Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 78 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Ινα είναι μια νεαρη ρουμουνιτσα με μακρυ μαυρο μαλλι μικρο βυζι αδυνατη μεση
και αχλαδωτο κωλο ζουμερο με κυταριτιδα, είναι από τις ελάχιστες κοπελες που
βλεπω με κυταριτιδα και γουστάρω να γαμησω.Το δυνατο της οπλο είναι το προσωπο της
το οποιο το βρισκω αρκετα σεξυ και προκλητικο.
Η Ινα στο σαλονι είναι ευδιαθετη και πολλες φορες την εχω δει να πιανει κουβεντα με
τους πελατες στο σαλονι.Στο δωματιο η Ινα με χαιρετησε ξαπλωσε διπλα μου και μου
περασε καποτα σε ετοιμο πεος,προκαταρκτικα δεν κανει και δεν ειχε βγαλει τα εσώρουχα της.
Η πιπα της όχι κατι το ιδιαιτερο χωρις περιποιηση της γυρω περιοχης, στησιμο της κορασιδας στα
τέσσερα οπου το κωλαρι της αποδεικνύεται στα ιδανικα κυβικα για χορταστικο πισοκολλητο,
γαντζωθηκα από τα κωλομερια της και αρχισα να την γαμω δυνατα, τα οπισθια της παλλονταν
από τα χτυπήματα μου.Η κορασις ειχε στηθει πολύ καλα δεν εκλεβε και δεν απεφευγε τις δυνατες
πουτσιες που τις εριχνα αλλα το βογγητο πηγαινε συννεφο, το μουνι της σφιχτο με καλη αισθηση
σε αυτή τη σταση,δεν παρατηρησα να βαζει κρεμα στο δωματιο.Γυρισμα της κορασιδας σε κανονικη
σταση οπου ξαπλωσα πανω της και αρχισα να την γαμω και σε αυτή τη σταση δυνατα,σουτιεν δεν
ειχε βγαλει,δεχτηκε γλειψίματα στο λαιμο της και ένα πεταχτο φιλι στο στομα, ξαναδοκιμασα
και για αλλα φιλια αλλα τα απεφυγε.Η συμμετοχη της φτωχη με επιανε από τα μπρατσα μου και
αγγομαχουσε.
Τελειωμα σε αυτή σταση και αποχωρηση της κορασιδας από το δωματιο.

Συμπερασματικα η Ινα είναι μια σεξυ τροφαντουλα κορασιδα η οποια αν και τυπικη μεσα
στο δωματιο τουλάχιστον καθεται να την γαμησεις δυνατα.
Θα την ξαναπαρω συντομα γιατι δεν την εβαλα να με καβαλησει από πανω και θελω να
την δω και σε αυτή τη σταση πως τα παει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 17, 2007
Όνομα κοπέλας
Ίνα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.521
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού