Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 27 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κατηφορίζοντας στην αμαρτωλή πορνοπιάτσα της Πιπίνου τα πόδια μου με οδήγησαν μόνα τους στον αριθμό 54 όπου έμελλε να συμβεί το μοιραίο!Στην πόρτα με υποδέχθηκε η Κατερίνα μια κοντούλα με καρέ μαλλί και μεγάλα στρογγυλά βυζιά η οποία αφού με χαιρέτησε μου δήλωσε οτι είναι τράνς!Ως τότε δεν είχα καταλάβει τίποτα ομολογώ καθότι μοιάζει 100% σε γυναίκα.Αν και μη γνώστης του σπόρ προσεχώρησα στα ενδότερα διότι με τράβηξε η ευγένεια και το παρουσιαστικό της.Αφού κατέβαλα το πορνοαντίτιμο εισέβαλα στο δωμάτιο και αδαμιαία προβεβλημένος πλέον την περίμενα να έρθει.Μπήκε ευδιάθετη στο δωμάτιο και συζητήσαμε λίγο περι ανέμων και υδάτων πρίν επιδοθούμε σε ανίερες πράξεις.Μιλάμε για αρίστη γνώστρια της πεολειχίας σε βαθμό που θα έπρεπε να παραδίδει μαθήματα στις εκολαπτόμενες πορνοκορασίδες που κυκλοφορούν γύρω μας.Βιασύνη δεν υπήρξε κατα διάνοια.Η μεταλαγμένη αυτή ύπαρξη στήθηκε στα 4ρα και ακολούθησε ιππασία υψηλής έντασης μετα επιφωνημάτων και αλαλαγμών!Το υγρό πύρ εκτοξεύτηκε εντός του προφυλακτικού με επιτυχία αναπόφευκτα.Έκατσε γύρω στα 5 λεπτά ακόμα μαζί μου πριν βγεί απο το δωμάτιο.Ομολογώ πως ήταν κάτι πρωτόγνωρο για μένα και με την συγκεκριμένη και μόνο θα το ξανάκανα.Πραγματικά ευχάριστη παρουσία που σε κερδίζει,καθαριότητα και ευγένεια.Στους λάτρες του είδους συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 11, 2017
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Υπηρεσίες
Xxlboy
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
152
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pegging Slave, Benreilly, openmind33 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού