Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 82 10
Swingers Clubs 370153
Γενική Εντύπωση
 
9.0
Μεταμεσονύκτιες ώρες του σαββάτου και βρέθηκα ξανά στο αγαπημένο μου κλαμπ,συνοδευόμενος από το καυλιάρικο μιλφ μου.Άφιξη γύρω στις 01:30 όπου πραγματικά γινόταν και πάλι της τρελής Σπασίκλας,όλο το κλαμπ γεμάτο,ευτυχώς βρήκαμε ένα stand δίπλα στον dj και αράξαμε εκεί.Αυτή την φορά παρατήρησα ότι οι περισσότερες κυρίες ήταν γύρω στα 30 με πολύ ωραία sexy εμφάνιση έτοιμες για ατελείωτο παιχνίδι ΧαμόγελοΧαμόγελο.Η θεματική βραδιά ήταν αφιερωμένη σε λεσβιακά παιχνίδια,δηλαδή όσες κυρίες ήθελαν μπορούσαν να κάνουν παιχνίδι μεταξύ τους στην πίστα και μετά κέρδιζαν δώρα από γνωστό κατάστημα sex shop.Σύντομα 2 μουνάρες φίλες από μια παρέα ανέβηκαν στην πίστα και ξεκίνησαν τα φασώματα και τα γλωσσόφιλα,ενώ στην συνέχεια αποκάλυψαν τις βυζάρες τους τις οποίες έγλειψαν η μία στην άλλη.Ωραίο καυλωτικό παιχνίδι που δεν ήθελες να τελειώσει Γλώσσα.Η έκπληξη της βραδιάς έγινε κατά τις 02:00 όπου στο μαγαζί είχαμε την άφιξη του γνωστού πορνοσταρ alex από το los angeles μαζί μ'ένα μελαχροινό κοντοπούτανο Ναι!Ναι!.Ο τύπος αφού έκανε μια πρώτη βόλτα στο κλαμπ ανέβηκε στην πίστα με την δικιά του και ξεκίνησε ένα ωραίο σόου,ανάλογο με αυτό που παρουσιάζουν στριπτιτζάδικα με επαγγελματίες πορνοσταρ.Έγλειψε παντού την δικιά του,δυνατό γλυφομούνι και στην συνέχεια σκληρό γαμήσι.Αφού απολαύσαμε τα εξαιρετικά ποτά μας θαυμάζοντας τον alex,ανεβήκαμε στον όροφο με την δικιά μου να δούμε τι παίζει ΚουλΚουλ.Στο μεγάλο δωμάτιο δεξιά όπως ανεβαίνουμε 3 ζευγάρια γαμιόντουσαν παθιασμένα,στα 2 επόμενα δωμάτια είχαν σχηματιστεί 4αδες με ανταλλαγές ζευγαριών και ατελείωτα ''αχ βαχ'' ενώ στα μέσα σκοτεινά δωματιάκια πίπες και γαμήσια στα όρθια από τους πιο ασυγκράτητους Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Κατεβήκαμε προς τα κάτω και μπήκαμε στην αριστερή κουρτίνα όπου εκείνη την στιγμή 2 ζευγάρια γαμιόντουσαν το ένα δίπλα στο άλλο με τις κυρίες να έχουν καβαλήσει με μανία τις πούτσες των συνοδών τους κι ένα ακόμη ζευγάρι στο μεγάλο στρώμα μ'ένα ωραίο μελαχροινό καβλάκι κι έναν καράφλα τυπά.Κάθισα με την δικιά μου απέναντι από τα 2 ζευγάρια και αφού γδυθήκαμε ξεκίνησε να με τσιμπουκώνει,ενώ απέναντί μας ξεσκίζοταν με πάθος τα 2 γκομενάκια,ενώ παράλληλά έδιναν και ρομαντικά γλωσσόφιλα μεταξύ τους.Ρισπεκτ στον τύπο με την γκόμενα με το κοντό μαλλί ο οποίος πραγμάτικα την έλιωσε στο γαμήσι ΚαπέλοΚαπέλοΜετά από λίγο έσκασε μύτη στον χώρο και ο alex με την δικιά του ο οποίος κι έκανε αντάλλαγη με το απέναντι ζευγάρι με τον καράφλα τυπά και το μελαχροινό ξεκολλάκι.Ο τυπός πραγμάτικα γαμούσε ασταμάτητα,ενώ και η δικιά του δεν χόρταινε το καβλί του καράφλα.Ενώ με τσιμπούκωνε η δικιά μου ήρθε και κάθισε δίπλα μας ένα πολύ ωραίο ζευγάρι μ'ένα τουμπανιασμένο τυπά με μεγάλο καβλί και μια ψηλή μελαχροινή μουνάρα με έκφυλο πρόσωπο.Ο τύπος αφού την γλυφομούνιασε καλά,την έβαλε να τον τσιμπουκώσει,ενώ κοιτούσαν συνεχώς την δικιά μου μιλφάρα που με τσιμπούκωνε ασταμάτητα.Σύντομα ο τύπος της είχε καρφώσει την πούτσα του στην μουνάρα της,κι εγώ έστησα την δικιά μου στα 4 και ξεκίνησα να της σκίζω το τρυφερό μουνάκι της.Ένα ακόμη ζευγάρι ήρθε στον χώρο με την τύπισσα να ορμάει αχόρταγα στην μεγάλη πούτσα του τύπου και να ζητάει να την χύσει στο στόμα.Πράγματι ο τύπος την έστησε δίπλα στην δικιά του και τον τσιμπούκωσαν μαζί.Απίστευτη κάβλα το σκηνικό με τις 2 λυσσάρες ψωλούδες κυρίες να ρουφάνε τον τυπά μέχρι να καταθέσει τα χύσια του.Μικρή χαλάρωση στο μπαρ για μενα και την δικιά μου με ωραία dance κομμάτια και πέρασμα και πάλι από τον όροφο όπου το παιχνίδι συνεχιζόταν αμείωτο.Πλεόν υπάρχει η δυνατότητα να βλέπεις τι γίνεται στην πίστα ακόμα και όταν είσαι στον όροφο ΧαμόγελοΚουλ,και κάπως έτσι παρατήρησα τον showman να ανεβαίνει ξανά στην πίστα και να ξεσκίζει το μελαχροινό κοντοπούτανο.Απόχωρησα κατά τις 04:30 χορτασμένος από ατελείωτες σκηνές έρωτα και ηδονής.Ελληνικά κομμάτια δεν επαίξαν αυτή την φορά,αλλά λίγο με πείραξε.Το ''ΤΑΝΤΡΑ'' σόου που είχε αναβληθεί θα γίνει τελικά στο σάββατο 18 νοεμβρίου από τις 19:00 έως τις 22:00
Πρόσβαση
Εύκολη
Τιμή Εισόδου
20 ευρώ
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.301
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ILIAS1339, mallias20 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Νοεμβρίου, 2017
Φίλε μου αν μπορείς δώσε μου κάποιες πληροφορίες σε προσωπικό μήνυμα για το μαγαζί ή στο φόρουμ όπου έχω ήδη ποστάρει. Ευχαριστώ
21 Νοεμβρίου, 2017
Καλησπερα φιλε μου. Εχω ακουσει οτι πηδαει μουναρες ο Αλεχ. Θυμασαι αν ειχε μεγαλο στηθος η κοπελα ήμηπως το ονομα της γκομενας οταν παρουσιασαν τον ALEX με τη γκομενα,μηπως τη βρουμε σε τσοντα?
Σε ευχαριστω για το χρονο σου.
B
Boobmaniac78
27 Νοεμβρίου, 2017
Η γκόμενα του αλεξ ήταν κοντοπούτανο μάγκες,με 2αρι στήθος και κορμί για δυνατά αεροπλανικά γαμήσια.Το όνομά της μου είναι άγνωστο ΕμμμμΧμμμ;
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3