Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 116 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
H Λουτσία είναι καινούρια κοπέλα Ρωσόφωνη,μόλις τριών ημερών.Κοντούλα και αυτή σχετικά αν κατέβει από τα τακούνια,σώμα κανονικό με λίγα πιασιματάκια, βυζάρες 100% φυσικές,στητές με ωραιά αίσθηση που καμαρώνει για αυτές, μαλλιά σχετικά κοντά,σγουρά και ξανθά,πρόσωπο στρόγγυλο με μαγουλάκια.Στο πρόγραμμα της συμπεριλαμβάνεται και το τελείωμα στο στόμα της.Αποφάσισα να την δοκιμάσω και πέρασα καλά.
Η Λουτσία μπήκε στο δωμάτιο φουριόζα και με θετική αύρα.Ελληνικά δεν γνωρίζει ασφαλώς,αλλά μιλάει πολύ καλά Αγγλικά και μπορείς να συνεννοηθείς πολύ άνετα.Στα χείλια της είχε πολύ έντονο κόκκινο κραγιόν,που μόλις αγκαλιαστήκαμε και πήγαμε να αρχίσοουμε τα φιλιά έσπευσε να το σκουπίσει προσεχτικά για να μην αφήσει κανένα ενοχοποιητικό σημάδι.Ήρθε κοντά μου και αρχίσαμε αγκαλιασμένοι στα όρθια να φιλιόμαστε.Κατόπιν άρχισε να αφαιρεί το κορσεδάκι που φορούσε και πέταξε έξω τις ολόστητες βυζάρες της.Εγώ αφαίρεσα και τιο τελευταίο κομμάτι ένδυσης της, το κυλοτάκι της.
Ξαπλώσαμε στο κρεββάτι και συνεχίσαμε τις αγκαλιές και τα φιλιά.Όταν της άρπαξα τις βυζάρες της για χούφτωμα και γλύψιμο η Λουτσία της έπιασε στα χέρια κουνώντας τες αυτάρεσκα και μου είπε ότι είναι 100% φυσικές όχι σιλικόνη.Πράγματι η αίσθηση ήταν μοναδική.
Στην συνέχεια η Λουτσία αφού σκούπισε το εργαλείο με μωρομάντηλο ξεκίνησε το τσιμπούκι της, το οποίο ήταν καλής αίσθησης.Στην αρχή ήταν με χρήση χεριού και κατόπιν αφού της επεσήμανα πως ακριβώς θελώ χωρίς χέρι.Ορχεολειχία σε εμένα δεν παρείχε η κοπέλα.Ένα μικρό μείον αλλά με αποζημίωσε σε όλα τα άλλα.
Περάσαμε στην στάση 69 όπου έγλυφα και εγώ το μουνάκι της Λουτσία και της άρεσε.Ανταπέδιδε το τσιμπούκι με θέρμη και περνούσαμε και οι δύο πολύ καλά.
Κατόπιν η Λουτσία πέρασε ένα προφυλακτικό κόκκινου χρώματος στο όργανο και καβάλησε.Στην στάση αυτή την γαμούσα ενώ ανταλλάσαμε φιλιά και η ίδια αναστέναζε στο αυτί μου.Αλλά και τις βυζάρες της στην θέση αυτή δεν της άφησα καθόλολου παραπονεμένες.
Επόμενη στάση το πισοκωλητό όπου δεν έκλεβε και τον έπαιρνε τίμια.Δεν έμεινα πολύ στην στάση αυτή μιας και ήθελα να την έχω κατά πρόσωπο.
Στην στάση του ιεραποστολικού την γαμούσα χωρίς κανένα πρόβλημα ενώ οι αγκαλιές και τα φιλιά συνεχιζόταν αμείωτα.
Για το φινάλε αφαίρεσα το προφυλακτικό,ξάπλωσα και άρχισα να τον παίζω μέσα στο υγρό στοματάκι της Λούτσια μέχρι να εναποθέσω τον καυτό ζωμό.Ήταν μία πολύ καλή εμπειρία!
Όσο ντυνόταν μιλήσαμε λιγάκι ακόμα και με αποχαιρέτησε με ένα ζεστο φιλί.
Εν κατακλείδι η Λουτσία προσφέρει υπηρεσίες πάνω απο τον μέσο όρο,είναι ζεστή,κοινωνική,συμμετέχει στο σεξ και ικανοποιεί τον πελάτη.Την συστήνω για γνωριμία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 10, 2017
Όνομα κοπέλας
Λουτσία
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού