Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 95 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 278171
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Έπειτα από μεγάλο διάστημα που είχα να συναντήσω την Ζιζέλ, λόγω ωραρίων που δεν εξυπηρετούσαν, πήγα με μεγάλη όρεξη στο κλείσιμο της προηγούμενης εβδομάδας στον εν λόγω οίκο. Ένα μισάωρο πριν τελειώσει την βάρδια της. Και το τονίζω αυτό, ένα μισάωρο.

Η υπηρεσία ανακοινώνει με ευγένεια πως εργάζεται η συγκεκριμένη κοπέλα και περνάω απευθείας στο δωμάτιο δίχως να την δω. Δεν χρειαζόταν εξάλλου, είχαμε βρεθεί αρκετές φορές σε διάφορα μαγαζιά. Δίνω το 50αρι για απλό και περνάω.

Λίγα λεπτά αργότερα έρχεται το απίστευτο κορμί στο δωμάτιο και εκεί πέφτει κατακόρυφα η διάθεση μου. Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες, ποτέ δεν αρέσκομαι να το κάνω, ωστόσο θα αναφέρω πως έφυγα από τον οίκο και λησμονούσα τα χρήματα που έδωσα.

Κακόκεφη, γρήγορη και εντελώς διεκπαιρεωτική μιας και... "ύστερα από τόσο διάστημα και στο τέλος της βάρδιας είχα και απαίτηση κάτι καλύτερο" όπως μου είπε.

Κρίμα το κορμί συναγωνιστές, κάπως έτσι χάθηκε ένα στανταράκι...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ζιζέλ
Μέλος
Εγγραφή:
23 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
132
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mauros gatos(1), mad_max

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Νοεμβρίου, 2017
Ίσως, αν την έβλεπες στο σαλόνι να άλλαζες σκέψη και να μη πέρναγες. Την έχω πατήσει κι εγώ (όχι με την συγκεκριμένη)
11 Νοεμβρίου, 2017
Και γω την τελευταία φορά που την πήρα δεν είχα περάσει και πολύ καλά. Ηταν αρχές του τρέχοντος έτους. Εμμηνόπαυση;
Η κυρία πρέπει να χει πατήσει τα πενήντα. Παραμένει πάντως κορμάρα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2