Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 16 10
Sex Studio 96254
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πώς κάθε φορά που λόγο δουλείας μετακινούμε απο περιοχή σε περιοχή και αντί να ψάξω να βρώ τα αξιοθέτα της Πάτρας έγω ψάχνω call girl και σπιτάκια.
Ετσι μαθαίνω απο το αφεντικό μου πως θα πρέπει να πάω Πάτρα για δουλεία και ξεκινάω το ψάξιμο τι πάιζει στην Πόλη. Μια παρένθεση είναι ίσως η μόνη πόλη ποθ σε σχέση με τον πληθισμό της έχει τα λιγότερα σπιτάκια... μάλλον οι Πατρινοί γαμάνε αβέρτα φοιτίτριες και τις ντόπιες που το έχουν το όνομα οτι είναι μεγάλα πουταναρία (χωρις να θέλω να προσβάλω οτι ακούγετε στην πιάτσα μεταφέρω). Πίσω στην κριτική το σπίτάκι εύκολο να το βρείς είχα ακούσε απο τις κριτικές των συναγωνιστών για την Νάντια milfoni με μεγάλα Βυζία πράγμα που με φίαχνει ο συνδιασμός . Παρκαρω στην παραλιακή οδο σχεδόν έξω απο το σπιτάκι και βρουρ μπαίνω μέσα δεν με ξέρει κάνεις άλλωστε ωστε να φοβάμε αλλά γενικά είναι νέκρα το συγκεκριμένο σημείο όσες φορές πέρασα νύχτα. Το σπιτάκι απο έξω δεν έιναι κάτι το ιδιαίτερο ανέβαίνεις μία σκαλίτσα της κακιάς ώρας χτυπάς κουδουνάκι μάλλον για να διώχνουν τους Πανκις μπάινω μέσα και με υποδέχεται ο τσάτσος γυφτοντάμαρο θα τον χαρακτήριζα μου λέει το μενού που αποτελούνταν απο απλό 69 και γλυφομούνι σαν έχτρα. Έχεται και το χριστινάκι με μία μέτρια φάτσα αλλά κωλάρα και πολύ ωραίο και σφιχτό σωματάκι στο πρόσωπο μικροδείχνει πολύ οπως την είδα. Συμφωνω και δίνω το 30αρι μπείνω στο δωμάτιο ποθ μετά απο λίγο ακούω το χαρακτηριστίκο ήχο απο τα τακούνια την ταναπου που μου έχει μείνει χαραγμένος κάθε φορά που επισκέπτομαι σπιτάκια και περιμένω να έρθει η κοπέλα. Η χριστίνα μπαινει με ένα χομόγελο και με απταιστα ελληνικά μου μιλάει λίγο για να σπάσει ο πάγος τα κλασσικά απο ποθ είσαι κτλπ. Απο ότι μιλήσαμε είναι τσέχα απο τη Πράγα. Ξεκινάει να με χαιδεύει σε όλο μου το σώμα και να παίζει με το εργαλείο να το σηκώσει μόλις σηκώθηκε ώστε να μπορεέσει να βάλει την καπότα μου ξεκιναέι μια αργη πίπα μόλις νίωθω ότι έιμαι ετοιμος της λέω να μπούμε στο κυρίως θέμα που για αρχή την έβαλα πάνω μου και στην συνέχεια στα 4 όπου και τελείωσα μέσα στο μουνί της αν και το κατάλαβε συνέχισε να κουνιέται μέχρι που αρχισε να μου πέφτει οπότε και την σταμάτησα . Δεν βιαζόταν καθόλου εκατσε μιλίσαμε λίγο ακόμη μου είπε πώς γούσταρε κι άλλο γάμιση και πώς ήταν καωλομένη και δεν της έφτασε πράγμα που ίσως σε κάποιο βαθμό να το πιστέψω λόγο και της υπόλοιπης συμπεριφοράς της με καληνύχτησε πλύθηκα και την έκανα. Γενικά σαν εμπειρία ήταν καλή χωρίς να κλαίς τα λεφτά σου . Ο τσατσος ούτε ποθ κατάλαβε αν έφυγα παρα μόνο όταν ανοιξα την πόρτα οπου και πετάχτηκε να με καληνυχτίσει. Σίγουρα με χάλασε που δεν δούλευε η Ναντια αλλά και η χριστίνα άξια αντικαταστάτης καποια στιγμή να βάλει και Βυζία!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
20 Αυγ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
55
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, makhswrx, Drake88 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού