Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 188 10
Sex Studio 155955
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
την κοπελα την ειχα δει πριν κανα μηνα στην φριξου παραπλευρως και μου ειχε μεινει απωθημενο, ειχε βγει στην εισοδο τοτε με την ρομπα προς αγρα πελατων μεσημεριάτικα. τελικα ειχα περασει απέναντι σε άλλη μιλφ τοτε. η συγκεκριμενη μελινα δηλωνει εκ μοσχας αλλα μελαχροινη αρκετα μου εκανε περισσοτερο από αρχαια δακια. πολύ ψηλη και εβαλε και τακουνια και ένα σεξουλιαρικο ολοσωμο με λιγο υφασμα μαυρο για bdsm. η τσατσα μια χοντρη πολύ χαμογελαστη και ευδιαθετη. το ιδιο χαμογελαστη και καλοπροαιρετη αποδεικτηκε και η μελινα, η οποια όμως δεν εκανε ακριβως ότι την καθοδηγουσα δηλαδή αρχιδογλειψιμο και αρχιδομασαζ γιοκ. στηθος νο 1 αλλα ρωγα 1,5 εκατοστο πεταχτη. ενώ φαινεται πολύ αδυνατη και λες θα είναι καμμια τζανκι τελικα εχει μπούτια και κωλο καθως πρεπει. ηλικια προδιδουν τα σπασμένα της μουτρα. γενικα από την μεση και κατω είναι αα, στην κοιλια όμως εχει μια μεγαλη καθετη τομη από χειρουργειο. ένα παραξενο τατου στο μπουτι με κατι αραβικα γραμματα. η κοπελα αυτοκτυπουσε τα καπούλια της στα 4 για να δειξει ότι της αρεσουν μπατσακια εκει. καλη και η αισθηση μες το μουνι της. καλη και η θεα του κωλου της και των τρυπων της κατά την πιπα. δεν το μετανοιωσα που πηγα αλλα θα δοκιμαζα και άλλες μεχρι να ξαναπαω ισως καποια φορα, μιας και δεν εχει αριστεια στην πιπα όπως άλλες. δεν βρηκα άλλες κριτικες στο ονομα της στην περιοχη, μαλλον πρεπει να είναι φετινη εισαγωγή από αθηνα γιατι δεν μου θυμιζε καμμια παλια. τελος η τιμη ξεκινα από 25 και όχι από 30 οποτε καλο και αυτό. το λοιπον μελινα εκ μοσχας ρουμανιας σε αλβανικο μαγαζι ελλαδας με αραβικο τατου...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 09, 2017
Όνομα κοπέλας
Μελίνα
ΔΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, iuakoya, blizardeye και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού