Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 13 10
Sex Studio 101088
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Γαμ@@@ την τρέλα μου ενώ είμαι εναντίον να πηγαίνω σε μπουρδελα στην επαρχία... είχα κάτι καύλες και μιας και γυρνούσα κουρασμένος από επαγγελματικό ταξίδι στην Κοζάνη, επισκέφθηκα με δυσκολία το εν λόγω μαγαζί που μου πρότεινε Λαρισαίος φίλος. Το μαγαζι είναι ενιαίο με 3 σπιτάκια... στο 1ο αριστερά(όπως κοιτάμε) είναι μια Ελληνίδα(3ο σπιτάκι αριστερά όπως κοιτάμε), όχι ιδιαίτερα θερμή στη διαδικασία της επιλογής, μάλλον κάνει face control! Επέλεξα τις άλλες δυο... τις δοκίμασα και τις 2 γιατι ξενέρωσα με την πρώτη... . Με καυλωσε το γυαλάκι που φορούσε... και είπα βουρ... έτσι κλαίω τα 50 ευρώ. Ρουμάνα 28 χρονών σύμφωνα με την τσατσα... Η κοπέλα το κάνει με το ζόρι(1ο σπιτάκι δεξιαά όπως τα κοιτάμε) Μην πατάτε... θα κλαίτε! Μπαίνει μέσα... μη εκει με πονάς μη εδω... μη παρακάτω... έχυσα μεσα σε χρόνο dt γιατί θα την έβριζα και δε μου το επιτρέπει η παιδεία μου... Έτσι βγαίνω και παω κατευθείαν στο Μεσαιο μιλφΕΙΓ... ευτυχώς παιδιααααααα....... η κοπέλα είναι μάλαμα... το γουσταρει... νιώθεις λες και είναι η γυναίκα σου!!! Με απλό πρόγραμμα των 30 ευρω... σου έκανε μασαζακι σε φιλούσε παντού... σε πιπωνε με μαεστρια αρχιδακια... Μου εμεινε αξέχαστη η Ολγα αν δεν κάνω λάθος το ονομα της... Πέρασα απίστευτα... το μόνο αρνητικό η κατα τα άλλα καθαρή τσατσα που-της λεει η αφεντικινα της ότι ποσο καλά που καθαριζεις το τζακουζι... πρέπει και συ να μπεις μεσα καποια φορα... Ακουσα τοσες πιπες... που θα την εδερνα... γιαυτο και πηγα στο Ρουμανο... βλαχακι! Ευτυχώς το αρχικό μου κλάμα... το έσωσε το σκιννυ μιλφειγ στο μεσαιο σπιτάκι! Καλό βόλι παίδες...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 24, 2017
Όνομα κοπέλας
Όλγα
Μέλος
Εγγραφή:
25 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
13
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ThE, GAMALILEOS, dimmits

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού