Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 204 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
H Mιρελα είναι μια αρκετα ομορφη κορασιδα για τα δεδομενα του μεταξουργείου,
είναι ψηλη με ομορφο προσωπο και σκουρο καστανο μαλλι μεχρι τους ωμους της,
το σωμα της είναι ιδιατερα καλο, ομορφα ποδια καλοσχηματισμένα και ομορφο
στητο κωλί.Δεν ειχα στο πρόγραμμα να γαμησω τη Μιρελα σημερα αλλα μετα το σαλοναρισμα
της παρεα με την δεσποινιδα Ντιανα και ενώ κατευθυνθηκα προς την εξοδο του οικου
η Μιρελα μου ειπε

-περιμενε λιγο να σου πω..
-ελα κουκλα μου..

Η Μιρελα με πλησιασε περασε τα χερια της πανω από τους ωμους μου και εφερε το προσωπο της
μερικα εκατοστα από το δικο μου, μου μιλουσε και ενιωθα την ανασα της πανω στα χειλη μου.

-ελα μεσα να με γαμησεις..
-να κανω μια βολτα κουκλα μου τωρα βγηκα στην πιατσα..

Εκανα κινηση και επιασα τα ομορφα κωλομερια της που ηταν πολύ απαλα και σφιχτα.

-ελα μωρο μου μεσα να το κανουμε σιγα σιγα να περασουμε ωραια..
-πω πω πω εχεις και ένα κορμι φωτια εισαι
-ναι μωρο είμαι φωτια ελα μεσα να σε ζεστανω

Ε, λιγο που την χουφτωνα λιγο η ζεστη ανασα της στο προσωπο της λιγο η καυλοφατσα της
και εδωσα το 10ρικο και περασα στο δωματιο.

Η Μιρελα ηρθε ευδιαθετη στο δωματιο οπου της την επεσα στα ορθια με χουφτώματα και γλειψίματα
στο λαιμο,της ζητησα να μου παρει πιπα στα ορθια και ετσι η Μιρελα μου περασε καποτα επεσε στα γονατα
και αρχισε να με πιπωνει, η πιπα καλη αλλα με γρηγορες κινησεις, θα μπορουσε να την κανει πιο αργα και
αισθησιακα, το καυλωτικο με την πιπα στα ορθια ηταν οι καυλωτικες ματιες που εριχνε από εκει χαμηλα
ενώ μου ειχε πιασει και τα κωλομερια δυνατα, για μια στιγμη νομιζα ότι με πιπωνει η γκομενα μου.
Την σηκωσα την εβαλα στο κρεβατι σε κανονικη σταση μπηκα με αλμα μεσα στο μουνι της και αρχισα να την
γαμαω γρηγορα, ταυτόχρονα χουφτωνα τα απαλα ομορφα μακρια ποδια της και τις γαμπες της, το σκηνικο
στον καθρεφτη φαινοταν υπεροχο, είναι μουναρογκομενα τι να λεμε...
Η Μιρελα συμμετειχε με αρκετες κραυγουλες χαίδεματα στο κορμι μου και φιλια στο λαιμο μου,
η συμμετοχη της ηταν αρκετη αλλα στο εμπειρο ματι του μπουρδελιαρη σαν εμενα φαινοταν ότι ηταν
πλαστικη και τυποποιημενη,το αποτέλεσμα όπως και να εχει ηταν να την γαμαω σα ταυρος
και να χυνω μεσα στη μουνα της αρκετο σπερμα ώστε να ικανοποιησω τις εγκεφαλικες μου ανάγκες
και να φυγει ένα μεγαλο βαρος από τα αρχιδια μου.

Συμπερασματικα η Μιρελα είναι μια αρκετα εμφανισημη κοπελα στο μεταξι, γαμιεται καλα και δυνατα
ειναι λιγο θεατρινα στα βογγητα και στην συμμετοχη της αλλα μπορει και να μην το καταλάβετε.
Εγω παντως θα την ξαναγαμησω την καργιολία γιατι ξερει και με φτιαχνει το τσουλι. Ναι! Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μιρέλα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.051
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού