Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απογευματινη επισκεψη στη Μαρια, μια μελαχρινη milf, γυρω στα 35, με σγουρο μαλι. Το σωμα της είναι αρκετα καλο, παρολο που είναι ελαχιστα γεματουλα, και το μοναδικο αρνητικο είναι τα νερουλα βυζια της. Ειχα ξαναπερασει μαζι της στο παρελθον, αλλα μετα για καποιο μικρο διαστημα την εχασα - να είναι καλα οι συναγωνιστες που ενημερωσαν για την επιστροφη της στον εν λογω οικο ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Η κοπελα είναι μεσα στην καυλα. Πραγματικα ζει για τον πουτσο, και η συμπεριφορα της είναι αξια θαυμασμου. Κατευθείαν με αρχισε στα γλωσσοφιλα, και η γλωσσα της προσπαθουσε να μπει οσο το δυνατο πιο βαθεια μεσα στο στομα μου. Φιλια στο προσωπο, στο λαιμο, μου πιπιλισε τα αυτια, φιλια στο στηθος, φιλια παντου! Ναι!Ναι!
Προσπαθησα να ανταποδώσω το παθος, και ρουφηξα με μανια τα νερουλα βυζια της. Εβαλα και τις 2 ρωγες της μεσα στο στομα μου και αρχισα να τις ρουφαω, και αυτή αρχισε τα μουγκριζει από καυλα, πιεζωντας μου το κεφαλι πανω στα βυζια της Καπέλο Στη συνεχεια αρχισε να μου γλυφει τα μπαλακια με μαεστρια, και μετα αρχισε το τσιμπουκι, το οποιο ηταν πολύ βαθυ και υγρο. Εκανε προσπάθειες για deepthroat και με ανεση της πιεζα το κεφαλι της πανω στον πουτσο μου. Πραγματικα στο τσιμπουκι είναι φοβερη!
Εκανε 1 διαλειμα και αρχισε να τριβει το μουνακι της πανω στον γυμνο μου πουτσο, κι εκει αγχωθηκα λιγο, και για αυτό της ειπα να συνεχισει το τσιμπουκικό της εργο, πραγμα το οποιο εκανε με μεγαλη ορεξη. Αν και ειχα σχεδιασει να την γαμισω, δεν αντεξα και εχυσα ακα μεσα στο στοματακι της, το οποιο ρουφηξε και την τελευταια σταγονα!Ναι!Ναι! Τα εφτυσε στο νιπτυρα, με χαιρετησε ευγενικα, και αποχωρησε.
Σιγουρα δεν είναι μοντελο-πιπινι, όμως τα δινει όλα στο κρεβατι, είναι μεσα στην καυλα, και κανει φοβερο τσιμπουκι. Το μονο που δε με αφησε, ηταν να της βαλω δαχτυλο μεσα στη μουνα της. Η τσατσα ενοχλησε στο δεκαλεπτο, ενώ και το δωματιο ηταν υποφερτο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 07, 2017
Όνομα κοπέλας
Μαρία
brujeria69
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
3.797
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 coscoras, bane4444, wert04 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού