Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Όποιος δεν γαμήσει κώλο, πηγαίνει τυφλός στον Άδη". Αυτά ήταν τα λόγια που μου είπε κάποτε ένας ανώμαλος μπάρμπας, από την Αιτωλοακαρνανία. Εγώ, όχι μόνο δεν είχα σκοπό να κατεβώ τυφλός στα Τάρταρα, αλλά θα έπαιρνα μαζί μου τον Κέρβερο, για κατοικίδιο, μόλις καθάριζα την ψυχή μου, από τις αμαρτίες, στο καθαρτήριο.
Εκείνο το απόγευμα του Ιουνίου, η όρεξή μου ζητούσε πρωκτικό σεξ. Είχα διαβάσει για μια καινούργια άφιξη, στο συγκεκριμένο μπουρδέλο, η οποία είχε μόνο καλές κριτικές. Έσκασα, λοιπόν μύτη και ανέβηκα πάνω, με σκοπό να τσεκάρω καλύτερα την κοπέλα, καθώς την είχα δει από κοντά, μέρες πριν, αλλά δεν την είχα παρατηρήσει.
Η τσατσά μου εμφάνισε την Βερόνικα, η οποία μου άρεσε, τελικά, και έδωσα κατευθείαν τα 20€, μόλις μου ανακοίνωσε το φουλ πρόγραμμα που προσέφερε: Ελεύθερο τελειωτικό τσιμπούκι και πρωκτικό.
Μπήκα στο δωμάτιο, ξεντύθηκα, ξάπλωσα στο κρεβάτι, φορώντας μόνο το μποξεράκι και περίμενα την κοπέλα. Η Βερόνικα είναι ένα κορίτσι, έως 26 ετών, Ρωσίδα, μπαμπάτσικη (όχι παχουλή), μετρίου αναστήματος, με πλαστικά 3αρια βυζιά και πορνόφατσα, η οποία γίνεται πιο έκφυλη, λόγω των γυαλιών που φοράει. Το κορμί της είναι γεμάτο τατουάζ και γενικά η συνολική της εμφάνιση είναι kinky και δεν προτείνεται σε αγάμητους αγαπούληδες. Μιλάει μόνο αγγλικά.
Μετά από αρκετά λεπτά αναμονής, μπήκε στο δωμάτιο και αφού με χαιρέτησε, μου είπε να σηκωθώ και να πάω στον νιπτήρα, για να μου πλύνει το καυλί. Της είπα πως ήμουν έτοιμος, πλυμένος, αλλά αυτή επέμενε. Δεν της έφερα αντίρρηση, σηκώθηκα, πήγα προς το μέρος της και απόλαυσα το πλύσιμο που μου προσέφερε, προσέχοντας να μην με τελειώσει εκεί, γιατί ήμουν αρκετά καυλωμένος.
Αφού μου καθάρισε την ψωλή, πήγαμε στο κρεβάτι και πλακωθήκαμε στο χαμούρεμα, όπου έδινε και δέχονταν παθιασμένα γλωσσόφιλα. Μετά τα φιλιά ξάπλωσα και απόλαυσα ένα σπέσιαλ τσιμπούκι, πορνοσταρικού επιπέδου. Περιποιήθηκε και τα αρχίδια, μετά από δική μου προτροπή, όμως.
Την σταμάτησα σχετικά γρήγορα, γιατί με τέτοια πίπα και στην θέα της τσόντας, που στην προσφέρει, με έβλεπα να έχυνα πριν την ώρα μου. Της είπα πως θέλω νορμάλ σεξ, ιεραποστολικό, και αφού μου πέρασε την καπότα της τον κάρφωσα βαθιά και άρχισα να την γαμάω άγρια, φιλώντας την και γλύφοντας τις βυζάρες της, ταυτόχρονα.
Έπειτα την γύρισα πισωκολλητό, όπου συνέχισα το άγριο γαμήσι και μόλις ήρθε η ώρα, της πρότεινα να γυρίσει προς την μεριά του καθρέπτη και να στηθεί για πρωκτικό. Αυτή με υπάκουσε, πήρε θέση και αφού διόρθωσα την στάση της, έχωσα το καυλί μου αργά, μέσα στην σούφρα της, και άρχισα να την σφυροκοπάω δυνατά, ενώ αυτή βογκούσε από τον πόνο.
Μόλις κατάλαβα ότι πλησίαζε το τέλος, της είπα πως θέλω να την χύσω στο στόμα, έβγαλα το προφυλακτικό, σηκώθηκα όρθιος, στο κρεβάτι, έβαλα τον πούτσο μου στο στόμα της και αφού τον έπαιξα για λίγο, άρχισα να της τα δίνω όλα, όπου τα δέχονταν με ευχαρίστηση.
Σηκώθηκε και τα έφτυσε στον νιπτήρα, όπου την είχα ακολουθήσει και εγώ, για να σκουπιστώ. Ντυθήκαμε και οι δύο, σχεδόν ταυτόχρονα, με αυτή να με περιμένει για να με αποχαιρετήσει. Την αγκάλιασα, την φίλησα και της είπα να προσέχει, ευχαριστώντας την για το όμορφο απόγευμα που μου προσέφερε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
info@123
Μέγας
Εγγραφή:
23 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
66
Likes:
11.170
Πόντοι:
3.506
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, LanciaRallye037, mad_max και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Νοεμβρίου, 2017
Γαργαρες με Fanta εκανε το κοριτσι τυπε???
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1