Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 23 10
Στριπτιτζάδικα 55906
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
5.0
Μουσική
 
6.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Είναι ένα στριπο-κωλόμπαρο τελικά, όπου έχει ωραίες κοπέλες οι οποίες δεν προσφέρουν τίποτε στο απλό χορό των 7€ και ο στόχος τους εξαρχής είναι να σε οδηγήσουν στο πριβέ των 50€ η διπλό πριβέ των 100€ για να στα πάρουν κανονικά.Θυμός Πριβέ δεν πήρα φυσικά αφού μπορώ να έχω καλύτερες υπηρεσίες σε άλλα μαγαζιά με τέτοιες τιμές και δεν νομίζω ότι οι περισσότερες εκεί μέσα κάνουν στο πριβέ κάτι το ιδιαίτερο, εκτός από το να χορέψουν περισσότερη ώρα τελείως γυμνές, άντε και να σου τριφτουν καλά ορισμένες για αίσιο τέλος...ουδέν σχόλιο για τα γούστα του καθενός...Χμμμ;

Χόρεψα με Ντινάρα από Καζακστάν, καλό μωρό αλλά αεροχορός, χωρίς να αφήνει πιασίματα και φιλιά στα βυζιά της στον απλό χορό των 7€ Θυμός.:..της είπα βέβαια ότι σε άλλα στριπ οι κοπέλες τα επιτρέπουν στο χορό των 5€...

...χόρεψα και με Όλγα, ωραίο μωρό πιο δεκτικό, καλός χορός...φάνηκε αρκετά έμπειρη...Ματάκι

Συνολικά 8 κοπέλες, μεταξύ των οποίων η Ντάρια (όμορφο πρόσωπο, αλλά μαζεμένη, δεν χόρευε καθόλου, μόνο να κεράσεις ποτό και να λες τα δικά σου Θυμός...ουδέν σχόλιο για τα γούστα του καθενός...), η Λία (ξανθιά, καυλερή από Καζακστάν κι αυτή νομίζω), μια άλλη με κοτσίδια που δεν μου έκανε την τιμή να περάσει από το τραπέζι για γνωριμία και 2-3 άλλες που δεν θυμάμαι ονόματα, αλλά θυμάμαι ότι στον απλό χορό δεν άφηναν πολλά οπότε δεν της πήρα...

Το μαγαζί μικρό, η πίστα μικροσκοπική, το μπαρ στην άκρη, DJ δεν πρόσεξα αν είχε, η μουσική αδιάφορη, προσωπικό 2 άτομα (ένας σερβιτόρος και μια μπαργούμαν), τα ποτά καθαρά μου φάνηκαν...

Οι κοπέλες καθόταν μόνες τους στο μπαρ και αυτό μαζί με τα προαναφερθέντα μου θύμισε κωλόμπαρο νέας γενιάς, εξού και ο τίτλος της κριτικής...Χμμμ;

Γενικά δεν προτείνεται για μεγάλες παρέες και για μεγάλο κέφι αφού οι χοροί στην πίστα είναι λίγοι και αραιοί, ενώ τα κορίτσια κάθονται ήσυχα στην άκρη περιμένοντας τον άρχοντα που θα τις πάρει για πριβέ...καλή διασκέδαση άρχοντες!!!

Είσοδος με ποτό 10€
Χορός απλός 7€
Ποτό κοπέλας απλό 7€
Ποτό κοπέλας διπλό 15€
Πριβέ μονό 50€
Πριβέ διπλό 100€

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 09, 2017
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.119
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, amjik, ILIAS1339 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Νοεμβρίου, 2017
Χωρις να θελω να προσβαλλω τη συγκεκριμενη κριτικη,μηπως μιλαμε για αλλο μαγαζι και οχι για το TOYS?Εχω παει 4 φορες και δεν εχω διαπιστωσει τιποτα απο τα αρνητικα στοιχεια στα οποια αναφερεσαι.Χοροι στη πιστα γινονται συνεχεια και ας μην εχει κοσμο το μαγαζι.Prive γινινται αλλα δεν ειναι ο αυτοσκοπος των χορευτριων αν και απο κει θα επαιρναν περισσοτερα απ οτι απο τα ποτα.Μαλλον οι οδηγιες της ιδιοκτησιας ειναι να περνανε καλα σε πρωτη φαση οι πελατες και οχι να πληρωνονταιο αδρα οι κοπελες.Το Σαββατο τομαγαζι ηταν γεματο και με μεγαλές παρεες και οι κοπελες ηταν σε ολα τα τραπεζια με ποτα.Σερβιτοροι 2 και οχι ενας και μια κοπελα πισω απο το μπαρ που στην ουσια κανει παραγωγη.Το μπαρ ειναι μικρο και δεν ειναι για κονσομασιον.Αρα πως λες οτι καθονται μονες τους στο μπαρ?Dj εννοειται οτι εχει και ειναι στο δωματιο της μουσικης.Παιζει και μιλαει κιολας.Αρα πως γινεται να μην καταλαβες οτι υπαρχει???Τα shows ειναι ιδιατερα με συμμετοχη του κοσμου και ειδικα το λεσβιακο.Υπαρχει και topless oriental και αλλα πολλα.Με συγχωρεις αλλα πρεπει να διαφωνησω στα περισσοτερα απο αυτα που ειπες.....
22 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θα συμφωνησω μαζι σου.ΕΧω παει πολλες φορες απο τοτε που ανοιξε και ειναι ακριβως οπως τα λες και καλυτερα μπορω να πω.Δεν ξερω για ποιο λογο λεγονται τοσο μεγαλες ανακριβειες απο καποιους.Ισως ετυχε τη μερα που πηγε ο φιλος που εκανε τη παραπανω κριτικη....Τι να πω!!!
26 Νοεμβρίου, 2017
Κεφάλι σε τοίχο! Θα συμφωνήσω....το μαγαζι συγνωμη αλλα ειναι παντελως αδιαφορο.....!!!! Πηγα Σαββατο βραδυ, 8 γυναικες οι οποίες λιγες γνωριζαν ελληνικα ( δηλαδη συνεννόηση μηδεν) , σαν μαγαζι ενας διαδρομος με τραπεζια . Σαν διακόσμηση αξιζει ο χωρος του bar. Νομιζα οτι βρισκομουν σε επαρχιακο κωλομπαρο. Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
26 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΚΟΝΤΟ1969 μάλλον εσύ είχες πάει σε άλλο μαγαζί...εκτός αν δεν είχες πάει καθόλου και είσαι βαλτός...
26 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οκ εγώ μπορεί να έπεσα στη κακιά μέρα...εσύ ZOISS που πήγες τόσες φορές και ήταν καλά γιατί δεν γράφεις μια κριτική? Χμμμ;
07 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν ειμαι καινουργιος εδω μεσα.Μην λες λοιπον οτι ειμαι βαλτός.Εχω παει αρκετες φορες και δε θα μπω στη διαδικασια να αντιπαρατεθω με κανενα.Δεν εχω λογο.
07 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γενικα δε γραφω πολλα αλλα τωρα που το λες θα το κανω.
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7