Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 66 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εδώ και καιρο βλεπω φωτογραφιες της μιλφαρας και ολο ελεγα να την παρω μιας και η τιμη ηταν πολύ προσιτη.
Το μονο που φοβομουν ηταν για την εμφανιση καθως γράφονται και διαφορα.
Το ραντεβού κλειστηκε πολύ ευκολα τηλεφωνικα μολις 1 ωρα μετα τη συνομιλια μας.
Χτυπησα το κουδουνι μπηκα μεσα στο σπιτι και αντικρισα την Ελβιρα με ένα μπουρνουζι το οποιο και εβγαλε
και εμεινε με τις βυζαρες της οξω το στρινκ της και σεξυ ζαρτιέρες.Ειναι μια ψηλη γυναικα αδυνατη με ομορφο
προσωπο και ωραια τσιμπουκοχειλα.Φαινεται να είναι γυμνασμενη και το κορμι της είναι γενικα σφιχτο.
Με εβαλε στο δωματιο οπου γδυθηκα και την περιμενα.Το δωματιο καθαρο με τα απαραίτητα φωτα κερια και μουσικη
να παιζει απαλα έφτιαχναν μια ωραια ατμοσφαιρα.Η Ελβιρα ηρθε και με βρηκε ξαπλωμενο και καβλωμενο, ανεβηκε από
πανω μου οπου μου εβαλε τις 3αρες φτιαχτες βυζαρες της στα μουτρα μου τα οποια τα εγλειφα μανιωδώς.
Η αισθηση των βυζιων της ηταν λιγο σκληρη αλλα ηταν μεγαλα και στητα.Η Ελβιρα κατεβηκε προς τα κατω οπου
εβαλε την πουτσα μου μεσα στα βυζια της και εκανε ένα ωραιο ισπανικο, ακολουθησε επαλειψη του πεους και της γυρω
περιοχης με λαδακι καβλιαρικο και μυρωδατο οπου μου εκανε και μασαζ στο καυλι μου, πολύ ωραια αισθηση να μου χαϊδευει
η Ελβιρα το παπαρι. Μετα από το μασαζ η κορασις ορμηξε με το στομα της απανω στον ξεσκουφωτο πουτσο μου και αρχισε τα
χλαπα χλουπα, η πιπα της καλη βαθια ζουμερη και με περιποιηση της γυρω περιοχης.Υπηρχε χρηση χεριου αλλα οσο επρεπε
χωρις να προσπαθει να με τελειωσει. Μιας και ειχα περισσοτερο χρονο στη διαθεση μου για αυτή τη συνευρεση την αφησα
να με πιπωνει για κανα δεκαλεπτο. Αφου χορτασα πιπα της ειπα να προχωρησουμε στο γαμησι οπου μου περασε καποτα την εστησα
στα 4 και την γαμησα δυνατα,εφαγε και μερικες μπατσες στα κωλομερια, γυρισμα σε κανονικη σταση οπου αγκαλιαστηκαμε και
αρχισαν τα δυνατα μπες βγες μεσα στη μουνα της, επεσαν και μερικα φιλακια στο στομα
χωρις γλωσσα, τα χειλη της ειχαν ωραια γευση από το λιπ γκλος. Το μουνακι ξυρισμενο με αρκετα καλη αισθηση.
Καθολη τη διαρκεια το γαμησιου η Ελβιρα ηταν ομιλητικη και με καβλωνε περισσοτερο αφου συνεχεια ελεγε γαμησε το
το πουτανιακι σου σκισε με καβλιαρη και αλλα τετοια σεξουλιαρικα.Μετα από λιγη ωρα σε αυτή τη σταση τελειωσα
μεσα στη μουναρα της, βεβαια υπηρχε και η επιλογή για τελειωμα στο στηθος αλλα δεν την αξιοποιησα.
Στο στομα δεν τα παιρνει.

Συμπερασματικα η Ελβιρα είναι όπως και αυτοαποκαλείται μια σεξυ γυναικα με πολύ καλο κορμι για την ηικια της,
η φωτογραφιες ηταν παρα πολυ κοντα με αυτό που αντικρισα.Πολυ επικοινωνιακη, υπαρχει επισης και δυνατοτητα για
μπανιο στο χωρο της.Εμεινα μαζι της γυρω στα 25 λεπτα, τίμιος χρονος και τιμιες υπηρεσίες σε πολύ καλη τιμη.
Σιγουρα θα ξαναπροτιμηθει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 09, 2017
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
40€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
58.961
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, chris1955, Ettore και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Νοεμβρίου, 2017
ωραίος αδερφέ.πέρασες τέλεια
ωραία κριτική..
f21
f21
27 Δεκεμβρίου, 2017
φιλε θα μπορουσες να στειλεις το τηλεφωνο? ευχαριστω!
27 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μπες στο προφίλ της κ το γράφει το τηλέφωνο της η κοπέλα.
20 Ιουνίου, 2023
Σέξυ Ελβίρα, την πήρα σήμερα πριν μερικές ώρες, τρόμαξα βέβαια να την βρω να κλείσω ραντεβού μαζί της πάλευα τρεις μέρες αλλά οκ όλα καλά.

Πάμε τώρα να πούμε ότι φτάνω στο σπίτι της μου ανοίγει την πόρτα και βλέπω μόνο το χέρι της να μου λέει ένα μέσα χαχα... Μπαίνω μέσα και την βλέπω με τα εσώρουχα μόλις είχε κάνει μπανάκι και είχε βάλει της κρέμες της και μοσχοβολουσε, δώσαμε μερικά φιλιά στην είσοδο εγώ την φυλισα στης βυζάρες της με χουφτομα τον κόλο της, με καβλωσε πολύ, με περνάει με βάζει στο δωμάτιο μου λέει ετοιμάσου κ έρχομαι,, μετά από λίγο μπαίνει μέσα φιλιά χάδια αγκαλιές ξαπλώνω στο κρεβάτι να μου κάνει πρώτα ένα μαγαζάκι με λαδακι ωραίο στην πλάτη, είχα καιρό να μου κάνουν μασάζ, και μετά ανάσκελα μασάζ πάλι και στο καβλι μου μου τον έκανε τούρμπο και μου έκανε και ένα ωραίο ισπανικό, και το καλύτερο για εμένα ήταν το τσιμπούκι της πολύ ωραίο τσιμπούκι μου έκανε ρουφηχτο αυτό που μου αρέσει με πολύ λίγο χέρι και είχε διάρκεια γιατί τον επερνε πολύ ωραία στο στόμα αφού όταν έφυγα νόμιζα ότι ακόμα μου τον ρουφάγε χαχα... Μετά στάση 69 περιποιήθηκα κ εγώ λίγο της τρυπουλες της σηκώνεται ξαπλώνει πέφτω από πάνω της και ήρθε ένα ωραίο γαμησι με πρόστυχα λόγια από μέρους της μέχρι που εχυσα μέσα στο μουνακι της... Θα προτιμούσα να έχυναν στο στόμα της αλλά δεν το κάνει δεν πειράζει πάντως πέρασα πολύ ωραία θα την προτιμήσω ξανά.
review reaction 1 ΦΑΚΙΡΗΣ, DmtrsxXx
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4