Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 652051
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Απογευματινη επισκεψη στο εν λογο μαγαζι μπας και ολος τυχαίος πετυχω καμια Νανσυ Γλώσσα...
Πολυ κυριλατος και καθαρος ο χώρος ,υποδοχη απ την ευγενεστατη σεριφησα (επειδή εχω καιρο να ερθω εδώ μια ξινη δεν ειχαν ? η την αλλαξαν η την περασαν από σεμιναριο συμπεριφορας) και αναμονή για την παροουσιαση
περασαν η Αγαπη με το κόκκινο μαλλι (που αμεσως μου κεντρισε το ενδιαφερων το πονηρο μουτρακι της)και άλλες 2 κοπελες που δεν συγκρατησα ονοματα....
Περασμα με αγαπη...
Η Αγαπη ειναι μια κοκκινομάλλα πορνοφατσα μιλφ με ωραιο σωμα.
Αφου με οδηγησε στο δωματιο ,με αφησε για μπανακη και ηρθε σε λιγα λεπτα ,
Αυτή τη φορα αραξα στο κρεβατι και την περιμενα ετοιμος να κανω το πρόγραμμα αναποδα ..
Ηρθε το μορο και απευθειας μου ορμηξε, πολλα λογια δεν αλλαξαμε ,ξεκινησε αμεσα η μαχη με πλουσιο μενου που ειχε τα παντα εκτος από πρωκτικο που δεν το ζητησα καν, επαιξαν παθιασμένα γλοσοφιλα ,απολαυστικο 69 παθιασμενο σεξακι ωσπου ηρθε η κορυφωση...
Μολις χαλαρώσαμε μου ζητησε να μεταβω στο μασαζοκρεβατο και ξεκινησε ένα απολαυστικο μασαζ σε ολο το σωμα με δυναμη σχεδόν αθλητικο και με σωστη τεχνικη οπου με χαλαρωσε απολυτα.
Εκατσα στανταρ πανω από μιση ωρα και δεν εδειξε την παραμικρη βιασυνη ....μπραβο σου Αγαπη !!!
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αγάπη
taper
Μέγας
Εγγραφή:
10 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
417
Πόντοι:
4.440
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 black panther, Butts, steeve και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Νοεμβρίου, 2017
Αλλαξε η ξινη στην πορτα ...επιτελουs εναs λογοs που δεν σταματουσα καθολου στον 3ο και εχω χασει πολλα καλα "νακια" ....τωρα πλεον και στον 3ο...επιτελουs !!!Ναι!Ναι!Προσκύνημα
10 Νοεμβρίου, 2017
Λεπτομέρεια που ξέχασα να γράψω ... 3ος όροφος !!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2