Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 112 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Βραδυ Σαββατου 4 νοεμβριου 2017...αφιχθης στην αθηνα επισκεπτομαι την αγαπημενη μου οδο...ελειπε το στανταρακι που παιρνω παντα και ετσι αρχισα την ερευνητικη μου πανω στα αιδοια της φυλης εψαχνα εψαχνα εψαχνα αλλα δεν εβρισκα κατι ενδιαφερον απο θεμα εμφανισης μεχρι που μπαινω σε αυτον τον οικο με τα ωραια δωματια και μια πολυ ευγενικη τσατσα 4 μηνες μονο στο επαγγελμα οποτε τα λογια της δεν μετρανε...βγαινει η ροξι απο το δωματιο που ειχε συνευρεθει με αλλον συναγωνιστη (ρε τον φουκαρα) και βλεπω ενα ωραιο μωρο πιπινακι με ωραιο κωλαρακι βυζακι 2αρι και κραγιον στα χειλη εντονο κοκκινο...κουρασμενος απο την βολτα γυρω γυρω λεω ας το δωσω το πορνοπαραβολο να δουμε το τιμαει...μπαινει στο δωματιο... καθεται και αρχισε να νιαουριζει ειρωνικα...ωχ λεω δεν αρχισαμε καλα σε παιδικη χαρα πεσαμε καθεται της λεω ωραια τραγουδια παιζουν τι ειναι μου λεει αλβανικα... παω μετα να βγαλω το δικτυωτο που φοραγε στα βυζια της και μου λεει οχι οχι κανουν νανι... μετα απο αυτα τα τρια ημουν σιγουρος για την φολα...εδωσε κατι φιλακια αρχισε μια πιπα ισα ισα που τον εβαζε στο στομα της...με προτροπη μου της ειπα να τον βαλει πιο βαθια στο στομα...μετα ανεβηκε απανω και αρχισε να ανεβοκατεβαινει χωρις ιδιαιτερη θεληση μολις κουνηθηκα λιγο εγω να τη γαμησω μου λεει οχι με κουραζεις ετσι...μετα στα τεσσερα και ξενερωμενος μεχρι τωρα τη γαμαω λιγο και επειδη με ειχε ξεκαυλωσει της λεω παιξτονε να χυσω αυτη ειναι η τιμωρια της αντιεπαγγελματιας ιεροδουλης..... οταν πηγα να πλυθω ειδα στο προσωπο μου σημαδια απο κραγιον ευτυχως δεν ειμαι παντρεμενος χαχαχαχαχαχα!!!!!! κορυφαιες ατακες συνευρεσης: οχι το κεφαλι, με κουραζεις,αστα βυζακια κανουν νανι και αλλες πολλες...ΘυμόςΘυμόςΘυμός

Υ.Γ δυνατη πρωτη φολα μετα απο καιρο....γενικα εχει πεσει πολυ η περιοχη δεν βλεπω κατι ιδιαιτερο... δεν ειναι εποχες πλεον να πεταμε τα λεφτα μας σε κοριτσια που δεν το τιμανε...ξερω ειναι δυσκολη δουλεια αλλα αν δεν μπορειτε μην την κανετε...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 12, 2017
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
318
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimakos900, BLADESINGER, professorx και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Νοεμβρίου, 2017
Ροξυ ή Χριστίνα
13 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μπορει και ροξι...δεν θυμαμαι και καλα...
14 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έχω ανακοινώσει φολα αλερτ για Ροξυ στο 84Α
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3