Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 98 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ανια λοιπον την ειχα δει κανα 2 φορες ακομα σε περασματα που εκανα και δεν μου εκανε το κλικ για να μπω! Πιο πολυ λογω φατσουλας.Μεγάλο χαμόγελο Αλλα ενα βραδυ τα Ασπρομαυρα κωλομερια της με κερδισαν κ ενεδωσα στον πειρασμο!Ναι!Ναι!
Μπηκα με το απλο για δοκιμασμα! Ερχεται μετα απο λιγο το μωρο...Ουκρανικο προμιλφ που δεν μιλαει ελληνικα και τα αγγλικα της ειναι ελαχιστα!Μεγάλο χαμόγελο Μαυρο μαλλακι μακρυ, φατσουλα που σε ταξιδευει κατευθειαν στα μερη της, βυζακια 2αρια ψιλοπεσμενα και μια κωλαρα Ασπρομαυρη(Προσκύνημα). Απο μπανια εγινε ετσι? Απο solarium? ...Εμμμμ Το δυνατο της σημειο!Ματάκι
Μου ελεγε στα ουκρανικα κοπλιμεντα... Αρχιζα να την γλειφω παντου, μεχρι και στην κωλαρα της εφτασα να γλειφω το κωλουρυπιδι της κ με αφηνε!Γλώσσα
Αφου καταγκαβλωσαμε κ οι δυο ξεκινησαμε και τα γλωσσοφιλα...Έρωτας Ωσπου με τα φιλακια της πηγαινε σιγα σιγα προς την επιμαχη περιοχη μου! Το εβαλε λιγο ατσαλα το προφυλακτικο κ ξεκινησε μια πιπα αγρια με προσπαθειες για deepthroat! Ημουν κ ορθιος στο κρεβατι και της επιανα τα χερια κ τα βαζα πισω στα κωλομερια μου!Γλώσσα
Στην αρχη την γαμησα ιεραποστολικα... Και στη συνεχεια cowgirl προς εμενα. Οτι κ να πω ειναι λιγο για την συμμετοχη της στο sex. Λες και ειχε να γαμηθει κανα μηνα!Προσκύνημα
Περασα υπεροχα κ ηθελα να το ξαναζησω απο την αρχη κ παλι ολο το σκηνικο! Ξαναπληρωσα κ εζησα και παλι μαζι της μαγικες στιγμες σε πολλες στασεις! Τα ειδα ολα ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΑ!Ναι!
Την καθυστερησα την κοπελα...αργησα να τελειωσω στον 2 γυρο και η μαλακω η τσατσα κανα 5 λεπτο συνεχομενο αυξησε εντονα την μουσικη !Κεφάλι σε τοίχο! Εφερε σε δυσκολη θεση εμενα κ την κοπελα. Κοιτομιασταν προς το τελος αμηχανα...Εγω ο ιδιος προετρεψα την κοπελα να βγει πιο γρηγορα απο το δωματιο!
Θα της τα ψαλνα ενα χερακι οταν βγηκα,αλλα για καλη της τυχη στο σαλονι ηταν το delivery και δεν ελεγε!Καπέλο

No comment γι αυτο το πλασμα! ΈρωταςΈρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 05, 2017
Όνομα κοπέλας
Άνια
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.266
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, azazel, ΦΑΚΙΡΗΣ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Νοεμβρίου, 2017
συμφωνω και επαυξανω...το κοριτσι ειναι ολα τα λεφτα...περιμενα τον προεδρο να γραψει πρωτος και υστερα να σχολιασω.σεβασμος στο προεδρο ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα..
13 Νοεμβρίου, 2017
δεν μιλαει ελληνικα και τα αγγλικα της ειναι ελαχιστα!

Και σε ποια γλωσσα εβγαλες ακρη ρε αυτιστικο,εσυ ουτε Αγγλικα ουτε Ελληνικα ξερεις..Χμμμ;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2