Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σημερινή επίσκεψη στην Σόνια. Φούλ δωμάτια αλλά μόνο ένα άτομο στην αναμονή. Ευκαιρία λέω στον εαυτό μου μιας και είχα διαβάσει καλές κριτικές γαι την κοπέλα. Μετά από 8 λεπτά αναμονής η Σόνια εμφανίστηκε και αποφάσισα άμεσα να περάσω σε δωμάτιο. Λεπτή, πανέμορφη Ρουμάνα, με ωραία στητά 2-άκια βυζάκια, μαύρα μακριά μαλλιά και ένα κωλαράκι να θέλεις να το πιάνεις και όχι μόνο. Πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό, στάση 69 και χύσιμο στο σώμα της.
Μετά από λίγο μπαίνει στο δωμάτιο και μου πιάνει την κουβέντα ενώ εγώ πασπατεύω το κωλαράκι της και γλώφω τα όμορφα βυζάκια της. Η κοπέλα δεν δίνει καθόλου φιλιά(τα αποφεύγει ευγενικά γυρίζοντας το κεφάλι της στην άλλη μεριά) αλλά η πίπα της σε αποζημιώνει με το παραπάνω. Υγρή, βαθιά και χωρίς χέρι. Κατόπιν την γυρίζω σε 69 όπου αλληλογλυφτήκαμε διεξοδικά με την κοπέλα να μυρίζει ωραία σε όλο της το σώμα. Στο σέξ ξεκινήσαμε σε ιεραποστολική στάση με ένα απαλό γαμήσι στο νεανικό της μουνάκι. Επόμενη στάση το πισωκολλητό όπου πιάνοντας τα κωλομέρια της το γαμήσι συνεχίστηκε σε γρηγορότερο ρυθμό με τελική κατάληξη το χύσιμο στην μουνάρα της.
Χωρίς βιασύνες η κοπέλα με αποχαιρέτησε και αποχώρησε. Σύνολο χρόνου παραμονής στο δωμάτιο 15 λεπτά χωρίς ουδεμία ενόχληση από την τσατσά.
Σε γενικές γραμμές ήταν για μένα ένα πολύ καλό πήδημα με μία 20-22χρονη, με ένα κωλαράκι ποίημα, και μία νεανικότητα που σε αναζωογονεί κατά κάποιο τρόπο. Αν και η κοπέλα δεν κάνει στοματικό τελειωτικό και πρωκτικό, αυτά που κάνει τα κάνει χαλαρά και ωραία. Την προτείνω ανεπιφύλακτα για δοκιμή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 11, 2017
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.542
Πόντοι:
8.165
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, iuakoya, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Νοεμβρίου, 2017
Είναι η Ίδια με τη Σόνια στο84A?
13 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι, στην απογευματινή βάρδυα στο Φυλής 84Α ισόγειο.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2