Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 57 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η τυπισσα ηταν στα γυμνη και στα γοναταMoney Mouth.Γυρω της συνωστιζονταν καμια 20αρια τυποι,καθε φυλης και χρωματοςΘυμόςΜαυροι,Λατινοι,Καυκασιοι,Ασιατες,ΙνδοΕυρωπαιοι και δεν ξερω και γω απο που αλλουΘυμόςΟλοι με την ψωλη στο χεριΝαι!Πισω απο αυτους τους 20 σμπρωχνοντουσαν αλλοι τοσοι για να παρουν σειραΝαι!
Που συνεβαιναν ολα αυτα;Μα φυσικα σε BukkakeΝαι!Ναι!Ναι!στην αγαπημενη κατηγορια τσοντας καθε σκληρου χυστηΚαπέλο
Το εκφυλο πορνιδιο λοιπον στα γονατα περιμενοντας τον σκηνοθετη να δωσει το εναυσμα στους εξαλλους bukkakistas να της σοβατισουνε την μαπαΝαι!Ναι!Ναι!
Και ξαφνικα ξεπροβαλλει ενας τυπος απο το πουθενα και πριν κανα αρχισει το τσουλι να τσιμπουκωνει τους υπολοιπους σκαει με την τσαπου φορτωμενη και της σκαει τα φλοκια στα μουτραΝαι!Ναι!Ναι!
Με το καλημερα ξεφορτωμα στα μουτραΠροσκύνημαΝαι!
Ειναι λοιπον ο επονομαζομενος 'kamikaze shooter',εκει που ακομη δεν εχει αρχισει το παιχνιδι παντα υπαρχει ενας τυπος να σπασει το ρεκορ του πιο γρηγορου αδειασματοςΠροσκύνημα
Αυτο το σκηνικο μου ηρθε κατευθειαν οταν πιασαμε λιγο την κουβεντα με την Λολα αφου ειχα αδειασει μια ικανη ποσοτητα απο χυσια στην μουναρα της λιγο πριν.
-να,μου λεει,ειχε ερθει ο αλλος πριν και ξαπλώνει για πιπα
-και τι εγινε;
-με το που παιρνω την ψωλη στο στομα για να την σηκωσω,μελατη οπως ηταν,μου τα σκαει ο τυπος στο νανοδευτερολεπτοΝαι!Ναι!Ναι!
-'μπορει να ηρθε καυλωμενος φουλ ο ανθρωπος',εκανα και γω τον δικηγορο του διαβολουΕμμμμ
-κατσε να δεις,γιατι με το που χυνει,μου λεει παμε και για 2ο γυροMoney Mouth
-οκ,του λεει αυτη,και αφου παιρνει το 2ο δεκαρικο,αλλα δεν θα σου κανω πιπα,για να γαμησεις κιολας
-οχι,θελω και πιπα,λεει αυτοςΘυμός
-οκ,θα σου κανω
Και με το που του κανει παλι πιπα ο τυπος ξαναχυνειΝαι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!

Η Λολα λοιπον ειναι μια Αλβανη,20 χρονων λεει η ιδια,μπορει λιγο παραπανω,καπου εκει παιζει ομως,με σωματαρα,σχετικα ψηλη,σφιχτογυμνασμενη,με ωραιο προσωπο,ψιλοεκφυλο,με τις κλασσικες Αλβανικες γωνιες.Το πιο αρνητικο ειναι το σχεδον ανυπαρκτο βυζι τηςΘυμός
Το σαλοναρισμα της ειναι αρκετα ψυχρο και γενικα εχει ακουστει οτι μοιραζει φολες και οτι ειναι το πολυ διεκπαιρεωτικη.
Η εμφανιση της ομως ειναι πολυ καυλωτικη και οταν εδινα το δεκαρικο στον τσατσο η ψωλη ηταν ηδη μισοσηκωμενη.

Τα δωματια του συγκεκριμενου μπουρδελου ειναι μαλλον οτι καλυτερο υπαρχει στο Μεταξι αυτη τη στιγμη,ευρυχωρα,πολυ καθαρα,με διπλα κρεβατια και καθρεπτες.Το πρωτο αριστερα που περασα εγω εχει μαλιστα 2 καθρεπτες.
Ζητησα 3-4 λεπτα απο τον τσατσο,μπηκα,ετοιμαστηκα και την περιμενα με το καυλι ανα χειρας,και αποφασισμενος να αποτρεψω το σερβιρισμα ζεστης και αχνιστης φολας με καθε μεσοΘυμός
-γιατι ζητησες 4 λεπτα;με ρωτησε οταν μπηκες,για να τον παιξεις;Money Mouth
-οχι βρε,για να ετοιμαστω,γιατι;μπαινουν και τον παιζουνΧμμμ;
-ναι,τραβανε και τον συρτη απο πισω,και γω χτυπαω και θελω να μπω και ο αλλος ειναι μεσα και τον παιζειΚεφάλι σε τοίχο!
-γιατι αυτο;
-για να μην χυσει γρηγορα με μενα.αλλα εγω του λεω οτι ειναι 10 λεπτα,οποτε αν προλαβει να χυσει οκ,αλλιως φευγωMoney Mouth

Ελεος και σεις ρε μαγκες μερικοι,πατε σε μπουρδελο και τον παιζετε εκει μεσαΧμμμ;καλυτερα να χυσετε την πουτανα στο λεπτο παρα να πληρωσετε,να τον παιξετε μονοι σας ,και μετα να μην μπορειτε και να φευγετε αχυστοιΚεφάλι σε τοίχο!
Με αυτα και εκεινα μου αρπαξε τον πουτσο χωρις βιασυνες,τον τρομπαρισε μεχρι να σηκωθει εντελως ενω μου χαιδευε και το στηθος.Ταυτοχρονα εχωσα το πεινασμενο μου χερι μεσα απο την κοκκινη στριγκαρα της και πασπατευα μουνοτρυπιδι.Απο βυζι δυστυχως δεν υπηρχε κατι να χουφτωσωΚεφάλι σε τοίχο!

Με ρωτησε πως θελω και της ειπα να ξαπλωσει.Εβαλε λιγο τζελ και ανοιξε τις μπουταρες της.τον βυθισα με χαρακτηριστικη ευκολια στο μουνι της που δεν νομιζω να ειναι και οτι πιο στενο κυκλοφορει.Την γαμησα καμποσο ετσι ενω αυτη μετα απο λιγο αρχισε κατι βογγητα,αντε τωρα να καταλαβεις με το οσκαρ ηθοποιιας που εχουν ολες αυτες αν ηταν αληθινα η μουφαMoney Mouth
Εννοειται οτι με τετοιο γυμνασμενο κωλο που εχει το πορνιδιο πρεπει να την γαμησεις και στα 4,οπως και της ζητησα να στηθει.
Σηκωσε ψηλα τον πατο της,την μουρη κατω και μπροστα μου απλωθηκε αυτο το ωραιο θεαμαΝαι!
Τον φυτεψα με την μια παλι στην μουναρα της και της ανοιξα τερμα τα κωλομαγουλαΚαπέλο
Εκει ξεπροβαλλε μια ξεχαρβαλωμενη κωλοτρυπιδαΘυμόςΕμφανως δουλευει γκροβερακι η γαμιολα,τωρα δεν ξερω αν την καρφωνει μονο κανας γαμιας η αν παιζει και τιποτα με συννενοηση μεσα.Δεν ρωτησα,αλλα αν την ξαναπαρω θα ρωτησω.Οποιος την γαμησει ας κανει τον κοπο αν θελει και να ενημερωσειΚαπέλο
Εξαγριωθηκα ακομη περισσοτερο βλεποντας την χρησιμοποιημενη της κωλοτρυπαΘυμός και δινοντας μερικες ακομη δυνατες ψωλιες της τα αδειασα ολα μεσαΝαι!Καθισε υπομονετικα μεχρι να στραγγιξω και μετα τραβηξα την πουτσα.
-την ειδε γεματη φλοκια
-Τι,πολλα ειναι;
-οχι και τοσα πολλαMoney Mouthκαι αρχισε να μου λεει για τον kamikaze shooterMoney Mouth

Γενικα σε μενα φερθηκε καλα,χωρις βιασυνη μου αδειασε επιτυχως τους ορχεις,ειχε ορεξουλα και για κουβεντουλα,αλλα επειδη εχουν ακουστει και διαφορα,μπορει να ειναι και με τις μερες της,η τον πελατη,δεν ξερω.Εγω προσωπικα θα ξαναμπαινα,με ευθεια κουβεντα για γκροβερακι ομως .Δεν σκοπευω να χαλασω την πιατσα βεβαια και να χωσω τιποτα δεκαρικα εξτρα για κωλοτρυπιδι και να κακομαθει.Το σωστο ειναι να το προσφερει στο δεκαρικο,να μπει επισημα στο προγραμμαΓερο-μύστηςΑπο κει και περα βλεπουμεΕμμμμ

Αυτα Μυστες,παω τωρα να δω μερικες τσοντες με BUKKAKES,να γυμνασω λιγο την τσαπουΚαπέλοMoney MouthMoney MouthMoney Mouth

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 08, 2017
Όνομα κοπέλας
Λόλα
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
22.041
Πόντοι:
24.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, @.Dod0s, prontifix και 50 άλλα μέλη

Σχόλια

15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Νοεμβρίου, 2017
Κεφάλι σε τοίχο! περιπέτεια Κουλ Καπέλο Μπράβο Νάσο.
10 Νοεμβρίου, 2017
Εξαίσιος Ναι!Ναι!
10 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τυπε Dirty69ΚαπέλοΝαι!
10 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Mυστη KrangΚαπέλοΝαι!Ναι!Ναι!
11 Νοεμβρίου, 2017
Απολαυστικός όπως πάντα.
ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
TG
The Godfather
12 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστω BladesingerΚαπέλο
12 Νοεμβρίου, 2017
Παρακαλείται Προσκύνημα ο αξιόλογος κύριος ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ να μας ενημερώνει προσωπικά με μήνυμα για τις νέες του περιπτύξεις διότι δεν είναι δυνατόν να τον παρακολοθούμε 24ώρες το 24ωρο Καπέλο
N
Ntountaras
13 Νοεμβρίου, 2017
περιμένουμε την γονατισα στην πουτσα νουμερο 2 Ναι!
13 Νοεμβρίου, 2017
Χαχαχα είσαι θεουλης
13 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

θα γινει τυπε stakamanΚαπέλοκαταληγω σιγα σιγα σε ποιαΝαι!Ναι!Ναι!
15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2