθάνθηκα λες και φόραγα κορσέ στο πούτσο και δεν είμαι και Ρόκκο πανάθεμά με, τέλος πάντων πήγε η Ναταλια έφερε μια άλλη μου την έβαλε αλλά και πάλι στενή ήτανε, γάμησα Κατσικογάμηςλίγο την Έλενα, αλλά το άφησα για να επανέλθω στην αγαπημένη διπλή πίπα και το λαρυγγωτό της ΕλέναςΠροσκύνημα. Δεν κρατήθηκα και παρά πολύ όπου έγινε και κατάθεση στο στοματάκι της τα έφτυσε.
Ακολούθησε ντουζακι, και. Listerine, και μετά από προτροπή των κοριτσιών παρέδωσα το απολλωνιο κορμί μου στα χέρια των soulhealers για να έρθω στα ίσια μου.
Η Έλενα ανέλαβε το πάνω μέρος και η Ναταλια τα πόδια, είναι ωραία αίσθηση τα τεσσαρα χέρια πάνω σουΈρωτας. Ομολογουμένως η Έλενα το κατέχει το μασαζ πολύ καλά, καταλαβαίνω ότι κάνει μαθήματα για Thai, Προσκύνημα. Κάποια στιγμή όπως ήμουν μπρούμυτα στο μασαζοκρεβατο και με ειχε καβαλήσει από πάνω με το μουνι της στο σβέρκο είπα να γυρίσω να χτύπηςω και μια δεύτερη φορά αλλά λόγω ηλικίας Γερο-μύστηςκαι επειδή το ΕΚΑΒ αργεί, είπα να το αφήσω για άλλη φορά.
Με τη λογική να πρυτανεύει και με το κορμί μου αλοιφή σύρθηκα φίλησα τα κορίτσια αφού είχε περάσει πάνω από 45λεπτο, μάζεψα τα ρουχαλάκια μου και τα κορίτσια με συνόδευσαν στην έξοδο.
Κατεβαίνοντας τις σκάλες του ιδρύματος και βγαίνοντας στο νυχτερινό αεράκι αισθάνθηκα αναζωγονιμένος με αυτό το session των soul healers της Μπακνανά.Ναι!
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 08, 2017
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Ναταλία
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
132
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Baby face, Herculas και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού